Police

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 5 800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2018. január 31.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 5 800 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: narancs, mandarin, petitgrain, ribizli,

Szívjegyek: jázmin, ibolya, őszibarack, ananász,

Alapjegyek: pézsma, cédrus, pacsuli, vanília.

Ár: 5 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 1000/1800 , Eladó: redi96
Állapot: 5/10 ml, Helyszín: Debrecenben személyes átvétel vagy posta, fizetés: személyes átvétel vagy posta
Ár: 2500 ft , Eladó: oroszeniko
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel
berniivagyok

2019. december 20.

Lassan mondhatom,hogy már 1 éve megvan,és még most is van benne bőven. :D Imádom a külsejét,és bár az illata nem a legtartósabb,de szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 20.

Dia98

2019. december 10.

Az egyik kedvencem 🥰😍 Az illata tartós. Nem tudok rosszat mondani róla, imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 10.

Az egyik kedvencem 🥰😍 Az illata tartós. Nem tudok rosszat mondani róla, imádom.

vikubogyo

2019. november 28.

Egyik stabil, sokszor vett parfümöm.
De!
Valami hiányzott belőle.
Szeretem,hogy kifújáskor brutál erős, masszív illat, de le is cseng,vagy az orrom szokja meg.Nem mondom,hogy nem tartós, de valahogy mégsem az igazi nekem.
Talán nem elég édes - mégmégmég-
Ettől függetlenül nekem egyik kedvenc, fujkálós illatom :D
Hozzám nőtt, ajándékba is ezt szoktam kapni.
Biztos,hogy pár koponya lesz még a polcomon :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

Egyik stabil, sokszor vett parfümöm.
De!
Valami hiányzott belőle.
Talán nem elég édes - mégmégmég-
Ettől függetlenül nekem egyik kedvenc, fujkálós illatom :D
Hozzám nőtt, ajándékba is ezt szoktam kapni.
Biztos,hogy pár koponya lesz még a polcomon :D

Fanni04

2019. november 18.

Imádom! Azt hiszem már a 4. parfümömet veszem belőle, illata tartós, először erős, de az idő múlásával kellemes lesz. Nálam befutó :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 18.

Bernus

2019. november 16.

Kifújàs után kb.fél óràval én a Coco M.- et fedeztem fel benne "nyomokban"ismerem,használom a Coco- t.Azert merem ezt mondani😊Amugy nagyon tartós kis parfüm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 16.

GlamiKitty

2019. október 21.

Imádom ezt a parfümöt... MÁSON! 😅 annyira intenzív, hogy magamon egyszerűen nem tudom elviselni, és a saját bőrömön nem is ugyan az az illat. De messziről megérzem, ha valakin ez van és úgy nagyon kellemes!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

kriszti0705

2019. október 18.

Nagyon intenzív, engem az édeskésebb illata fogott meg. Mindig glamour napokom szoktam megvenni, kb 4000 ft-ért hozzá lehet olyankor jutni. Majdnem elrontottam ott, hogy sokáig kizárólag ezt az egy illatot használtam, kezdtem megunni, kicsit sok volt. De már csak pár naponta veszem elő, így megmaradt iránta a szerelem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

Macska27

2019. szeptember 12.

Olyan lassan jött rám ez a szerelem...
Be vallom első találkozásunkkor nem tetszett az illata, nagyon intenzívnek, vadnak találtam és úgy éreztem nem illünk össze.
Véletlenül a farmer dzsekimre is fújtam belőle, aztán napokig csak szagolgattam, hogy milyen isteni illata van és nem tudtam ki verni a fejemből. Sokszor teszteltem drogériában, mielőtt meg vettem volna, sokkal olcsóbban itt, egy kedves km-s eladótól.
Azóta imádom. Intenzív, gyümölcsös, (én főleg az ananászt, jázmint, pacsulit, vaníliát érzem) édes, fűszeres. Ruhán brutál tartós, napokig érezni. A férjem szerint szexi illat, pedig először neki sem tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Olyan lassan jött rám ez a szerelem...

butterfly99

2019. augusztus 16.

Több ismerősömön éreztem már ezt az illatot.Valahogy mindig nagyon tetszett rajtuk.Rászántam magam, hogy megveszem.A fűszeressége ugyanis nagyon megfogott.Első pár viselés: Húú de jó ez az illat. Összevissza fújkáltam mintha muszáj lenne. Aztán beütött nálam valami. Olyan szagom volt tőle mintha a párom parfümével lennék befújva.Jó illat lenne, de annyira férfias, hogy nem tudom magamon elviselni. Mindezek mellett nagyon tartós! Egy átstrandolt nap után is éreztem a reggeli fújást este.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

homonnaizs

Korcsoport: >54
2019. július 23.

Tényleg provokatív és sexi ! Barnákon talàn intenzívebb de észrevétlen sehol sem marad ! Tartós csíkhúzó én már túl az 50 évemen is tetszik 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 23.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.