Police

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. január 15.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák

Illatösszetevők: ibolya, feketeribizli, mandarin, bergamott, írisz, rózsa, gardénia, jázmin, cédrus, szantálfa, vanília, gyanta

Police Dark Woman+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva, üvegesen még átgondolom:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)
Police Dark Woman+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Ascyra

2017. október 26.

Ez az illat nekem nagyon tetszik! Az előttem szólóhoz kapcsolódva azt azért én is elmondanám, hogy ennyi pénzért nem kell nagy csillaghullásra számítani. Ez egy pici, ám a kategóriájában annál fényesebb csillagocska. A felsorolt jegyek közül nekem csak a vaníliás szantál az, ami a leszáradás után visszaköszön, de én pont ilyet kerestem hétköznapi, városban rohangálós, irodában tüsténkedős illatnak, amit van időm két-háromszor is felfújni egy nap. A drágább csodáimat inkább nagyobb alkalmakra tartogatom.
Ez a kis illat (parfümnek azért nem nevezném) tökéletes számomra, mert illatában pont az, amit annyira imádok: füstös vanília egy pici bergamottal. Ha parfümöt készítettek volna belőle - olyan istenizgazi, órákon át ütőset - biztos, hogy a top-kedvencek között lenne, mert annyira nőies és elbűvölő ez a vonal, némi komolyabb felhanggal.
Én azoknak ajánlom, akik a divatillatokon kívül keresnek valami mást, ami picit eltávolodik a cukorbomba-mainstreemtől, de nem támasztanak túl nagy elvárást sem a hatótáv, sem a tartósság kapcsán. Ár/érték arányban ez a parfüm tökéletes napközbeni rohangáláshoz, vásárláshoz, irodába, mert zavarni nem fog senkit. Nem vonok le csillagot, mert csak az illatot értékeltem, a saját kategóriájában - és így szemlélve az bizony ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 26.

angelina69

2017. augusztus 13.

Nem voltam tőle elájulva, semmilyen értelemben. Rajtam egy szép virágos-fűszeres indítást követően valamiféle fura szaggá változott, ami egyszerre volt enyhén édeskés és füstös. Nekem nem tetszett. Sajnos a tartóssága sem tetszett, igaz ebben az árfekvésben ritkán lehet csodára bukkanni ilyen szempontból. A hatósugara számomra inkább visszafogottnak mondható. Úgyhogy ezzel riogatni senkit sem lehet. Majd hidegebb időben adok neki még egy esélyt, hátha akkor másképp muzsikál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

pomme

2017. június 25.

Aki szereti a keletiesebb vaníliát, mint a Kenzo Amour, vagy az arab parfümolajokat az imádni fogja. Meleg, füstös, nagyon íriszes, de itt nem nyanyás az írisz a gyanta miatt. Nagyon olcsó és majdnem meg is vettem vakon, de nem az én világom.
Update: Óóóó, mekkora egy gyökér vagyok! Nem mertem magamra kenni ezt a keleties csodát nyáron, de aztán erőt vettem magamon, és lőn! :DDD Írisz, gyanta, mind elbújtak, illetve csokivá változtak, tádáámm! Így is orientális (szerintem, ne higgyetek vakon nekem :D), de pont annyira halványan, hogy viselhető legyen annak is, aki nem rajong az ilyesmiért. Vanília meg csoki valami random halvány keleti fűszerrel, amint lehet megint kapni, veszek egyet. Megy az 5 csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 25.

DFI

2016. november 9.

Szerintem ez egy nem megosztó, inkább a közízlésnek megfelelő, de egyébként nagyon kellemes, puha, vaníliás, melengető illat. Egyáltalán nem bántam meg, hogy látatlanban megvettem. Jó lesz így a tél közeledtével használni.
És arra is rájöttem mire hasonlít: Burberry Woman csak kevesebb barackkal és gumival. Tetszik. Ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 9.

fannc22

2016. október 26.

Hát én őszintén csalódott vagyok! Valami mély, dögös vaníliás illatkára vártam, aztán jött ő..:( Az én bőrömön nulla édesség és vanília, csak tömény füstös virág. Nagyon nem az én világom, pedig én akartam szeretni. :( De egyébként nagyon tartós és az üvege is szép. 3 csillag, mert velem sajnos ez nem kompatibilis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

KittiASzuperpocok

2016. augusztus 30.

Erdekes hogy az ylang ylang nem szerepel az osszetevokben mert nekem egy az egyben az dominal benne. Nyugtato es mely dogos illata van. 3600ft ert vettem a 100ml-s tesztert. Nem volt penz erte. Abszolut megerte. Kozepesen tartos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

CeCeDrake

2015. december 19.

4 éve télen találkoztam ezzel a parfümmel. Nem volt egy drága darab akkor sem, kb 7500 forintért vettem, engem a Miss Dupontra emlékeztet az illata. Érdekes, mert az ibolyát nem szeretem, de ebben a vaníliás, szantálos közegben klassz.
1-2 hónapja külföldön találtam belőle, itthon rég nem láttam. 8,5€-ért jött velem haza 100 ml, nem mondom, hogy használom, de van 😊 A Police illatokkal bajban szoktam lenni, egy másik, már szintén nem forgalmazott illatuk szobahőmérsékleten 1 év alatt megbuggyant, úgyhogy ezt most hideg, sötét helyen tartom.
Tartós és a hatósugara sem kicsi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

Tartós és a hatósugara sem kicsi.

Rure90

2014. május 30.

Ezt használom már egy ideje, nagyon szeretem az illatát, tartós, nem kell sokat fújni belőle, elég 2-3 fújás, és délutánig lehet érezni az illatát. Én magam nem érzem, de mások érzik, így biztosan tudom.
Ha elfogy, elképzelhető, hogy ugyanezt fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 30.

Ha elfogy, elképzelhető, hogy ugyanezt fogom venni.

njusziful

2014. február 12.

Nem rossz illat, de van benne valami, amit én nem bírok. Vakon vettem, eladtam. Viszonylag tartós volt rajtam, főleg a vaníliát éreztem ki belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 12.

kincsooo

2014. január 30.

Kellemes az illata, de a tartóssága szörnyű, befújom magam, 15 perc és elillan az illata :( nekem nem jött be

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.