Police

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 5 800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2018. január 31.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 5 800 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: narancs, mandarin, petitgrain, ribizli,

Szívjegyek: jázmin, ibolya, őszibarack, ananász,

Alapjegyek: pézsma, cédrus, pacsuli, vanília.

Ár: 5 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Bármely 3 db 5 mlis Police illat 1800,-Ft
Ár: 1800,-Ft+pk , Eladó: Melani79
Állapot: Új, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Banki utalással, postán maradóra vagy sima elsőbbségi
Ár: 4800 Ft , Eladó: Marykate
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Veszprèm, fizetés: Előre utalás

Elphlane

2020. június 15.

Sajnos hozzám nem illik ez a parfüm.
Ajándékba kaptam, először nagyon tetszett az illata. Sajnos, a bőrömön nagyon gagyi volt és nem is bizonyult tartósnak. Máson nagyon tetszik viszont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 15.

Sajnos hozzám nem illik ez a parfüm.

kisspotyi

2020. június 4.

Már kétszer újravettem, nekem nagyon bejött. Nem szabad túlzásba vinni a fújkálást, mert tényleg nagyon intenzív az illata (munkatársaim mondták, hogy onnan tudják, hogy bent vagyok az irodában, hogy érzik a parfümöm😅) drogériákban sokszor van leárazva, 4-5ezer forintért szerintem totál megéri:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

Zuri001

2020. április 18.

Egyik kedvenc police parfümöm ez a kis koronás csoda! Rajtam ő nagyon gyümölcsös és egy picit vaníliás. Finom ,nőcis illat. Borzasztó tartós még nap végén is erőteljesen érezni. (:

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

berniivagyok

2019. december 20.

Lassan mondhatom,hogy már 1 éve megvan,és még most is van benne bőven. :D Imádom a külsejét,és bár az illata nem a legtartósabb,de szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 20.

Dia98

2019. december 10.

Az egyik kedvencem 🥰😍 Az illata tartós. Nem tudok rosszat mondani róla, imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 10.

Az egyik kedvencem 🥰😍 Az illata tartós. Nem tudok rosszat mondani róla, imádom.

vikubogyo

2019. november 28.

Egyik stabil, sokszor vett parfümöm.
De!
Valami hiányzott belőle.
Szeretem,hogy kifújáskor brutál erős, masszív illat, de le is cseng,vagy az orrom szokja meg.Nem mondom,hogy nem tartós, de valahogy mégsem az igazi nekem.
Talán nem elég édes - mégmégmég-
Ettől függetlenül nekem egyik kedvenc, fujkálós illatom :D
Hozzám nőtt, ajándékba is ezt szoktam kapni.
Biztos,hogy pár koponya lesz még a polcomon :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

Egyik stabil, sokszor vett parfümöm.
De!
Valami hiányzott belőle.
Talán nem elég édes - mégmégmég-
Ettől függetlenül nekem egyik kedvenc, fujkálós illatom :D
Hozzám nőtt, ajándékba is ezt szoktam kapni.
Biztos,hogy pár koponya lesz még a polcomon :D

Fanni04

2019. november 18.

Imádom! Azt hiszem már a 4. parfümömet veszem belőle, illata tartós, először erős, de az idő múlásával kellemes lesz. Nálam befutó :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Bernus

2019. november 16.

Kifújàs után kb.fél óràval én a Coco M.- et fedeztem fel benne "nyomokban"ismerem,használom a Coco- t.Azert merem ezt mondani😊Amugy nagyon tartós kis parfüm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 16.

GlamiKitty

2019. október 21.

Imádom ezt a parfümöt... MÁSON! 😅 annyira intenzív, hogy magamon egyszerűen nem tudom elviselni, és a saját bőrömön nem is ugyan az az illat. De messziről megérzem, ha valakin ez van és úgy nagyon kellemes!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

kriszti0705

2019. október 18.

Nagyon intenzív, engem az édeskésebb illata fogott meg. Mindig glamour napokom szoktam megvenni, kb 4000 ft-ért hozzá lehet olyankor jutni. Majdnem elrontottam ott, hogy sokáig kizárólag ezt az egy illatot használtam, kezdtem megunni, kicsit sok volt. De már csak pár naponta veszem elő, így megmaradt iránta a szerelem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.