Police

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 5 800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2018. január 31.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 5 800 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: narancs, mandarin, petitgrain, ribizli,

Szívjegyek: jázmin, ibolya, őszibarack, ananász,

Alapjegyek: pézsma, cédrus, pacsuli, vanília.

Ár: 5 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 1000/1800 , Eladó: redi96
Állapot: 5/10 ml, Helyszín: Debrecenben személyes átvétel vagy posta, fizetés: személyes átvétel vagy posta
Ár: 2500 ft , Eladó: oroszeniko
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel
Szandricsek

2019. július 14.

Nagyvilági, halványan édeskés csak, inkább a gyümölcsös illat érvényesül, és meglepően tartós. Nagy szerelem volt, sok márkásabb, drágább, ...koromnak megfelelőbb illat után egyszer Karácsonyra választottam magamnak kb. féláron:) Imádtam, és én a halálfejért is odavagyok.
Miután barátnőm mosolyogva közölte, hogy a 20 éves lányainak volt ilyen...kicsit elszégyelltem magam, de engem megfogott a Police:)
Miután kifogyott sajnos (fél évig simán kitartott), most meg egy lila, Be Women-t fújkálok magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 14.

BlutterflyGirl92

2019. május 31.

Nagyon szuper. Vad, intenzív, hosszan tartó illata van, még fürdés után is lehet érezni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

virag114

2019. május 24.

Első szaglásra szerelem volt, emlékszem, amikor évekkel ezelőtt éreztem valakin, majd másnap rohantam is megvenni. Egy ideig tartott is ez az "szerelem", aztán lehetséges, hogy az én ízlésem változott. Mára számomra nagyon tolakodó és túlságosan intenzív illat, messziről érezni. Ami pozitívum, hogy rendkívül tartós annak ellenére, hogy nem egy drága illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Ivy1986

2019. május 22.

Imádom. Előszőr ajándékba kaptam,megszaglásztam. Juj mondom ez nem az én illatom. Aztán még is használtam és beleszerettem. Nagyon erős és egész nap érezni,még ha nem is fújok keveset. Kaptam egy másik verziójág azt a lilásat azt viszont tovább kellett adnom. Igaz akkor voltam várandós és nem nagyon bírtam semmit sem használni,nemtudom ez váltotta e ki. 😂 De nálam csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Esztibarby

2019. április 10.

Nagyon vad, és provokatív illat. Általában nem tudom elviselni magamon a pacsuli illatát, ez mégis valahogy magával ragad. Semmiképp nem ajánlom nappalra, inkább éjszakai party illat. Aki ezt viseli nem maradhat észrevétlen, nagyon szexi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

oliviae

2019. március 27.

Erős, kellemes illata van. Elég keveset fújni belőle, egész nap tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 27.

Erős, kellemes illata van. Elég keveset fújni belőle, egész nap tart.

Dortya

2019. február 18.

Nehéz, súlyos, fűszeres, jellegzetes, nagyon "boss" illata van. De imádom. Nem túl tolakodó mindezek ellenére se, az üveg egyszerűen egy atomrobbanást is kibírna, és az illat tartóssága is teljesen rendben van :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 18.

SzPatricia

2019. február 13.

Szeretem ezt a parfumot. Vissza-vissza terek hozza! Nagyon eroteljes , markans illata van. Rajtam szinte egesznap tart. Nehezen igazodok ki az illatan , mintha valtozna a nap folyaman ..de ez abszolut jo ertelmben vett valtozas! Ez tipikusan az a parfum , ami igazodik a borhoz! Tobb lany baratnom hasznalta mar velem egyutt, es szinte senkin nem ugyanolyan az illata! En magamon nagyon szeretem, meg is szoktak dicserni , ha ezzel fujom magam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 13.

Emli70

2019. január 7.

Előre elnézést kérek a rajongóktól. Egyértelmű, hogy a bőrkémiától sok minden függ, nekem az egyik legrosszabb "illatélményem". Tudom, hogy velem lehet a baj, mert több ismerősöm magasztalja, látom, itt is nagyon jó pontokat kap. Valahogy a M-ben soha nem jutottam el az üvegéhez, hogy fújjak is belőle, mindig más fontosabb illat lekötött.
A lényeg, hogy próba nélkül ne vegyétek meg.

Munkatársnőm behozta, hogy teszteljem. Annyi az előzmény, hogy neki nagyon tetszett, ezért megvette, használja is rendszeresen, de mire reggelente találkoztunk, egyszerűen nem éreztem rajta semmit. (Kb 1 óra telhetett el.)
Szóval egyet fújtam, sajnos rajtam se virág, se gyümölcs, csak férfias borotvahab(?) és borzalmas motorolaj vagy gázolaj egyveleg. Ettől aztán már egy óra múlva sem tudtam elvonatkoztatni, pedig szelidült. .. sajnálom.. lemostam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 7.

A lényeg, hogy próba nélkül ne vegyétek meg.

Erika80

2018. december 30.

Határozottan huncut és egyben kellemes az illata. :) Azért huncut számomra, mert a kifújáskor és az azt követő jó fél-egy órában teljesen más illata van, legalábbis rajtam. Tehát nem csak kifújáskor más és aztán hipp-hopp ott lesz a szív illat, hanem elég sokáig megtartja az "első benyomásos" illatát. Határozott, de valahogy olyan enyhén krémesen fanyarkás illat. Ámde később!! Nagyon simulékonnyá válik és bár a határozottsága megmarad, tehát abszolút nem tűnik el, nem válik egysíkúvá és bőrközelivé, mégis annyira finom, karakán, nőies illata lesz, hogy... megszerettem. Így hát vennem kell egyet.. Nincs mese. :)
Tartóssága nem 5, hanem 10 csillagot érdemelne. Sokszor fújtam már magamra, tesztelem egy ideje, így nem egy röpke kis tapasztalat ihlette a véleményem. Remek, kimagasló tartóssággal rendelkezik a mostani parfümvilágban! Nála sokkal drágább parfümök szégyenkezhetnek a botrányos tartósságukkal. Kézfejemre fújtam, majd a nap folyamán többször is kezet mostam (természetesen szappannal), még mindig illatozott. Este fürdés után vagyok és bár már haloványan, de még mindig itt lapulnak az illatjegyek. Le a kalappal!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 30.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.