Playboy

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 3 500 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: csillagbogár, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 3 500 Ft

Az érzéki mégis kifinomult illat először a grapfruit és mandarin aromájával hódít meg, amelyet remekül kiegészít egy csipet piros bors. Az illat szíveként megjelenő jázmin tea, az osmanthus és édesgyökér aromája adja az egzotikus hatást. A gazdag, szenvedélyes alapillatot a vanília, a pacsuli, a szantálfa és a tonka bab gazdagítja.

Ár: 3 500 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 1700 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Használt, Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó
Playboy Play It Sexy Edt
Ár: 1200Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: 60/50 ml, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után postázom is

diosbejgli

2017. december 6.

Kedvenc playboyos parfumom, nagyon jo illata van, de sajnos egy ideje nemigazan erzem magamon :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

kingusj

2017. december 2.

Anyukámmal nagyon rég óta használjuk a playboy parfümöket, mindketten imádjuk, de leginkább ezt a kiadást :) nőies, finom illata van, viszonylag tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 2.

sandra1230

2017. november 22.

Ahhoz képest, hogy Playboy szerintem egész jó.Hétköznapokra szerintem tökéletes. Fűszeres emiatt erősebb is de mégse tolakodó és viszonylag sokáig érzem magamon. Hogyha valami erősebb illatot szeretnék akkor ezt a parfümöt szoktam használni. Nekem már az új kiszerelésben van és szerintem az sokkal praktikusabb mint az elődje volt (ami a képen van) jobban kézre áll az üveg. Mindig van egy üvegcsével a polcomon belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

elizacreme

2017. november 19.

Szexi,nőies, magabiztosságot sugárzó illat. Közepesen tartós. Inkább télre tudom elképzelni. Nehéz, fűszeres illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.

Darky

2017. november 10.

Neeem, nagyon nem! Sajnálom, de nekem erről tipikusan az "olcsó, tucatillat" kifejezések jutnak eszembe. Számomra semmi különlegessége nincs, nem is tartom túl fiatalosnak, pláne nem "Sexy-nek"... (Persze ettől másoknak még lehet a nagy kedvence, -én minden esetre legközelebb nem csábulok majd el a netes leárazásoktól... Én eladtam, remélem más örömét leli benne! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

Gwenny

2017. október 14.

Fűszeres, gyümölcsös és vagány illat. Nem ez a ma divatos cukorfelhő, de mégis modern. Abszolút sulis parfüm. Tartóssága 3-4 óra, de ruhám tovább megmarad. Nem elsöprő szerelem vagy függőség... Ez az illat hétköznapi önkifejezés. Egy parfüm arra, hogy ha valaki megérzi, én jussak eszébe. Nem remekmű, csak egy gimnázista lány illata, aki szeret a társaság középpontjában lenni és leckét másolni, ugyanakkor csöndben magolni bioszra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

Ennie86

2017. szeptember 30.

Egy ideje már szemezek vele. Nagyon kellemes, nőies, friss, virágos illata van. Engem kicsit a vaniliára emlékeztet, miután kibontakozott az illat. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

BlueEyes

2017. június 1.

Az egyik kedvenc parfümöm! :) Édes-fűszeres illatú. Jellege miatt számomra hideg/hűvös időben a legnyerőbb - nyáron a gyümölcsös illatok jobban csábítanak azért -, de gyakran használom még ilyenkor is. Nálam mondhatni alapdarab és az illata is viszonylag tartós :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

Kozmakrisztina

2017. május 17.

mindent végig szagoltam a rossmannban. nem éreztem már semmi illatot, csak mérgemben levettem a polcról, hogy nem találtam semmit, ami elsőre megfogott.
ez egy nagyon jó döntés volt. éljenek a döntések, melyeket indulatból hozunk :D
nagyon jó illata van, kellemes mégis szexi. a pasik buknak rá ;) nagyon szeretem ezt a parfümöt :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 17.

ez egy nagyon jó döntés volt. éljenek a döntések, melyeket indulatból hozunk :D

Evelyn31

2017. április 8.

Ajándékba kaptam.Mit is várhatunk egy playboy nyuszis üvegtől? Kellemes,nőies,szexi illat... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol