Police

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 5 800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2018. január 31.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 5 800 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: narancs, mandarin, petitgrain, ribizli,

Szívjegyek: jázmin, ibolya, őszibarack, ananász,

Alapjegyek: pézsma, cédrus, pacsuli, vanília.

Ár: 5 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 1000/1800 , Eladó: redi96
Állapot: 5/10 ml, Helyszín: Debrecenben személyes átvétel vagy posta, fizetés: személyes átvétel vagy posta
Ár: 2500 ft , Eladó: oroszeniko
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel
kriszti24242

2018. január 9.

Karácsony előtt sokat nézegettem a dm-ben, jó párszor megszaglásztam, tetszett, de mégsem vettem meg. Aztán karácsony után újból megláttam, még mindig féláron volt és hazajött velem. Nagyon kellemes, fújás után kicsit unisex illat aztán idővel szépen kibontakozik. Rajtam elég tartós, egész nap kitart, még este is érzem az illatát. A csomagolás érdekes, először nem tetszett, de már megbarátkoztam a kis koponyával :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

lialiacska

2017. december 30.

Nagyon sokáig kerülgettem, minden alkalommal fújtam magamra és minden alkalommal meggyőztem magam hogy nekem bizony ez nagyon nem... De csak nem hagyott nyugodni, impulzus vásárlások estem át a mai napon, és ismét megadtam magam, de most már a csuklómra fújtam. Tettem pár kört de első gondolatom az volt hogy nem... Aztán a harmadik körnél kezdtem érezni valami kicsit púderes kicsit vaníliás illatot de mégis volt benne valami dög. Haza jött velem... Két fújás van a csuklómon most már 1-2 órája, amit megállapítottam eddig az az hogy tartós, intenzív illat, folyamatosan bontakoznak ki az illatjegyei. Elsőre erős már-már uniszex illat, aztán csillapodik elő jönn egy kis gyümölcs egy kis virág, majd újabb gyümölcs újabb virág.. Aztán jön a púderes, finom vaníliás gyümölcsös leszáradás, egy erős lecsengéssel.
Különleges erős de finom illat.
Csak azért kap 4 csillagot mert az első kifújás nagyon eltudja tántorítani az embert...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

Különleges erős de finom illat.

mindenfelhasznalofoglalt

2017. december 27.

Szerettem volna egy új parfümöt, erre esett a választás. Drogériába magamra fújtam, tetszett, érdekesnek találtam, azt hiszem le is volt értékelve, megvásároltam. Másnap befújtam vele magam, már éreztem, hogy valami nem stimmel, rosszul voltam, nem is gondoltam, hogy esetleg a parfümtől lehet, másnap ugyanígy, súrolóval kellett lemosnom magamról annyira nem bírta a gyomrom.
Számomra az egyetlen pozitívuma, hogy nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

Számomra az egyetlen pozitívuma, hogy nagyon tartós.

petrara

2017. november 21.

Kedvenc parfumom, akarhanyszor ezt viselem, megdicserik az illatom a korulottemlevok. Most fogyott ki a 3. uveggel. Glamour napokon olcson be lehet szerezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 21.

csemezb

2017. október 18.

Nekem először egy barátnőm használta, akkor nagyon tetszett, bár az elején elég erős illata van. Aztán anyukám vette meg, én tőle kaptam meg, azóta nagyon szeretem, eleinte kicsit erős az illata, de pár perc múlva nagyon jó illata van már. Én most glamour napokkor vettem meg a nagy kiszerelést, nem bántam meg, nekem tetszik a koponyás design, szerintem egyedi :) Újra fogom venni szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 18.

cherry93

2017. október 16.

A nagy őszi parfümvadászaton találtam rá erre a különös illatra. Először idegenkedtem az erős, cukrozott narancs illattól (kicsit úgy éreztem magam, mint egy két lábon járó adventi koszorú), aztán ahogy szépen kibontakozott, a gyümölcsösséget kiegyensúlyozta egy leheletnyi virágillat, aztán végül visszafogott és nagyon finom vaníliában nyugodott le. Barátnőim kivétel nélkül azt mondogatták, hogy milyen finom illata van. Meg kell várni, hogy kinyíljon, mert tényleg működhet a kémia!
Egyetlen fájdalmam, hogy irtó ízléstelen ez koponyás design. Valaki elbeszélgethetne a Police marketingesével :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Penci

2017. október 12.

Legjobb legkedvencebb parfümöm. Tartós az illata és egyszerűen fantasztikus. Külseje is nagyon menő. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

lilyrosedepp

2017. szeptember 25.

Évek óta ezt használom és remekül bevált. Először a külseje miatt akadt meg rajta a szemem, amikor megszagoltam rögtön beleszerettem. Számomra nem túl erős, van benne valami nőies, a barátaim gyakran kérdezik hogy milyen parfümöt használok. Glamour napok alkalmával szoktam beszerezni, ilyenkor féláron kapni, illata számomra tartós. Régebben a lila változatát használtam, de az nekem túl édes volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

bettina29

2017. július 13.

Nagyon szeretem az illatát. Inkább télen szoktam használni. Rajtam sajnos egyik parfüm sem túl tartós, így ez sem tart sokáig, de az illata miatt 5 pontot kap:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 13.

hmanita1989

2017. július 11.

Nagyon szeretem télen fújkálni. Kellemes de erőteljes illata van. Ha reggel befújom vele magam, este is érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.