Police

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 5 800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2018. január 31.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 5 800 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: narancs, mandarin, petitgrain, ribizli,

Szívjegyek: jázmin, ibolya, őszibarack, ananász,

Alapjegyek: pézsma, cédrus, pacsuli, vanília.

Ár: 5 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Bármely 3 db 5 mlis Police illat 1800,-Ft
Ár: 1800,-Ft+pk , Eladó: Melani79
Állapot: Új, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Banki utalással, postán maradóra vagy sima elsőbbségi
Ár: 4800 Ft , Eladó: Marykate
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Veszprèm, fizetés: Előre utalás

Betti1113

2022. május 16.

Nagyon régóta szemezek ezekkel a koponyás parfümökkel. Nemrégiben rávettem magam hogy vegyek egyet mert akciós volt ( a rózsaszín) de annak se az illata sem a tartóssága nem jött be. Aztán párom lepett meg ezzel a fehér üvegessel, mondva hogy neki nagyon tetszett és adjak neki egy esélyt
Hát jó hogy hallgattam rá, imádom az illatát, nem az a nagyon durván édes, inkább rendkívül kellemes és szerintem nem is annyira hétköznapi illat. A tartóssága bőrön nem az igazi, de a ruhában azért benne marad jó pár órát.
Egy dolog amit még nagyon sajnálok, a nagy parfümökhöz vagyok szokva, a 40 ml-t valószínűleg gyorsan el fogom fújkálni, még úgyis hogy vigyázok rá..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 16.

gomoripetra

2022. március 14.

Középiskolás korszakom egyik nagy kedvence volt. Imádtam az illatát, nagyon sokan dicsérték rajtam. Igazán tartós és szuper illat, több üveggel elhasználtam belőle akkor az évek során. Kellemes emlék számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 14.

mercivagyok

2022. január 12.

Megvettem, tartósságra nem egy hűha, de az illat mindenért kárpótol. Nem teljes a szerelem, én az én ízlésemnek nem elég édes, de ez abszolút személyes szemszög. Kettős érzelmeim vannak vele kapcsolatban emiatt, viszont tényleg nőies és szerintem simán egy alap parfümkollekciós taggá emelném fel. Úgy gondolom 50%-os akcióban megéri megvásárolni, hozza azt tudást amit 4-5 ezer forintért elvárunk egy parfümtől. Viszont én jobban éreztem magamon az illatot, amikor a kezemre fújtam (természetesen nem volt akkor más parfüm rajtam) és pár órát levegőztettem magamon. Sokkal jobban kiadta magát mint egy teszteren, a police parfümöknél nálam így választani már alap, nagyon más rajtam az illat mint ami a papíron lenne, pozitív irányban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 12.

Kusika

Korcsoport: >54
2022. január 4.

Karácsonyi utolsó rohamban nem tudtam úgy elmenni a Rossmannban ,hogy a parfumos polc előtt,hogy
ne horgonyozzak le egy kis illatolásra.
Az itteni vélemények felcsigáztak és az összetevők alapján bejövősnek tünt, de NEM!!😩😩
Papírcsíkra fújva és jutott belőle e kezemre is a gyümölcsökön átütött egy
erősen maszkulin alap ami aztán nem változott semmivé és iszonyú tartós volt,de számomra
viselhetetlen.

Update:Valószínüleg romlott volt a teszter mert a Müllerben is megillatoltam és teljesen más
illatot éreztem volt benne egy pici férfias vonal de nem az hanem a gyümölcsös jegyek
domináltak igen intenzíven,nem rossz főleg amikor lecsitul az erőteljessége.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. január 4.

ne horgonyozzak le egy kis illatolásra.
Papírcsíkra fújva és jutott belőle e kezemre is a gyümölcsökön átütött egy
viselhetetlen.

domináltak igen intenzíven,nem rossz főleg amikor lecsitul az erőteljessége.

Marcsi66

2021. december 8.

Megöl a kíváncsiság egyszer,,,,,mit tudhat ez a koponya?Mielőtt megvettem azért megnéztem,h mire is hasonlíthat,,,,,,volt egy kis döbbenet ,erre nem számítottam,Mugler Angel,amit én nem is szeretek.Mindegy ennyi pénzért belefér egy kis kockázat,és most örülök,mert nem egészen Angel,(émelyítő édesség valami földes pacsulival) Inkább Robert Piguet Visa köszön vissza,őt viszont imádom! Ára ellenére sem érzek gagyiságot,koppintás egyértelmű,de nagyon jól sikerült! Fogom hordani,ez nem egy csitri illat,,,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. december 8.

lidocain

2021. október 29.

Kiváncsi voltam mit tudnak ezek a Police parfümök, így néhányat beszereztem Glamour napok alatt féláron. Bár mindegyik tetszik, számomra ez kiemelkedik a többi közül, valóban egy királynő. Kicsit kihívó, intenzív illat, így lehet nem mindenkinek való. Bevallom az üvegcsék hívták fel a figyelmemet a márkára, viszont szerintem árkategóriájában szuper parfümök, pláne ha le is vannak akciózva. Rajtam nem szupertartós illat, de hát rajtam szinte semmi sem, így ezt nem rovom fel neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 29.

drbrk

2021. szeptember 26.

huuuh, azta mindenit....soha nem mondtam még ilyet illatra de ez nagyon nem, persze olyan illat ami borzasztóan tartós, ami egy felől jó, másfelől, mivel nekem nem jött be ez az illat annyira nem örültem, mert sehogy nem tudtam leszedni magamról.
látatlanban csak az illatjegyekre alapozva pedig tökéletesen kellene hogy tetszen, de nagyon nem.
Persze annak aki szereti tök jó, mert egy tartós illatot találtak

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 26.

Persze annak aki szereti tök jó, mert egy tartós illatot találtak

Aliz.T

2021. június 18.

Ma fújtam magamra a Rossmanban. Számomra kísértetiesen hasonlít az Angelre, arra meg sok mindent lehet mondani, csak azt nem, hogy visszafogott. Nekem ez nagyon sok, nagyon erős, és kicsit közönséges. Biztos nem fogom megvenni. Ennek ellenére azóta is állandóan a kezemet szagolom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 18.

Bettiiiina

2021. június 8.

Ajándékba vettük keresztanyukámnak. Mindig éreztem rajta és nagyon megtetszett így nekem is szükségem volt rá. Nagyon szeretem, de tipikusan az a parfüm amit néha használ az ember, majd hanyagolja aztán később visszatér rá. Ár-érték arányban szerintem nagyon jó kis parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 8.

Linett21

2021. április 25.

Időről időre csúnyán beleszeretek. Főleg télen, hideg időben, ami banális, hisz összetevői alapján kifejezetten nyári illatnak kell(ene) lennie. A piros bogyók, a citrusok, az ananász, a barack... de nem. Nekem ez valahogy Karácsony környéke évek óta :-)
Mesterien összerakott kompozíció, egyik összetevője sem lóg ki, nagyon eltalálták (pedig még csak saját parfümőre sincsen!). Nem túl édes, nem túl gyümis, nem túl virágos, abszolút kiegyensúlyozott.
A csomagolásával nem bírok kibékülni, full gagyi (fröccsöntött, műarany korona szúrós csúccsal; most komolyan???); de ez az egyetlen bűne. Hiába, a Police-nak ezek szerint a kupak a gyenge pontja (lásd: Shock in scent; avagy a lila kaktusz fájdalma)
Jól projektál, jól tart, erős, tömény; érzik és szeretik rajtam. Gyakorlatilag bárhol beszerezhető. Bármely korosztálynak. Tán még kétszer ennyit is kipengetnék érte, de hálistennek nem kell, mert baromi olcsó is.
Well, Your Majesty, it's an honour to have met You! :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 25.

Well, Your Majesty, it's an honour to have met You! :-)

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.