Police

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 5 800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2018. január 31.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 5 800 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: narancs, mandarin, petitgrain, ribizli,

Szívjegyek: jázmin, ibolya, őszibarack, ananász,

Alapjegyek: pézsma, cédrus, pacsuli, vanília.

Ár: 5 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Bubucim

2018. február 10.

Az itteni nagyon jó vélemények alapján vettem meg, és egyáltalán nem bánom. Eddig egyetlen egyszer sem fordult meg a fejemben a drogériában járva, hogy bármelyik Police illatot akár csak megszagoljam. Most több drogériában is akciós, szóval megillatoltam, majd jött velem haza. :) Kifejezetten hétköznapokra vettem, mert szerintem egy egyszerű, letisztult illat. A csomagolása enyhén szólva nem lesz az asztalka éke, de nem is bánom, hiszen nem dísztárgynak vettem. Akciósan nagyon megéri, ha hétköznapi illatot szeretnénk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

ndorisz1996

2018. február 8.

Ajándékba kaptam, és imádom. Az illata kellemes, és tartós. Szerintem az üvege különleges, nem mindennapi. Jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

Sophie02

2018. január 29.

Egy-két éve nagyon szerettem, szerintem a legjobb police illat, az egyetlen hátránya, hogy állandóan szembejön velem, szinte mindenhol. Számomra ez kicsit zavaró, hogy boltokban, utcán, iskolában, mindenhol megérzem ezt az amúgy szerintem elég jellegzetes illatot. Így már nem venném újra olyan szívesen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 29.

Tkcsbrgtta

2018. január 24.

Klasszikus! Szerintem a legjobb police noi illat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 24.

Klasszikus! Szerintem a legjobb police noi illat!

Yeticica

2018. január 21.

Nagyon fincsi illat, utos gyumolcsos ‘arconcsapassal’ indit, aztan rajtam bo fel ora mulva kicsit lagyabba, puderesebbe csitul. Elkepesztoen tartos, es az elejen brutal szilazsa van. En szeretem a feltuno illatokat, es keresem mostanaban az edes illatokat (de sajnos nem birom oket, megfajdul a fejem toluk). Szerintem ar/ertek aranyban abszolut 5 *.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 21.

hangaedina

2018. január 19.

A dm-ben láttam, hogy most 50% volt/van rá, szóval úgy döntöttem megveszem. Alapból imádom a csomagolását, nagyon király szerintem. Eddig még nem volt egy olyan parfümöm sem, ami annyira tartós lett volna,mint ez, hogy reggel 6-kor magamra fújom, és még este 6-kor is érzem a bőrömön. Az illata erőteljes, nagyon nőies. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 19.

messalinam

2018. január 18.

A csomagolása kimondottan ellenszenves volt számomra,de a párom rávett,hogy legalább szagoljam meg,hátha... És hát a tipikus “ronda,de finom” esetet tapasztaltam! Meg is vettem,néhány hete használom,nagyon elégedett vagyok vele! Először kicsit tolakodó,fűszeres illat,de néhány perc múlva kellemes,édeskés gyümölcsös. Nem mondanám extrém tartósnak a bőrön,de pl. a sálamon mindig érzem :) Nem mondom hogy egy extra különleges parfüm,inkább hétköznapinak használom,de ár-érték arányban igazán szuper is darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

0bikbik0

2018. január 18.

A csomagolása olyan gyerekes számomra, hogy eddig a fáradtságot sem vettem, hogy bármit is kipróbáljak ettől a márkától. Most komolyan: felnőtt embereknek ez bejön?
Na, mindegy.
Az illat kárpótol. Ajándékba kaptam, a férjem meg a párját, a feketét.
Érdekes az illata, nem szokványos, de nagyon figyelemre méltó. Nem tudom meghatározni, körülírni, de számomra olyan nem mindennapi. Nem édes, nem fűszeres, nekem nem is gyümölcsös, nem is virágos, hanem valami más. Tetszik :-) csak ez a csomagolás....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 18.

Na, mindegy.
Az illat kárpótol. Ajándékba kaptam, a férjem meg a párját, a feketét.

Jenniii92

2018. január 9.

Egy szó: imádom. ^^ Egyik ismerősömön éreztem meg, ahogy belépett az ajtón, és azonnal beleszerettem az illatba, még azon a héten vettem magamnak egy üveggel. :D Fantasztikus illata van, nagyon tartós, még fürdés után másnap is érezni. Nekem bejön az üvege is. A kedvenc parfümjeim közé tartozik, biztos veszek még belőle, ha kifogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

kriszti24242

2018. január 9.

Karácsony előtt sokat nézegettem a dm-ben, jó párszor megszaglásztam, tetszett, de mégsem vettem meg. Aztán karácsony után újból megláttam, még mindig féláron volt és hazajött velem. Nagyon kellemes, fújás után kicsit unisex illat aztán idővel szépen kibontakozik. Rajtam elég tartós, egész nap kitart, még este is érzem az illatát. A csomagolás érdekes, először nem tetszett, de már megbarátkoztam a kis koponyával :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.