Police

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 5 800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2018. január 31.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 5 800 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: narancs, mandarin, petitgrain, ribizli,

Szívjegyek: jázmin, ibolya, őszibarack, ananász,

Alapjegyek: pézsma, cédrus, pacsuli, vanília.

Ár: 5 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Bármely 3 db 5 mlis Police illat 1800,-Ft
Ár: 1800,-Ft+pk , Eladó: Melani79
Állapot: Új, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Banki utalással, postán maradóra vagy sima elsőbbségi
Ár: 4800 Ft , Eladó: Marykate
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Veszprèm, fizetés: Előre utalás

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Mea21

2021. február 19.

Megvan egy pár hónapja finom illat de nekem erős tömény iszonyatosan tartós.Kifejezetten télen vagy hűvösebb időben működik jól.Nyáron túl sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 19.

Mercury91

2021. február 16.

Nagy kedvenc ez is, imádom a Police parfümöket, tartósak, visszafogottak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

Nagy kedvenc ez is, imádom a Police parfümöket, tartósak, visszafogottak.

bigusz90

2021. február 6.

Imádom, tartós markáns illat pont amilyet szeretek. Az üveg meg gyönyörű *.* E között és a sweet girl között vaciláltam de örülök, hogy végül ezt választottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 6.

Dea0609

2021. január 12.

Anyukámon annyira finom illata van....Rajtam meg egy nagyon erős levendula illata van....Finom illat,csak sajnos nem rajtam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 12.

Penci0808

2021. január 8.

Ez volt az első amit kipróbáltam a márkától és imádtam. Többel is elhasználtam belőle. Illata tartós egész nap érződik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 8.

Sziszikee58

2020. december 3.

Nagyon jó, tartós illata van, de kicsit valóban erős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 3.

Nagyon jó, tartós illata van, de kicsit valóban erős :)

Alexandra1208

2020. november 6.

Az üvege nagyon menő :) , az illata erős, nem biztos, hogy mindenkinek bejön.
Mindamellett nagyon tartós.
Volt ,hogy még másnap is éreztem magamon.
Én a Müllerben vettem kb 8 ezer Ft körül, szerintem ár-érték arányban jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 6.

Az üvege nagyon menő :) , az illata erős, nem biztos, hogy mindenkinek bejön.
Mindamellett nagyon tartós.
Volt ,hogy még másnap is éreztem magamon.
Én a Müllerben vettem kb 8 ezer Ft körül, szerintem ár-érték arányban jó.

d.anett89

2020. augusztus 23.

Az üvege király. Illata finom,és tartos

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

Az üvege király. Illata finom,és tartos

Szamesz

2020. július 17.

Szép az üvege, az illata számomra isteni, de nem túl tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 17.

Szép az üvege, az illata számomra isteni, de nem túl tartós.

viewxy

2020. június 18.

Párszor jártam úgy, hogy valakin megéreztem ezt az illatot. Nem is tudtam hogy ez az, csak valami finom, szexi, csajos illat. Egyből felismerhető, ismeretlenül is tudtam, hogy ez megint AZ a finom illat. Aztán drogériában tesztelgetés közben ehhez az üveghez nyúltam és megvolt, már tudtam, hogy ez kell. Sokat vártam rá mire végül megkaptam karácsonyra. Azóta imádom, ez még egyetemi éveim alatt volt.

Ennek a legszebb az üvege is, a korona szépen eltakarja a fújókát, a többinél kevésbé jól van kitalálva a dizájn.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.