Playboy

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml, 60 ml, 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandy, Módosítva: 2016. június 28.

Kiszerelés:   40 ml, 60 ml, 90 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

"Azoknak a fiatal hölgyeknek, akik az est Királynői szeretnének lenni. A játék elkezdődött!"

Illatkategória: virágos

DianaS

2017. szeptember 4.

Nem egy rossz illat de semmi extra... tartóssága szinte alig van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Nem egy rossz illat de semmi extra... tartóssága szinte alig van.

bettina28

2017. július 8.

Az üvege nem annyira jön be, ahogy ez a playboy design se nagyon, viszont az illata szerintem elég jó. Viszonylag tartós is, legalábbis ahhoz képest, hogy EDT. Sajnálom, hogy a playboynak nincsenek EDP verziói. Szerintem Glamour vagy Joy napokon érdemes vásárolni, teljes áron nem venném meg. Ennek a verziónak gyümölcsös, édeskés illata van, fiatalos illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

sunkissedlove

2017. április 7.

Az első, amit imádok: az üvege! még dekorációnak is elmegy a szobában, annyira csinos :D Magáról az illatról: Kacér, Vidám, Gyümölcsös, Édes, Kékszőlő (első fújásra) aztán tényleg retró Madlene, de imádnivaló! -.-"
Egyetlenegy hátránya, hogy kb semeddig sem tart miután magamra fújom. Reggel használtam, mire beértem a munkahelyemre (kb 10 perc az út) már semmit sem lehetett érezni. 2 lehetőség van: vagy tartjuk a táskánkban és fújkáljuk 3 óránként, vagy ahogy én szeretem: tusolás után lefekvés előtt. ;) Olyan sexis illat, nem csak este, az álmom is mindig szuper tőle!!! :D:D:D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 7.

repis

2017. április 5.

A nővéremnek vettem ajándékba, ő oda van a Playboy parfümökért.
Rajta és a drogériában nekem annyira nem jött be, de tudtam, hogy ő ezeket az illatokat kedveli.
Egyik alkalommal mikor elindultam otthonról magamra fújtam, és tetszett! Egy idő után saját magamon nem éreztem az illatát, viszont mások a környezetemben észrevették és meg is dicsérték. A páromnak is nagyon tetszik, lehet magamnak is beszerzek egyet! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 5.

A nővéremnek vettem ajándékba, ő oda van a Playboy parfümökért.

barbyka01

2017. március 27.

Ajándékba kaptam, nagyon örültem neki, mert imádom a Playboy parfümjeit. Eszméletlen finom illata van, per pillanat ez az új kedvenc tavaszi parfümöm, de egyébként nem évszakfüggő illat szerintem. A hajamon és a ruhámon még napokig érzem miután használtam, nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

gonczio

2017. január 31.

Ajándékba kaptam és nagyon örültem neki, mert szuper illata van. Finom, kicsit virágosnak érzem. A tartósságával akadnak inkább gondjaim. Szinte azonnal elillan, pár percnél tovább biztosan nem tart. Emiatt nem veszem majd újra, egyébként biztosan az egyik kedvencem maradna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

vivi54

2017. január 27.

Már nagyon úntam az eddig használt illataimat és ezt megemlítettem a testvéremnek aki karácsonyra meg is lepett egy ilyennel :) Nagyon aranyos gesztus volt, de nem az én illatom. Nem annyira tartós illat, de ezért az árért nem rossz, nekem erős, de ettől másnak még bejöhet! Azért nem értékelem le mert nekem erős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

klumtimea

2016. december 13.

Nem ő volt az elsődleges célpontom, amikor parfümöt mentem venni. Sajnos a Super Playboy-t, amit egyébként kerestem, nem találtam a boltban, így jobb híján végigpróbáltam az összes női Playboy illatot. Ez volt az, ami még néhány óra után is érződött a csuklómon, és nagyon tetszett. Így nem tehettem mást, visszamentem és megvettem. :D
Viszonylag sokáig tart, tehát ár-érték arányban kifejezetten jó. Maga az illat nagyon nőies, sexy, nem mindennapi hordásra való. Hacsak nem az a cél, hogy magunkra vonjuk valaki figyelmét... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

Agicaa

2016. december 1.

Egész jó kis illat, kellemes csalódás a Playboy háza tájáról, mert az eddig használt illataik nem nagyon fogtak meg se illat, se tartósság szempontjából. Ez viszont egy kellemes kis virágillat, ami rajtam eddig egészen tartósnak is bizonyult. Joy napokon meg szinte "ingyér" volt, így persze, hogy lecsaptam egy üvegre. Szerintem jóban leszünk egymással. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 1.

dorottya96

2016. november 19.

Ha tartós lenne, jó illat lenne. Pedig 2db üvegcse is landolt a 60ml-es kiszerelésből joy napok alatt (1200ft volt, tehát szerencsére nem költöttem vagyonokat) és még az ajándékcsomagját is megvettem, de úgy érzem, hogy ez inkább karácsonyi ajándék gyanánt fog valakinél landolni. Azért a másikat elfújkálgatom, de nem lesz a favoritom annyira nem tartós..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 19.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol