Playboy

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 3 500 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: csillagbogár, Módosítva: 2019. május 28.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 3 500 Ft

Az érzéki mégis kifinomult illat először a grapfruit és mandarin aromájával hódít meg, amelyet remekül kiegészít egy csipet piros bors. Az illat szíveként megjelenő jázmin tea, az osmanthus és édesgyökér aromája adja az egzotikus hatást. A gazdag, szenvedélyes alapillatot a vanília, a pacsuli, a szantálfa és a tonka bab gazdagítja.

Ár: 3 500 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 1700 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Használt, Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó
Playboy Play It Sexy Edt
Ár: 1200Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: 60/50 ml, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után postázom is

Valentine

2016. január 21.

Nem vagyok egy Playboy fan, de ez az illat évek óta állandó tagja az általam használt parfűmöknek. Nagyon kacér, szexi, illata van. Az árához képest pedig egész sokáig érezhető. Ha reggel fújok magamra, akkor késő délután kell egy kicsit felfrissítenem az illatot. Egyik kedvencem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 21.

borb.biaa

2016. január 20.

Nem egy nagy szám, de egy nagyon kellemes emlék (és egy személy) kötődik hozzá. Ha nosztalgiázni akarok, mindig magamra fújom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 20.

NPetraL

2016. január 3.

Mint a neve is mondja nagyon sexys illat😍 Tartossaga nem a legjobb, de az illata karpotol!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 3.

fannc22

2015. december 26.

Ajándékba kaptam. Hát sajnos nem tetszik. Olcsó hatást keltő, kifujaskor teljesen pacsuli szagú valami. Az én bőrömön a vanília Sehol nincsen, erős virágos illat, amit érzek. Leszaradaskor mar kicsivel édesebb, de akkor sem az igazi...:/ nem hiszem, hogy elhasznalom...nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.

Fancsaaa04

2015. december 6.

Igazi kacérkodó. 😍 Nagy playboy fan vagyok illatok teren. A tartossaga is jó 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 6.

Igazi kacérkodó. 😍 Nagy playboy fan vagyok illatok teren. A tartossaga is jó 😊

hlillus

2015. december 5.

50%-os DM akció keretein belül a napokban szereztem be. Még nyáron egy barnátnőmön éreztem, akkor tetszett meg.
Nem egy túlgondolt parfüm, de nagyon kellemes. "Futkározós" hétköznapi illatnak tökéletes.
Nekem a télhez jobban passzol valamiért, mint a nyárhoz, ezért vettem meg most. Még éjszakára is fújtam belőle, mert annyira jól körbeölel ez a kis nőies illat, nagyon jót tesz a lelkemnek... :) Tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, de ahogy látom a véleményeket, talán azzal sem lesz gond.

Még valami: sokan lenézik az ilyen kategóriás parfümöket... Nekem is van pár drágább, ennek ellenére a Playboy VIP parfümöm használata alatt több dícséretet kaptam, mint bármelyik 10x drágább illat miatt... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 5.

Xinezia

2015. november 27.

Kacérkodó illat, az már egyszer biztos. Igazi szexparfüm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 27.

Kacérkodó illat, az már egyszer biztos. Igazi szexparfüm :)

Anett0707

2015. november 19.

Nagyon sexi, csábítós illata van, érdemes volt megvenni, nem egész nap, de sokáig érződik nagyon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

Vivien94

2015. november 18.

Barátnőm kapott egy ilyen parfümöt, és amint befújtam vele magam, azonnal beleszerettem. Kettőt fújtam belőle, és órákig éreztem magamon, a ruhámon még másnap is rajta maradt az illata. Nagyon meg vagyok vele elégedve, be is ruházok majd egyre. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Danina9592

2015. november 17.

Megmondom az őszintét, ezelőtt két playboy parfümöt szagoltam, számomra egyik rosszabb volt, mint a másik. Szobatársam kedvenc illatai voltak, így mindennap éreztem, aztán el is könyveltem magamban, hogy egyik playboy sem finom -számomra. Ma viszont az új szobatársam illatait nézegetve csak a kezembe akadt egy a play it szexy változat. Szájhúzogatva fújtam belőle egyet a levegőbe, és amikor aláálltam el sem hittem, hogy ez tényleg egy általam annyira utált playboy illat. Már meg is bántam, hogy ilyen előítéletes voltam. Az illat nálam 4 csillag, és valószínűleg hamarosan az én polcomra is kerül belőle egy.
Ja és felakartam tölteni hozzá az illatösszetevőket, de nem tudom, úgyhogy beteszem ide:
Fej: bors, mandarin, grapefruit
Szív: virágos tónusok, édesgyökér, jázmin
Alap:vanília, szantálfa, tonkabab, pacsuli

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.

Fej: bors, mandarin, grapefruit
Szív: virágos tónusok, édesgyökér, jázmin