Police

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 5 800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2018. január 31.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 5 800 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: narancs, mandarin, petitgrain, ribizli,

Szívjegyek: jázmin, ibolya, őszibarack, ananász,

Alapjegyek: pézsma, cédrus, pacsuli, vanília.

Ár: 5 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Bármely 3 db 5 mlis Police illat 1800,-Ft
Ár: 1800,-Ft+pk , Eladó: Melani79
Állapot: Új, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Banki utalással, postán maradóra vagy sima elsőbbségi
Ár: 4800 Ft , Eladó: Marykate
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Veszprèm, fizetés: Előre utalás

messalinam

2018. január 18.

A csomagolása kimondottan ellenszenves volt számomra,de a párom rávett,hogy legalább szagoljam meg,hátha... És hát a tipikus “ronda,de finom” esetet tapasztaltam! Meg is vettem,néhány hete használom,nagyon elégedett vagyok vele! Először kicsit tolakodó,fűszeres illat,de néhány perc múlva kellemes,édeskés gyümölcsös. Nem mondanám extrém tartósnak a bőrön,de pl. a sálamon mindig érzem :) Nem mondom hogy egy extra különleges parfüm,inkább hétköznapinak használom,de ár-érték arányban igazán szuper is darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 18.

0bikbik0

2018. január 18.

A csomagolása olyan gyerekes számomra, hogy eddig a fáradtságot sem vettem, hogy bármit is kipróbáljak ettől a márkától. Most komolyan: felnőtt embereknek ez bejön?
Na, mindegy.
Az illat kárpótol. Ajándékba kaptam, a férjem meg a párját, a feketét.
Érdekes az illata, nem szokványos, de nagyon figyelemre méltó. Nem tudom meghatározni, körülírni, de számomra olyan nem mindennapi. Nem édes, nem fűszeres, nekem nem is gyümölcsös, nem is virágos, hanem valami más. Tetszik :-) csak ez a csomagolás....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 18.

Na, mindegy.
Az illat kárpótol. Ajándékba kaptam, a férjem meg a párját, a feketét.

Jenniii92

2018. január 9.

Egy szó: imádom. ^^ Egyik ismerősömön éreztem meg, ahogy belépett az ajtón, és azonnal beleszerettem az illatba, még azon a héten vettem magamnak egy üveggel. :D Fantasztikus illata van, nagyon tartós, még fürdés után másnap is érezni. Nekem bejön az üvege is. A kedvenc parfümjeim közé tartozik, biztos veszek még belőle, ha kifogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

kriszti24242

2018. január 9.

Karácsony előtt sokat nézegettem a dm-ben, jó párszor megszaglásztam, tetszett, de mégsem vettem meg. Aztán karácsony után újból megláttam, még mindig féláron volt és hazajött velem. Nagyon kellemes, fújás után kicsit unisex illat aztán idővel szépen kibontakozik. Rajtam elég tartós, egész nap kitart, még este is érzem az illatát. A csomagolás érdekes, először nem tetszett, de már megbarátkoztam a kis koponyával :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

lialiacska

2017. december 30.

Nagyon sokáig kerülgettem, minden alkalommal fújtam magamra és minden alkalommal meggyőztem magam hogy nekem bizony ez nagyon nem... De csak nem hagyott nyugodni, impulzus vásárlások estem át a mai napon, és ismét megadtam magam, de most már a csuklómra fújtam. Tettem pár kört de első gondolatom az volt hogy nem... Aztán a harmadik körnél kezdtem érezni valami kicsit púderes kicsit vaníliás illatot de mégis volt benne valami dög. Haza jött velem... Két fújás van a csuklómon most már 1-2 órája, amit megállapítottam eddig az az hogy tartós, intenzív illat, folyamatosan bontakoznak ki az illatjegyei. Elsőre erős már-már uniszex illat, aztán csillapodik elő jönn egy kis gyümölcs egy kis virág, majd újabb gyümölcs újabb virág.. Aztán jön a púderes, finom vaníliás gyümölcsös leszáradás, egy erős lecsengéssel.
Különleges erős de finom illat.
Csak azért kap 4 csillagot mert az első kifújás nagyon eltudja tántorítani az embert...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

Különleges erős de finom illat.

mindenfelhasznalofoglalt

2017. december 27.

Szerettem volna egy új parfümöt, erre esett a választás. Drogériába magamra fújtam, tetszett, érdekesnek találtam, azt hiszem le is volt értékelve, megvásároltam. Másnap befújtam vele magam, már éreztem, hogy valami nem stimmel, rosszul voltam, nem is gondoltam, hogy esetleg a parfümtől lehet, másnap ugyanígy, súrolóval kellett lemosnom magamról annyira nem bírta a gyomrom.
Számomra az egyetlen pozitívuma, hogy nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Számomra az egyetlen pozitívuma, hogy nagyon tartós.

petrara

2017. november 21.

Kedvenc parfumom, akarhanyszor ezt viselem, megdicserik az illatom a korulottemlevok. Most fogyott ki a 3. uveggel. Glamour napokon olcson be lehet szerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 21.

csemezb

2017. október 18.

Nekem először egy barátnőm használta, akkor nagyon tetszett, bár az elején elég erős illata van. Aztán anyukám vette meg, én tőle kaptam meg, azóta nagyon szeretem, eleinte kicsit erős az illata, de pár perc múlva nagyon jó illata van már. Én most glamour napokkor vettem meg a nagy kiszerelést, nem bántam meg, nekem tetszik a koponyás design, szerintem egyedi :) Újra fogom venni szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 18.

cherry93

2017. október 16.

A nagy őszi parfümvadászaton találtam rá erre a különös illatra. Először idegenkedtem az erős, cukrozott narancs illattól (kicsit úgy éreztem magam, mint egy két lábon járó adventi koszorú), aztán ahogy szépen kibontakozott, a gyümölcsösséget kiegyensúlyozta egy leheletnyi virágillat, aztán végül visszafogott és nagyon finom vaníliában nyugodott le. Barátnőim kivétel nélkül azt mondogatták, hogy milyen finom illata van. Meg kell várni, hogy kinyíljon, mert tényleg működhet a kémia!
Egyetlen fájdalmam, hogy irtó ízléstelen ez koponyás design. Valaki elbeszélgethetne a Police marketingesével :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Penci

2017. október 12.

Legjobb legkedvencebb parfümöm. Tartós az illata és egyszerűen fantasztikus. Külseje is nagyon menő. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.