Police

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 5 800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2018. január 31.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 5 800 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: narancs, mandarin, petitgrain, ribizli,

Szívjegyek: jázmin, ibolya, őszibarack, ananász,

Alapjegyek: pézsma, cédrus, pacsuli, vanília.

Ár: 5 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Kriszti1991

2016. április 28.

A glamour napokra nem vittem magamra a police kupont...nem is ismertem még ezt a parfümöt, illetve nagyon költekezni se szerettem volna...de aztán valamiért mégis a parfümök felé vezetett az utam... szerencsére a dm-ben még kuponokat is tettek ki a bejárathoz...így ennek a szerencsének köszönhetően megismertem ezt az illatot! :D Elsőnek a mintára fújva furcsa volt az illat...egyik pillanatban tetszett a másikban nem...aztán fújtam a csuklómra...úgy már egyre jobban tetszett...aztán gondoltam hogy lesz ami lesz elviszem... 50%-os kuponnal 3750Ft volt ami szerintem szinte semmi egy ilyen jó parfümért...nagyon nagyon imádom, tartós is, és nagyon különleges nőies illata van! Szerintem simán felér egy márkásabb 20ezer Ft-os parfümmel ;) ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

Ancsitoo

2016. április 10.

Már nagyon régóta vágytam rá, sok jó véleményt olvastam róla, de illatmintát nem tudtam szerezni, így nem is mertem megvenni, de a szívem vágya maradt. Aztán 2016-os tavaszi glamour-napok alkalmával lecsaptam rá. Amikor megszaglásztam, nem volt kérdés, hogy jön velem haza :D Igazán kellemes illatú a bőrömön, barátom is oda van érte. 100% hogy újraveszem, ha elfogy.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

hnikolett

2016. március 28.

Husvetra kaptam paromtol a 125 ml-es kiszerelest es IMADOM! Regota szemeztem vele, de sose volt erkezesem megvenni. Az illatat imadom, eszmeletlen jo szerintem! A tartossaga 10/10 este probakepp magamra fujtam, es reggel erre az illatra ebredtem. Tegnap husveti osszejovetel elott 2 fujast tettem magamra es este ugyan ugy ereztem a ruhamon.
Anya szerint telibe az uvegbol nagyon eros, de ha kicsit elillan akkor nagyon friss, kellemes illata van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 28.

mnikc

2016. február 9.

Imadom a Police ket halalfejes noi parfumet , elsonek a lila jott velem haza amit nagyon megszerettem ☺️ Ez az elso parfum amit erzek magamon orak utan is
Ma pedig megerkezett a csomagom amiben 125 ml kiszerelesben volt a feher, illetve a tartalek lila is 😍 Nagyon kellemes noies illat mind a ketto ☺️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 9.

oviki

2016. január 15.

Ajándékba kaptam a parfümöt. Előtte nem ismertem, amikor kivettem a dobozából, hát.... "ez meg mi a sz...r"? Először az illata sem tetszett, de lehet, csak dacból, az üveg miatt... :D Most már nagyon szeretem, elég erős illat, kicsit édes, kicsit fűszeres és nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 15.

CeCeDrake

2015. december 19.

Meggondolatlan vásárlásaim egyik végterméke, de hát 2000-ért nem lehetett otthagyni. Párszor fújtam magamra, aztán feledésbe merült. Ez tavaly volt, október-november körül. Mostanra már megbuggyant szegény.
Egyébként semmi extra nincs benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

Egyébként semmi extra nincs benne.

fannix21

2015. december 11.

édes illat kedvelő vagyok, szóval nekem ez is abszolút kedvenc. :) ráadásul elég olcsón jutottam hozzá anno (pár éve akció volt a Dm-ben, és a 40 ml 2500 Ft volt, gondoltam, otthagyhatatlan... :D) azóta már vagy 3-4 alkalommal újra vettem. szeretem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

Babimami

2015. december 11.

Édes, erős illat, nagyon hasonlít a TM Angel-re, akár annak olcsób alternatívája is lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 11.

szabinka90

2015. november 26.

A kedvenc parfümös üvegem, őszintén szólva csak azért emeltem le anno a polcról, mert annyira megfogott az üveg.
Az illatát is szerettem, mert nem túl komoly, én személy szerint szeretem a feltűnő, édes illatokat.
Viszonylag tartós is volt, úgyhogy összességében szerintem megéri az árát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Viszonylag tartós is volt, úgyhogy összességében szerintem megéri az árát :)

tunderke0102

2015. november 25.

Teljesen jó. Tartós az illata. Édeskés, mégis fűszeres. Imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

Teljesen jó. Tartós az illata. Édeskés, mégis fűszeres. Imádom.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.