Playboy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: marek.adrienn, Módosítva: 2014. április 18.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Kategória:   Testápolók

Testápoló érzéki vanília illattal

Hidratálja és puhává varázsolják a bőrt és csábító illata hosszú ideig érezhető. Gyorsan beszívódik a bőrbe. 70%-ban tartalmaz extra hidratáló összetevőket, ami biztosítja a 24 órás hidratáló hatást.

Kiszerelés: 250 és 400 ml

Ramy

2015. június 9.

Akciósan vettem, a tubusból szagolgatva enyhe illatnak tűnt, gondoltam kipróbálom.
Nagy kár volt, a tubusból kinyomva egyszerűen szörnyű, "romlott cukorka + vanília" szaga van.
Hogy ne legyen akkora pénzkidobás, elhasználom úgy hogy fürdés előtt 10-20 percel bekenem magam aztán megyek fürödni, a hidratáló hatása egész jó, viszont alig várja az ember, hogy a szagát levakarhassa magáról :/ Nem rossz hatás miatt 2 csillag ...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 9.

agi.greendaygirl

2015. április 14.

glamour napokon kuponnal összesen 250 Ft-ért jutottam hozzá, ennyit gondoltam megér. Hát, végülis a csomagolása szép, szóval van egy 250 Ft-os díszem :DDD
Szóval, eléggé elszoktam már attól, hogy boltban vegyek kozmetikumot, úgyhogy nem vizsgáltam meg a terméket, hogy vajon használt-e, csak lekaptam egyet a polcról és itthon vettem észre, hogy egy csomó ki van nyomva belőle, és szét van kenve a kupak belső felén (Y)...
Aztán, nem hogy Play it sexy illata nincs, nem hogy vanília illata nincs, de ez rendesen büdös! és sokáig érződik :S
Nem tudom, hogy ez most megromlott, vagy ez a normál állapota...
Kár, mert amúgy egész jól puhít és hidratál...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.

Nem tudom, hogy ez most megromlott, vagy ez a normál állapota...
Kár, mert amúgy egész jól puhít és hidratál...

kicsiliba

2015. március 29.

Csak az illata miatt vettem meg,ennek a márkának a parfüm változata nekem egy kicsit sok..A testápolója viszont isteni,bár engem egyáltalán nem hidratál.Akkor használom,ha nincs kiszáradva a bőröm.Mèg este is èrzem magamon,nagyon tartós.Inkább krèmparfümnek mondanám,mint hidratáló testápolónak.Mivel nem teszi a dolgát,-1 pont,de biztos,de azèrt nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 29.

petra.simko

2014. szeptember 28.

Nem bántam meg, hogy megvettem.
Az illata isteni (vanília) és tartós, de hidratálásban nem erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

Nem bántam meg, hogy megvettem.
Az illata isteni (vanília) és tartós, de hidratálásban nem erős.

Roni27

2014. július 15.

Most akciós a Rossmannban, 999Ft, míg a Tescoban 1600...
Szóval ajándékba kaptam a tusfürdője mellé és igen örültem neki! Ki is próbáltam, mert az illata valami fenséges!
Sajnos az illat elillan :( Kb. 2 órahosszáig érezhető csak.
Hidratálásból sem jeles, sőt eléggé gyenge, normál bőrre talán megfelel, de szárazra már nem elég :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 15.

Most akciós a Rossmannban, 999Ft, míg a Tescoban 1600...
Sajnos az illat elillan :( Kb. 2 órahosszáig érezhető csak.

PiciBrigii

2014. július 1.

Hát szerintem igenis jó illata van.. Nemrég vettem meg és ááá.... nem tudok betelni vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

l.reka2000

2014. június 25.

Valóban nagyon erős cukros illata van ami nekem tetszik kis mértékben . Nem szívódik be olyan gyorsan de miután beszívódott szerintem hidratál. Aki szereti az erős cukros illatokat annak szerintem egy próbát megér. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 25.

marek.adrienn

2014. április 13.

Termékmintát kaptam belőle (amúgy nem vettem volna meg), de soha többet nem akarom érezni az illatát. Méghogy illat, ez inkább büdös, émelygést és fejfájást okozott. És még az alapfeladatát sem végzi el, egyáltalán nem hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.