Police

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 5 800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2018. január 31.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 5 800 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: narancs, mandarin, petitgrain, ribizli,

Szívjegyek: jázmin, ibolya, őszibarack, ananász,

Alapjegyek: pézsma, cédrus, pacsuli, vanília.

Ár: 5 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
szandrah86

2014. április 28.

Hezitáltam a vásárlásnál hogy ezt vagy a sima To be woman legyen-e...végül a másikat hoztam el. Az a helyzet hogy kicsit talán megbántam hogy nem ő jött velem. Mikor magamra fújtam belőle,határozottan nem tetszett annyira émelyítő édes volt. 2 óra múltán viszont valami fantasztikus illata maradt a bőrömön nagyon megtetszett. Lehet hogy beszerzem magamnak esti fújkálásra tudom inkább elképzelni. Jaaa és ez tartósabb mint a rózsaszín társa.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 28.

Eszter a panda

2014. március 18.

Lakótársamnak van és szoktam érezni, mikor befújja magát vele. Nekem nagyon bejön az illata, az üveg tőlem is távol áll, de szerintem ez teljesen lényegtelen. Szagolni kell, nem nézegetni! ;) Ha leárazzák, beszerzek én is egyet, teljes árat azért nem fizetnék érte én sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

babyface

2014. március 13.

egyértelműen a legundorítóbb parfümös üvegem a polcon... :D még januárban vettem én is dm-es leárazáson, amúgy is nagyon felcsigázott a vélemények alapján és fél áron adták a boxban testápolóval együtt, hülyének is megérte. :D nekem tetszik hogy nem a szokványos cukorkafelhőt kapjuk tényleg van benne egy kis maszkulinitás ami nekem bejön. :) bár azért megvárom vele a nyarat akkor tud majd igazán kibontakozni. plusz pont még a fújókája is meglepően jól teríti a parfümöt, ami még jobb márkáknál is csodaszámba megy. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 13.

fsara

2014. január 3.

ma vettem a rossmannban 7000ről leárazva 3500ra a testápolójával együtt. ez volt az utolsó darab, hú de örültem neki:D a müllerben szagoltam először, már akkor is tetszett de teljes áron nem vettem volna meg. nekem nagyon tetszik az illata, és már többen is megdícsérték a délután folyamán. az üvegével sincs bajom, sőt nekem tetszik is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 3.

0916.moni

2013. december 26.

Nekem a női is nagyon tetszett, a férfi pedig brutál,imádom! ;-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 26.

Nekem a női is nagyon tetszett, a férfi pedig brutál,imádom! ;-)

bflorastar

2013. december 19.

Én ma kaptam ezt karácsonyi ajinak a barátomtól! (persze én választottam hehe ) Elsőre valóban kissé rossz illata van, leginkább engem a mazsolára emlékeztet, de ha az ember hagyja kicsit hatni valami isteni lesz :O Kellemes meleg illat a bőrömön, leginkább a vanília és egy kicsi ananász érződik benne. Barátnőm is megdicsérte, pedig csak a tesztfújást érezhette, mert ugye amit kaptam azt még nem bontom fel :) Az üvege szerintem kifejezetten vagány, imádom az aranyat és a fehéret is, szerintem baromi jó ötlet a koponyán a korona. Aki csak az ocsmány üveget látja benne, azt nem is értem. Igazi extravagáns cucc! Jó kiszerelés, jó ár!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 19.

Heather22

2013. december 14.

Most megint akciós a DMben, szerintem megéri megvenni, nekem elsőre nem jött be annyira, de most teljesen bele vagyok szerelmesedve. Tekintsünk el az üvegétől ( a koponya nem jön össze nekem annyia ezzel az arany díszítéssel, dehát sebaj) :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

lunaticgirl

2013. november 26.

húú ez az új kiskedvenc:)tömény műananász cukormázzal mint az egyik körömápoló olaj a műkörmösömnél:Dtegnap mentettem a férfi párjával együtt most csak 3500, megmondom őszintén a müllerben is láttam múltkor de annyira taszított az üveg pláne 8000-ért hogy meg sem szagoltam, hát kár volt.amúgy elég tartós is és aznap 3an is megdicsérték rajtam:)nálam 5ös

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 26.

rb09

2013. október 23.

mintám van belőle, és nekem nem jön be :/ nem rossz, de nem is az az illat,amiért rohannék a boltba megvenni. Az ananászt érzem ki belőle, de van még valami, amit nem tudok beazonosítani, az én bőrömön kicsit férfias illatra hasonlít. Az üveg nekem sem tetszik :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 23.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.