Playboy

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml, 60 ml, 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandy, Módosítva: 2016. június 28.

Kiszerelés:   40 ml, 60 ml, 90 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

"Azoknak a fiatal hölgyeknek, akik az est Királynői szeretnének lenni. A játék elkezdődött!"

Illatkategória: virágos

kissveraa

2016. november 11.

Drogériában próbáltam és nagyon tetszett. Rohantam véleményeket olvasni és teljesen elbizonytalanodtam hogy ugyanerre a parfümre gondolok-e, netán a super playboy volt-e ami tele van 5 csillaggal. Visszamentem ismét és teszteltem magamon, és arra jutottam egy pár óra múlva- nincs mese ez nekem bejön. Nem tagadom egy kicsit olyan illata van mint néhai nagymamám kétszáz forintos Madlene deójának, de én azt is szerettem. Lehet a nosztalgia miatt, de megvettem télre és így némi használat elteltével is boldog vagyok vele. Queen of the sugar factory :) A gyér tartóssága miatt levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

Greti1717

2016. október 28.

Szeretem az illatát és nagyon tartós :)

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 28.

Szeretem az illatát és nagyon tartós :)

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Szilvia22

2016. október 7.

Minden playboy illatot szeretek,kivétel nélkül,nekem mindegyiknek tetszik az illata. Ennek is. Nekem nagyon jó,szeretem az illatát és tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

budaikrisztina11

2016. október 7.

Tényleg!Kókusz(illat) van benne..mióta magamra fújtam azon agyalok mi ez az illat :) Én úgy gondolom nagyon fiatalos.Nem rossz de valóban tucat és nagyon édes..megtartom ha már megvettem egynek elfújkálni jó azért de ennyi.Semmi hűha..és ahogy a playboy parfümök általában ez sem tartós sajna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 7.

kalmaniki

2016. június 29.

Csuklómra fújtam belőle tesztelèskènt. Szerintem egy unalmas, èdes tucatillat, ami ráadásul semeddig sem tart, 1,5óra múlva nem is èreztem belőle semmit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

dandy

2016. június 28.

Újabb DM-s vakvásárlásom....kár volt. Sosem érdekeltek a Playboy illatok, olyan komolytalanok, nem is tudom mi ütött belém, hogy ez a kosaramba landolt teszt nélkül.:) Olyan volt már ilyen illatom:) Összetevőket nem találtam, de kókusz biztos van benne. Olyan mintha összeöntötték volna a Katy Perry Purr-t a Bruno Banani Dangerous Woman-nal. :) Aki ezeket szereti nem nyúl nagyon mellé. Én gyorsan túladtam rajta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 28.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol