Playboy

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 3 500 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: csillagbogár, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 3 500 Ft

Az érzéki mégis kifinomult illat először a grapfruit és mandarin aromájával hódít meg, amelyet remekül kiegészít egy csipet piros bors. Az illat szíveként megjelenő jázmin tea, az osmanthus és édesgyökér aromája adja az egzotikus hatást. A gazdag, szenvedélyes alapillatot a vanília, a pacsuli, a szantálfa és a tonka bab gazdagítja.

Ár: 3 500 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 1700 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Használt, Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó
Playboy Play It Sexy Edt
Ár: 1200Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: 60/50 ml, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után postázom is

krizsaneniko

2017. március 19.

Nagyon finom illat, és tartós is, ahhoz képest, hogy milyen olcsó. Drogériákban sem vészes az ára, ha akciós, de webshopokban 100 milije is 1700-2000ft körül van. Imádom ezt az illatot. Rohangálós, hétköznapokra használom, mindig be van dobva valamelyik táskámban. ( most jelenleg nem is találom :D )
Egyszer biztosan újra fogom venni, csak most más jellegű illatokat tesztelek. ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

sweetmedusa

2017. január 24.

Kellemes, fűszeres, édeskés illat, rendesen érződik viszont nem tolakodó. Hétköznapokra én nagyon kedvelem, és ahhoz képest, hogy EDT, kifejezetten tartós! Az árát (kb. 2e) mindenképp megéri. Valószínű újraveszem, ha elfogy.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Mumus30

2017. január 14.

Nekem az új fajta üveges van már, akciósan vettem és nagyon szeretem. Pont a kis fűszeressége miatt most ez az egyik kedvenc illatom! 5 órát simán kibír az én bőrömön. Hétköznapra használom, rohangálós, munkába járós illatnak. A Playboy nyuszi alakú kupakját meg egyszerűen imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

angelina69

2016. december 31.

Ezt is próbáltam. Nem rossz. Kicsit fűszeres, friss, aztán később édeskésre vált, majd enyhén púderesre. Van benne valami lendületes, ugyanakkor pimasz és kihívó, de mégsem tolakodó módon. Nem fojtós, de jelen van. Tartóssága úgy 5-6 óra. Amikor használtam tetszett, de nem biztos, hogy újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 31.

Eperhold

2016. december 27.

Nekem ez a klasszikus Playboy parfüm. Ez volt az elsőm is a márkából, és igaziból mindig újraveszem. Sima hétköznapokra szeretem használni, mivel fiatalos és csábító illatnak tartom, ami számomra nem túl tolakodó. Nem gondolnám, hogy a világ legjobb illata, de az áráért abszolút megéri :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 27.

Kramer0ka

2016. december 10.

imáááááádom!!!!! erős, csajos, vagány és szexi az illata :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 10.

imáááááádom!!!!! erős, csajos, vagány és szexi az illata :D

Zsuzsi91

2016. december 4.

Évekkel ezelőtt vettem először, azóta is kedvenc. Az illata erős, igazi kemény csajos, de nem tolakodó, és ami nagyon fontos, hogy tartós. Az új üveget imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.

Cynthia99

2016. december 4.

Szeretem ezt a parfümöt,sokszor újravettem már,imádom az illatát. Nagyon csajos,inkább dögösebb illat. Kicsit tömény,de én imádom a töményebb parfümöket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 4.

adrica

2016. november 28.

A Spicy egy hangyányit megelőzte nálam a tetszési indexben. Van benne valami fűszer, ami kicsit zavar benne. A másikban nem éreztem, azért kötöttem ki annál. De ez már egy egyéni észrevétel. Attól függetlenül, egy gyümölcsös, édes, fűszeres jó illatnak gondolom. Tényleg csak egy picivel tetszik jobban a másik ennél. Én tartósnak mondanám, főleg egy edt.-hez képest. Jellege miatt téli illatokhoz sorolnám. Sexy? Attól mert jó fűszeresre sikeredett, még nem biztos, hogy az. Nekem a sexy illat más egy kicsit. Engem inkább emlékeztet a mézeskalácsra és az adventi időre. Olyan vásárlósnapokra, moziba, jövős-menős napokra gondolnám ezt jónak. Illetve irodában télen. Bár az én munkaköröm olyan, hogy jövök-megyek benne rendesen, úgy hogy nekem munkába simán elférne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 28.

bebuska94

2016. november 14.

Első parfümöm volt és azóta is a number 1. Főként a csomagolása fogott meg, a nyuszis üveg. A Natural Spray-ét is többször újra vettem már!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol