Police

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 5 800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2018. január 31.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 5 800 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: narancs, mandarin, petitgrain, ribizli,

Szívjegyek: jázmin, ibolya, őszibarack, ananász,

Alapjegyek: pézsma, cédrus, pacsuli, vanília.

Ár: 5 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
őzgida88

2015. március 4.

Ajándékba kaptam. Nekem túl édes, nem egyedi és a bőrömön nem kellemes. Mint egy cukorkabolt olyan az illata, amit én kimondottan utálok (másokon sem bírom). 1 pontot azért kap, mert nagyon tartós. Aki szereti a tartós édes illatot, annak telitalálat, szóval nem lebeszélés az 1 pont :-)

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 4.

Loren

2015. február 8.

Örök kedvenc.<3

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 8.

Örök kedvenc.<3

judy91

2015. február 5.

Ajándékba kaptam, de nagyon nem az én illatom, és akkor még finoman fejeztem ki magam. Elsőre abban sem voltam biztos, hogy női parfüm...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

bukorbarbaralilla

2015. január 25.

Visszataszító volt a üveg, de az illata... brutál. :)

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 25.

Visszataszító volt a üveg, de az illata... brutál. :)

petraszilagyi10

2014. december 26.

Szerintem nagyon nagyon kellemes,nőies illata van, számomra első szaglásra szerelem volt. Az üvege engem nem foglalkoztat, mert nem az a lényeg. A tartóssága is tökéletes! Ez a második kedvencem, mert Britney az első :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 26.

Sztellus

2014. december 26.

Ajándékba kaptam. Ráfagyott az arcomra a mosoly, mikor megláttam. Egyszer a teszterét kipróbáltam és alig vártam, hogy beleszagoljak a kávéba, amit kitesznek a drogériákban, hogy elvegyek a sok illatot. De most csak rászántam magam, hogy kipróbáljam. Beteg vagyok, de még így is érzem az illatát, annyira már nem erős, de nekem a lila üveges változat sokkal jobban tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 26.

nanne

2014. december 20.

Sokat gondolkoztam megvegyem-e. Megvettem. Az üvege nekem sem tetszett, de végül is nem az a lényeg. Aztán jobban belegondoltam,és van ez az illat annyira erős és karakteres,na meg tartós, hogy illik hozzá ez az üveg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 20.

csilla.noemi88

2014. november 14.

Imádom! Eddigi legjobb parfüm amivel találkoztam. Tartós illata van, ami nagyooooooon jóó, a rossmannba vettem, 7000 ft helyett 3400-re le volt árazva, nem hagyhattam ott :D
Az üvege tényleg elég....érdekes, de nem az számít, hanem a tartalma :)

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 14.

Az üvege tényleg elég....érdekes, de nem az számít, hanem a tartalma :)

nyarigabi

2014. szeptember 10.

Ez a legborzalmasabb parfümös üveg amit életemben láttam! Sokáig le sem emeltem a polcról, de aztán győzött a kíváncsiság. Az üvege alapján valami megosztóbbra számítottam, de ez egy fiatalos, divatos, először-gyümölcsös-aztán-édes, mostanában megszokott illat. Maszkulin jellege is van, kicsit mint a CK Euphoriának. Egynek elmegy, nem vennék belőle, ha kapnék átfújnám valamibe és a koronás koponya repülne a kukába.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 10.

ufonyuszi

2014. augusztus 24.

Ezt az illatot esti bulikba, pörgősebb, adrenalin dús eseményeken szoktam magamra fújkálni. Elég sokáig kitart az illata, és erős is, bár picit kommersznek mondanám. A dizájn nagyon morbid, extravagáns, ami nekem alapvetően bejön, bár nagyon hatás vadásznak tartom, olyan, mint egy Lady Gaga klipp. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 24.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.