Police

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 5 800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2018. január 31.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 5 800 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: narancs, mandarin, petitgrain, ribizli,

Szívjegyek: jázmin, ibolya, őszibarack, ananász,

Alapjegyek: pézsma, cédrus, pacsuli, vanília.

Ár: 5 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Bármely 3 db 5 mlis Police illat 1800,-Ft
Ár: 1800,-Ft+pk , Eladó: Melani79
Állapot: Új, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Banki utalással, postán maradóra vagy sima elsőbbségi
Ár: 4800 Ft , Eladó: Marykate
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Veszprèm, fizetés: Előre utalás

PETRA820718

2017. január 4.

Megmondom őszintén az ,üvege' láttán valami extrát, egészen ,eredeti' ,más jellegű parfümöt képzeltem bele.
A valóság pedig egy édes illat, ami jó-jó, de semmi extra ezenkívül.
A tartóssága is lehetne jobb.
MÓDOSÍTÀS:
Megszerettem sőtt, testápolójàval együtt IMÀDOM, nagy szerelem lett, ÚJRAVEVŐS.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 4.

A valóság pedig egy édes illat, ami jó-jó, de semmi extra ezenkívül.
A tartóssága is lehetne jobb.
MÓDOSÍTÀS:
Megszerettem sőtt, testápolójàval együtt IMÀDOM, nagy szerelem lett, ÚJRAVEVŐS.

Encilla

2017. január 2.

Számomra elviselhetetlenül édes, sajnos. Megvettem, mert hirtelen megtetszett, bejött az üvege, de akárhogy próbáltam nem tudtam magamon elviselni. Végül elajándékoztam. Aki szereti az édes, cukorkás, vaníliás illatokat, annak telitalálat, és nagyon tartós is. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

lacrymosa88

2016. december 24.

Karácsonyra kaptam a nővéremtől, és jó választásnak bizonyult.:-) Enyhe uniszex érzést keltett bennem, mikor frissen kifújtam, aztán megjelentek a virágok és gyümölcsök, és érdekes, mert folyton a csuklóm szagolgattam, de annyira változékony egy illat, hogy mindig mást éreztem ki belőle... A gyümölcsök mellett halvány vanília is megjelent, ahogy csitult az illat. 2 fújás a csuklómra dél körül, ami estig is kitartott. Rég kaptam ilyen jól eltalált ajándék parfümöt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 24.

snori

2016. december 22.

Imádom! Tartós, kissé édeskés, de egyátalán nem zavaróan.Olvastam a véleményekben, és nekem is abszolút beigazolódott, hogy 20-30 perc kell hozzá, hogy kijöjjön az igazi illata. Az eddigi egyik legjobb Police!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

klau810614

2016. december 19.

Rajtam sajnos olcsó borotvahab illata van ...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 19.

Rajtam sajnos olcsó borotvahab illata van ...

Vivianka

2016. december 17.

Na nekem ez a parfüm lett a kedvencem. Még 12 óra múlva is érzem magamon az illatát. Számomra ez lett a FŐNÖK asszonyos illat amit akkor használok amikor kicsit elbizonytalanodok. Nálam maximálisan teljesített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

zzsofi

2016. december 14.

Láttam, hogy nagyon jókat írnak róla, így gondoltam, csekkolom a DM-ben, ha már úgyis le van akciózva. Ráfújtam a kis papírkára, és nagyon meglepődtem, konkrétan rettenetes, légfrissítő-szerű szaga volt. Gondoltam nem árthat, ha kipróbálom azért a csuklómon is, lehet, hogy másmilyen lesz, ha nem, akkor max lemosom, úgyis hazafele tartok. Ott is borzalmas volt. Na mondom, hagyjuk a fenébe, körülnézek még, aztán kész, de ezt a parfümöt soha többé nem akarom érezni. Aztán azért csak-csak szaglászgattam a csuklóm, és pár perc elteltével egész kellemesnek találtam. Mire visszaértem a parfümökhöz, eléggé meggyőzött, hogy hétköznapokon megfelelne. Mire hazaértem, nagyon-nagyon fincsi illata lett, boldog lennék, ha ilyen illatú lenne alapból a bőröm. :D Kicsit gyümölcsös, vaníliás, fűszeres, igazi téli illat számomra.
Egy csillagot levonok, mert magamra fújni konkrétan kellemetlen élmény, de pár perc múlva nagyon jó illata lesz, az üveg formája pedig nagyon tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

Rebje

2016. december 7.

Egyszerű finom kis parfüm, ár érték arányban elég jó. Kis édeskés könnyed illat, tökéletes hétköznapi parfüm, tartósnak is egész tartós, de nem mondanám olyan nagy számnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

lecsapaketchup

2016. december 3.

Amint a hűvösebb idők bejönnek, egyből ezt a parfümöt veszem elő. Olyan ünnepies, meleg hangulatot áraszt az illata, de mégis nőies marad. Kicsit erős az illata, de pár perc múlva már tompább lesz, és teljesen tökéletesen illeszkedik az illata hozzám. Napközben sokáig érzem magamon, szóval elég tartós. Az üvegéért oda-vissza vagyok, annyira vagány. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

Timi1995

2016. november 29.

Évek óta ezt használom. Eleinte nehezen barátkoztam meg vele de aztán a szívemhez nőtt. Ha bulizni mentunk ezt fujtam nagamra, szoval ha ezt az illatot megerzem valahol akkor egybol a pentek estek jutnak eszembe rola :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 29.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.