Police

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 5 800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2018. január 31.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 5 800 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: narancs, mandarin, petitgrain, ribizli,

Szívjegyek: jázmin, ibolya, őszibarack, ananász,

Alapjegyek: pézsma, cédrus, pacsuli, vanília.

Ár: 5 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 1000/1800 , Eladó: redi96
Állapot: 5/10 ml, Helyszín: Debrecenben személyes átvétel vagy posta, fizetés: személyes átvétel vagy posta
Ár: 2500 ft , Eladó: oroszeniko
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel
szabinka90

2015. november 26.

A kedvenc parfümös üvegem, őszintén szólva csak azért emeltem le anno a polcról, mert annyira megfogott az üveg.
Az illatát is szerettem, mert nem túl komoly, én személy szerint szeretem a feltűnő, édes illatokat.
Viszonylag tartós is volt, úgyhogy összességében szerintem megéri az árát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Viszonylag tartós is volt, úgyhogy összességében szerintem megéri az árát :)

tunderke0102

2015. november 25.

Teljesen jó. Tartós az illata. Édeskés, mégis fűszeres. Imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

Teljesen jó. Tartós az illata. Édeskés, mégis fűszeres. Imádom.

doriveszter

2015. november 23.

nagyon szeretem, szerintem tökéletesen eltalálták ezt az illatot. az olyanoknak ajánlom akik nőiesek, ám kicsit extrémebb illatra vágynak. nem kifejezetten az nőies elegáns illatokhoz tartozik, inkább mondanám sejtelmesnek és szexinek. nagyon sokáig megmarad az ilata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 23.

Bodnik

2015. október 14.

Mostani kedvencem.Édes mégse émelyítő.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 14.

Mostani kedvencem.Édes mégse émelyítő.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Moncsi044

2015. szeptember 10.

A napokban jutott hozzám ez a gyümölcsös finomság,Előtte nem ismertem ezt a családot. Egész kellemes , édes -gyümölcsös -vaníliás ... rajtam brutál tartós!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

ildi74

2015. szeptember 5.

A most 12 éves lánykám szülinapjára vettem. Gyümölcsös, fiatalos, könnyed illat, közepes tartóssággal, én nem érzem férfiasnak, pedig kipróbáltam többször is. Szeretem, főként mert ő is szereti ❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 5.

fannc22

2015. augusztus 3.

Hát...mikor magamra fújam isteni volt, gondoltam is rá, hogy nem várok vele, megveszem azonnal. Szerencse, hogy vártam! Az én bőrömön 1 óra után teljesen rossz lett az illata...kb mint egy férfi illat. Jó, hogy nem vettem meg. Egyébként az elején fincsi, édeskés, fűszeres illat, ami kifejezetten tetszik. Gondolom mindeni bőrén más jegy érződik ki, sajnos én így jártam vele. :( Kár...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

Lory

2015. július 7.

Szerettem volna én is édesnek érezni de rajtam éppen hogy csak édeskés.A virágok jobban dominálnak benne és a gyümölcsök is inkább a friss vonulat felé viszik az illatot.Kicsit később előjönnek a pézsmás-vaníliás alapok,amitől valóban kissé édes lesz de a virágok vannak az előtérben akkor is.Ha kapnék ilyet,elhasználnám de magamtól biztos nem őt választanám.Ettől függetlenül egy viselhető illat nem vonom kétségbe hogy valaki számára akár szerethető is,engem annyira nem fogott meg...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 7.

Amphitrite

2015. június 29.

Imádom. Kedvenceim közé tettem. Kaptam, de újrafogok venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

Imádom. Kedvenceim közé tettem. Kaptam, de újrafogok venni.

Kodi

2015. június 27.

A parfüm éppen az élet diadalát jelképezi számomra, "itt vagyok, nő vagyok, illatozom, tehát vagyok". Ezt az érzést összekombinálni az elmúlás jelképeivel, hihetetlenül bizarr, olyan mintha koporsó alakú babaágyat vennék. Ezért legtöbbször kezembe sem veszem a Police parfümöket. Egyszer azonban egy dm-es eladó emlegette, hogy milyen népszerű a fehér Police. Ekkor erőt vettem magamon, győzött a kíváncsiság és teszteltem őt, azonban fantáziátlan tucatillatot találtam, - mintha az Armani Sí és az Angel replikája lenne, jó sok cukorral - és hirtelen megértettem, miért kell ilyen módon felhívnia magára a figyelmet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 27.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.