PomPom

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: henifekete, Módosítva: 2019. június 18.

Kategória:   Hidratáló krémek

Vizes alapú növényi kivonatokból és hidratáló komponensekből készült krémre emlékeztető zselé, ami nagyon sok vizet juttat a bőrbe. Zsiradékot nem tartalmaz, 85 % vizes alapú összetevőből áll. Intenzíven hidratál és hatóanyagaival ápolja, feltölti a bőrödet.

LSTE

2020. november 14.

Nem irritálja a bőröm, illatmentes, magyar márka, csudajó. :) Bár örülnék, ha a C vitamin tartalma jobban tisztázva lenne. Nem vagyok egy nagy INCI olvasó, de nem nagyon látom feltüntetve a C vitamint az összetevők között, ami azért zavar. Ettől eltekintve a könnyen zsírosodó T vonalam totál matt a használata után, szóval barátok lettünk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 14.

rose97

2020. november 3.

Nagyon kevés olyan termék van,amit az extra èrzèkeny, szeborreás, gyulladásra óriási mèrtèkben hajlamos bőröm elfogad,de ez azok közé tartozik és imádja a bőröm. Reggeli és esti rutinban is ugyanezt használom,mert nem merek mást kipróbálni, nehogy megint begyulladjon az arcom, 2 het intenzív használat után már látszik, hogy sokkal élettel telibb és puhább és nagyon igényli a C vitamint,ami egyébként is nagy mértékben hozzájárul a bőr regenerálásához.
Biztos újraveszem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 3.

Biztos újraveszem

MariaJulianna

2020. október 21.

Azért adok 2 csillagot , mert nem irritálta a bőrömet, de ennyi..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 21.

Azért adok 2 csillagot , mert nem irritálta a bőrömet, de ennyi..

merike3

2020. október 19.

Ez egy nagyon szuper kis cucc, nincs illata, kellemes az állaga. Könnyen beszívódik, nem ragacsos. Jól lehet rá sminkelni. Tényleg szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

szandrah

2020. október 16.

Nem merek màr semmilyen arckrémet venni,mert mindentől fénylik az arcom,mint egy diszkógömb és olyan mintha egy külön réteg lenne a fejemen. De ez egy csoda! 😊❤ puha tőle az arcom és egyàltalàn nem fénylik a bőröm tőle. Màs Pompom terméket is ki fogok próbàlni! Köszönöm! 😘

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 16.

Patrienn

2020. október 2.

Én nagyon szeretem ezt a "krémet".
Nyári arcápolási rutinom része, ez a géles termékcsalád. Tavaly rózsavizes volt nekem, idénre ezt a C-vitaminosat szereztem be és imádtam. Mondjuk már egy alapjáraton egy egészen jó rutinba iktattam be. Tavaly a rózsavizest elég kevésnek éreztem, bár akkor még nem is volt jó rutinom, de idén ez teljesen tökéletes volt reggelre (estére már egy testesebb krémet kentem magamra) smink és fényvédő alá ez a tökéletes hidratáló. Csak ajánlani tudom, mindenkinek!
Két barátnőmnek is raktam össze rutint, az egyiküknek nagyon zsíros a másikuk meg inkább száraz kombinált és mindketten imádják. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

Én nagyon szeretem ezt a "krémet".

Fay

2020. október 2.

Nekem sajnos nem hidratál viszont cserèben rettentően olajossá teszi a bőröm. Elkenegetem a testemre, az arcomnak nem tesz jót. Ezèrt a teljesìtmènyèrt igencsak drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

Katia88

2020. szeptember 29.

Egy szó: Lóf*sz. Semmit nem csinál, C vitamin tartalmát homály fedi, talán délkelet-ászsiában ahol 100% a páratartalom elég lehet valamire.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

pemese

2020. szeptember 25.

Rötön zuhanyzás után használom az éjszakai krémem alá. Nem tudom hogy a c-vitamin mennyire aktív benne, vagy hogy egyáltalán ér bármit is, de a többi hatóanyagot kedveli a bőröm és szerencsére nagyon egyszerű, néhány összetevős zselé. Nincs benne parfüm aminek mindig nagyon örülök, és nem tesztelnek állatokon :). Régen az Origins Ginzing Energy-boosting géljét használtam ehelyett, ami tele volt illóolajokkal, állatokon tesztelték és sokkal drágább is. Nagyon örülök hogy megtaláltam, már újravettem, de nem ez az utolsó dobozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

Kikerics

2020. szeptember 13.

Frissito, illatmentes, laza hidratalo. Reggel ebredes utan es este, zuhanyzas utan hasznalom, jol hidratal, a nappali fenyvedo es az ejszakai taplalo krem ala. Fogok meg venni, ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Betaine, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Caprylyl Glycol