Police

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 5 800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2018. január 31.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 5 800 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: narancs, mandarin, petitgrain, ribizli,

Szívjegyek: jázmin, ibolya, őszibarack, ananász,

Alapjegyek: pézsma, cédrus, pacsuli, vanília.

Ár: 5 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Bármely 3 db 5 mlis Police illat 1800,-Ft
Ár: 1800,-Ft+pk , Eladó: Melani79
Állapot: Új, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Banki utalással, postán maradóra vagy sima elsőbbségi
Ár: 4800 Ft , Eladó: Marykate
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Veszprèm, fizetés: Előre utalás

Heather22

2013. december 14.

Most megint akciós a DMben, szerintem megéri megvenni, nekem elsőre nem jött be annyira, de most teljesen bele vagyok szerelmesedve. Tekintsünk el az üvegétől ( a koponya nem jön össze nekem annyia ezzel az arany díszítéssel, dehát sebaj) :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

lunaticgirl

2013. november 26.

húú ez az új kiskedvenc:)tömény műananász cukormázzal mint az egyik körömápoló olaj a műkörmösömnél:Dtegnap mentettem a férfi párjával együtt most csak 3500, megmondom őszintén a müllerben is láttam múltkor de annyira taszított az üveg pláne 8000-ért hogy meg sem szagoltam, hát kár volt.amúgy elég tartós is és aznap 3an is megdicsérték rajtam:)nálam 5ös

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 26.

rb09

2013. október 23.

mintám van belőle, és nekem nem jön be :/ nem rossz, de nem is az az illat,amiért rohannék a boltba megvenni. Az ananászt érzem ki belőle, de van még valami, amit nem tudok beazonosítani, az én bőrömön kicsit férfias illatra hasonlít. Az üveg nekem sem tetszik :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 23.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.