Police

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 5 800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2018. január 31.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 5 800 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: narancs, mandarin, petitgrain, ribizli,

Szívjegyek: jázmin, ibolya, őszibarack, ananász,

Alapjegyek: pézsma, cédrus, pacsuli, vanília.

Ár: 5 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Bármely 3 db 5 mlis Police illat 1800,-Ft
Ár: 1800,-Ft+pk , Eladó: Melani79
Állapot: Új, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Banki utalással, postán maradóra vagy sima elsőbbségi
Ár: 4800 Ft , Eladó: Marykate
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Veszprèm, fizetés: Előre utalás

aniim

2017. április 17.

Kellemes parfüm, a merészebbek uniszex parfümkènt is bevallahatjak.
Az ára nagyon kedvező, elég sokáig tart az illata is, főleg ruhán és hajon. :)
Viszont az üvege nem tetszik és ezért sokáig nem is szagoltam meg...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Kellemes parfüm, a merészebbek uniszex parfümkènt is bevallahatjak.
Az ára nagyon kedvező, elég sokáig tart az illata is, főleg ruhán és hajon. :)
Viszont az üvege nem tetszik és ezért sokáig nem is szagoltam meg...

zahraa

2017. április 17.

A pacsulit erezni a legjobban, nagyon jo illat, viszont keves is eleg belole, mert jo nagy hatosugara van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

mafalda

2017. április 13.

Sokáig meg se közelítettem, nem is hittem h egy ilyen már bocsánat de ízléstelen üvegbe finom illat lehet..erre tegnap mikor megszagoltam hát mondom ez igen ultra dögös kis illat ez, figyelem felkeltő és sexy!!!!
Hasonlít a betty boop egyik illatára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

Hasonlít a betty boop egyik illatára.

Babsszi

2017. április 9.

Nagyon szeretem, finom, kellemes, könnyű illata van. Rajtam viszont nem annyira tartós sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

novakagie

2017. február 27.

Az első üveget ajándékba kaptam, de az azonnal megszerettem az illatot. A gyümölcsös illatok közül az egyik kedvencem, és az ára is kedvező!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

ssyakaky

2017. február 26.

erdekes kis parfum, olyan szertem-nem szertem viszonyban vagyunk. az üvegét imadom, olyan, mint egy kis disztargy. az illat maga eleg erdekes. rajtam kifujaskor nagyon maszkulin, egeszen mentás jellegu, enyhen kierezni az ananaszt, de cseppet sem edesen. egeszen sokara kezd lecsendesedni, amikor kezdenek elobujni a femininebb viragos-gyumolcsos jegyek. rajtam sosem lesz tul edes, es ez a maszkulin jelleg vegig megmarad. egeszen erdekesnek talalom, ezek alapjan siman lehetne uniszex illat is. osszel hasznaltam, akkor nem ereztem annyira magamenak, de valami miatt megis izgatja a fantaziamat, nyaron ujra fogom probalni, akkor talan ez a menta-szeru huvosseg jol fog esni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

BeautyandStyleKitti

2017. február 17.

Legszeretettebb parfümöm eddig, jellegzetes illata van kitűnik a tömeg közül. Tartósságát tekintve is elég jó, hisz 5-6 órát simán kibír ruhán és testen egyaránt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 17.

Patriciaszarka

2017. február 9.

Imadom az illatat , nagyon egyedi es eros ,jellegzetes . Konnyu felismerni a tobbi kozul . Mellesleg gyonyoru az uvege

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

refillink

2017. február 6.

ImádoM! Nagyon tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

ImádoM! Nagyon tartós!

dorka1995

2017. január 11.

Az uvege fogott meg eloszor, majd az illata. Nagyon szeretem, es nagyon tartos! Eleg belole 2 fujas es egesz nap illatozom. Imadom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.