Police

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 5 800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2018. január 31.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 5 800 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: narancs, mandarin, petitgrain, ribizli,

Szívjegyek: jázmin, ibolya, őszibarack, ananász,

Alapjegyek: pézsma, cédrus, pacsuli, vanília.

Ár: 5 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
ivi777

2016. november 6.

Nagyon imádom ezt a parfümöt, általában a laza hétköznapokon ezt szoktam viselni, teljesen megállja a helyét mindennapi használatra is, viszont néha szeretek intenzívebb, erőteljesebb illatot választani, ami egy kicsit vadabb, ezért nem szoktam mindig felé nyúlni. De mindig van belőle otthon legalább 2 üveggel :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

bviki93

2016. október 21.

Féláron vettem ezt a parfümöt, eleinte nagyon szerettem, aztán picit ráuntam. Tartóssága az árához képest egész jó, az illata kicsit csípős, de én kedvelem. Nem biztos, hogy újravenném, mert nem óvom, manapság ilyen "elfújkálós" parfümnek használom, de féláron (3500-4000 Ft körül) szerintem abszolút megéri. 1-2 fújás elég, mert többet fújva borzasztóan émelyítő és tolakodó lenne. Fincsi, de van jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

Panna91

2016. október 12.

Az üvege nekem sem tetszett megis megvettem, krémes édes illata van kicsit szurosabb talán ezért se tetszik már annyira de tartós illat az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

kjtimi

2016. október 6.

Imádom! Kellemes édeskés, de mégis határozott, nem mindennapi illat. Nagyon tartós és nem az a fej fájdito.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 6.

dorottya96

2016. október 3.

Nagyon szerettem ezt a parfümöt. Sokszor gondolkoztam, hogy na, újra kellene venni. De nem tettem. Hogy miért? Mert mikor sétálok az utcán nem egy kislányon érzem ezt az illatot, pedig ezt is mint mindent azért viselni tudni kell. Értem én, hogy a 14-15 éveseknek tetszik az üveg, de mindez hiába ha nem passzol hozzájuk. Ezek után elment a kedvem is tőle. Pedig igazán citrusos, kellemes ám már-már uniszex parfümről beszélünk.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 3.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Sweetgirl

2016. szeptember 24.

Egy barátnőmön éreztem először, imádtam rajta, aztán kipróbáltam és egyszerűen borzalmasan erős, alig bírtam elviselni magamon :( az én bőrömön teljesen más illata volt...így hát nem vettem meg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

szaboalexa99

2016. szeptember 4.

A finom illata mellett eléggé tartós, picivel több mint egy éve kaptam és még mindig van benne:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

BrigittaHer

2016. június 3.

Üveg alapján abszolút nem ilyen illatra számítottam. Könnyed, nyárias és a tartósságával is elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 3.

domika

2016. május 17.

Jar neki az 5*!Nagyon tetszik az illata, a tartossagaval sincsen semmi gond reggel 7kor fujtam magamra es az esti edzest is atveszelte :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

reku23

2016. május 3.

Szeretem az édes illatokat, így ezt is jamar megkedveltem, a tartósságára sem lehet panasz, nap végén is érzem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.