Police

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 5 800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2018. január 31.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 5 800 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: narancs, mandarin, petitgrain, ribizli,

Szívjegyek: jázmin, ibolya, őszibarack, ananász,

Alapjegyek: pézsma, cédrus, pacsuli, vanília.

Ár: 5 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Bármely 3 db 5 mlis Police illat 1800,-Ft
Ár: 1800,-Ft+pk , Eladó: Melani79
Állapot: Új, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Banki utalással, postán maradóra vagy sima elsőbbségi
Ár: 4800 Ft , Eladó: Marykate
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Veszprèm, fizetés: Előre utalás

Macska27

2019. szeptember 12.

Olyan lassan jött rám ez a szerelem...
Be vallom első találkozásunkkor nem tetszett az illata, nagyon intenzívnek, vadnak találtam és úgy éreztem nem illünk össze.
Véletlenül a farmer dzsekimre is fújtam belőle, aztán napokig csak szagolgattam, hogy milyen isteni illata van és nem tudtam ki verni a fejemből. Sokszor teszteltem drogériában, mielőtt meg vettem volna, sokkal olcsóbban itt, egy kedves km-s eladótól.
Azóta imádom. Intenzív, gyümölcsös, (én főleg az ananászt, jázmint, pacsulit, vaníliát érzem) édes, fűszeres. Ruhán brutál tartós, napokig érezni. A férjem szerint szexi illat, pedig először neki sem tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Olyan lassan jött rám ez a szerelem...

butterfly99

2019. augusztus 16.

Több ismerősömön éreztem már ezt az illatot.Valahogy mindig nagyon tetszett rajtuk.Rászántam magam, hogy megveszem.A fűszeressége ugyanis nagyon megfogott.Első pár viselés: Húú de jó ez az illat. Összevissza fújkáltam mintha muszáj lenne. Aztán beütött nálam valami. Olyan szagom volt tőle mintha a párom parfümével lennék befújva.Jó illat lenne, de annyira férfias, hogy nem tudom magamon elviselni. Mindezek mellett nagyon tartós! Egy átstrandolt nap után is éreztem a reggeli fújást este.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

homonnaizs

Korcsoport: >54
2019. július 23.

Tényleg provokatív és sexi ! Barnákon talàn intenzívebb de észrevétlen sehol sem marad ! Tartós csíkhúzó én már túl az 50 évemen is tetszik 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 23.

Szandricsek

2019. július 14.

Nagyvilági, halványan édeskés csak, inkább a gyümölcsös illat érvényesül, és meglepően tartós. Nagy szerelem volt, sok márkásabb, drágább, ...koromnak megfelelőbb illat után egyszer Karácsonyra választottam magamnak kb. féláron:) Imádtam, és én a halálfejért is odavagyok.
Miután barátnőm mosolyogva közölte, hogy a 20 éves lányainak volt ilyen...kicsit elszégyelltem magam, de engem megfogott a Police:)
Miután kifogyott sajnos (fél évig simán kitartott), most meg egy lila, Be Women-t fújkálok magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 14.

BlutterflyGirl92

2019. május 31.

Nagyon szuper. Vad, intenzív, hosszan tartó illata van, még fürdés után is lehet érezni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

virag114

2019. május 24.

Első szaglásra szerelem volt, emlékszem, amikor évekkel ezelőtt éreztem valakin, majd másnap rohantam is megvenni. Egy ideig tartott is ez az "szerelem", aztán lehetséges, hogy az én ízlésem változott. Mára számomra nagyon tolakodó és túlságosan intenzív illat, messziről érezni. Ami pozitívum, hogy rendkívül tartós annak ellenére, hogy nem egy drága illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Ivy1986

2019. május 22.

Imádom. Előszőr ajándékba kaptam,megszaglásztam. Juj mondom ez nem az én illatom. Aztán még is használtam és beleszerettem. Nagyon erős és egész nap érezni,még ha nem is fújok keveset. Kaptam egy másik verziójág azt a lilásat azt viszont tovább kellett adnom. Igaz akkor voltam várandós és nem nagyon bírtam semmit sem használni,nemtudom ez váltotta e ki. 😂 De nálam csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 22.

Esztibarby

2019. április 10.

Nagyon vad, és provokatív illat. Általában nem tudom elviselni magamon a pacsuli illatát, ez mégis valahogy magával ragad. Semmiképp nem ajánlom nappalra, inkább éjszakai party illat. Aki ezt viseli nem maradhat észrevétlen, nagyon szexi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

oliviae

2019. március 27.

Erős, kellemes illata van. Elég keveset fújni belőle, egész nap tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 27.

Erős, kellemes illata van. Elég keveset fújni belőle, egész nap tart.

Dortya

2019. február 18.

Nehéz, súlyos, fűszeres, jellegzetes, nagyon "boss" illata van. De imádom. Nem túl tolakodó mindezek ellenére se, az üveg egyszerűen egy atomrobbanást is kibírna, és az illat tartóssága is teljesen rendben van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 18.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.