PomPom

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: henifekete, Módosítva: 2021. május 5.

Kategória:   Hidratáló krémek

Vizes alapú növényi kivonatokból és hidratáló komponensekből készült krémre emlékeztető zselé, ami nagyon sok vizet juttat a bőrbe. Zsiradékot nem tartalmaz, 85 % vizes alapú összetevőből áll. Intenzíven hidratál és hatóanyagaival ápolja, feltölti a bőrödet.

marlu

2021. május 2.

Könnyebb textúrájú arckrémet kerestem, erre esett a választásom nem csalódtam. Megfelően hidratálja az én vízhiányos bőrömet, bár mielőtt felvinném az arckrémet szérumokat is használok (hyaluronsav, peptid, c vitamin). Nem tömíti el a pórusaimat, nem okoz pattanást vagy irritációt. Szeretem használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 2.

Zsanita

2021. április 23.

Én egy hidratáló krémtől elsősorban azt várnám, hogy hidratáljon, na ez nem történt meg, pedig rendszeresen használtam, el is fogyott egy tubus belőle. Nagy reményeket fűztem hozzá a természetes összetevők és az illatmentes tulajdonsága miatt, de összetörte a szívem. Őszintén szólva eddig egy Pom-pom termék sem győzött meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 23.

Wictory

2021. április 23.

A zsíros arcbőrömmel sajnos nem csinált semmit, pedig a leírásban szerepel, hogy zsíros bőrre is alkalmas. A kedvező összetevői/ a számos pozitív hozzászólás révén vásároltam meg, de 2x használat után nem véltem felfedezni semmilyen változást. A homlokom olajos a használata után, pedig úgy örültem volna, ha legalább mattított volna, de nem.... :( Pedig annyira akartam, hogy működjön az én bőrömmel. Csak az összetevői miatt kap tőlem 3 pontot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

Csokiskeksz

2021. április 14.

Az arcbőröm nagyon gyorsan beszívta, nem hagy tapadós vagy zsíros érzetet maga után. Sminkelni is tudtam rá, szerintem szuper kis termék, de a hidratáló képessége miatt inkább csak tavaszra/nyárra ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

Biancah

2021. február 21.

Nagyon szépen beillesztettem a kis reggeli és esti rutinjaimba. Télre önmagában kevésnek érzem, megy még rá a kozmetikusom által személyre szabottan kikevert hidratáló. Tök selymes pofim lett!
Nyárra tuti újra fogom venni, viszem magammal a tengerparton melózós nyarakra. Szuper kis termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

Dyana91

2021. február 20.

Elhasználtam egy tégellyel,semmilyen hatást nem vettem észre.Nem rontott és nem is javított az arcbőröm állapotán.Azt szerettem benne,hogy illatmentes,viszont felkenés után egy kicsit ragacsos volt a bőröm.Újra nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

Kafa

2021. február 16.

Mar lassan masfel eve hasznalom, es imadom! Telen, nyaron tokeletes! Telire valoszinuleg egy ennel gazdagabb, zsiroabb krem kellene, de az en borom ezt amnyira szereti, hogy nem csereltem le.
Azt is imadom benne, hogy illatmentes, igy nem irritalja a borom. Szaraz boromet tokeletes hidratalja, mivel zsele rogton be is szivodik, csak ajanlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 16.

AkInImOd

2021. február 8.

Lassan elfogy. Nem rossz, kellemesen hidratál, de télen én is kevésnek találom. Gyorsan felszívódik, az esti arcápoló rutinomba jó beépíthető. Nincsen igazán illata. Az üvege kap egy plusz pontot, mert sikerült leejtenem, amire úgy tört el, hogy semmi baja nem lett, csak összeillesztettem és haladtunk tovább. :D Szerintem legközelebb már a nerolis változatot veszem meg, de ez is szuper választás volt, nem bántam meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

req

2021. január 25.

Nagyon megszerette a bőröm ezt a krémet. Vízhiányos a bőröm, alá hialuronsavas szérumot szoktam kenni, úgy tökéletes, nélküle viszont kevésnek érzem. Pigmentfoltjaim szépen halványodnak, sokkal üdébb a bőröm. Ha elfogy biztosan újraveszem .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 25.

HARHAR

2021. január 22.

Nyárra normál bőrre jó lehet.... Télen vizhiányos száraz bőrre kevés. Miután használtam, kentem még rá egy zsirosabbat, úgy OK volt. Praktikus krém amúgy, jó használni, jó a tubus, nem ragacsos a krém. Viszont ráirhatnák, h mennyi C vitamin van benne...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 22.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Betaine, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Caprylyl Glycol