PomPom

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: henifekete, Módosítva: 2019. június 18.

Kategória:   Hidratáló krémek

Vizes alapú növényi kivonatokból és hidratáló komponensekből készült krémre emlékeztető zselé, ami nagyon sok vizet juttat a bőrbe. Zsiradékot nem tartalmaz, 85 % vizes alapú összetevőből áll. Intenzíven hidratál és hatóanyagaival ápolja, feltölti a bőrödet.

vhunpor

2020. június 5.

Szépen mattít, nem fényesedik át a bőr tőle.
Viszont hosszú távon beszárítja a pattanásokat, mitteszereket.
Mitteszeres bőrre egyáltalán nem ajánlom , ott is lesznek ahol eddig nem voltak, és a kozmetikusnak is nehezebb a dolga utánna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

Szépen mattít, nem fényesedik át a bőr tőle.
Viszont hosszú távon beszárítja a pattanásokat, mitteszereket.

vendy

2020. április 29.

Kb. 1 hete használom. Új, könnyű, vizes hidratálót kerestem. Szeretem, hogy illatmentes. A hűtőben tárolom, 2 pupma elég az arcomra. Puha és hidratált lesz tőle órákig. Könnyen beszívódik, nem ragacsos, nem irritál és nem húzódik utána a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 29.

Deepy

2020. április 29.

A neroli és a rózsa arczselé után egy illatmentes zselét is ki akartam próbálni, mivel éjszakára szérummal együtt használom ( harmatcsepp és bűbáj). Ez teljesen illatmentes így nem keveredik a szérumok erősebb illatával. Napközben magában használom, gyönyörű, egységes, feltöltött bőr az eredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 29.

guffaw

2020. március 2.

Csalódás.
Szép csomagolás, szinte illatmentes, könnyen felszívódik, nem hagy semmilyen nyomot.
Viszont: egy rakás mitesszert és patit csinált, katasztrófa lett tőle a bőröm, a kezemre fogom kenni, oda biztos nem árt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 2.

Csalódás.

Pongyos

2020. február 23.

Könnyű, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 23.

Könnyű, gyorsan beszívódik.

Saci88

2020. február 2.

Nyári hidratáló krémnek önmagában használtam, tökéletesen hidratálja a kombinált, pirosodásra hajlamos bőröm. Télen önmagában már kicsit kevés, ezért a vadrózsás testvérével felváltva, arcszérummal és hidratáló krémmel együtt használom, reggel, este. A hatás elképesztő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

agi95

2020. január 13.

Nekem ez a zselé sajnos nem csinál sok mindent. Akkor szoktam feltenni, ha smink nélkül megyek valahová, de igazából csak azért hogy használjam, mert lászólag nem lesz tőle hidratáltabb a száraz/vízhiányos bőröm. Bajt persze nem csinál, de nekem nagyon mást sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

Liara0826

2020. január 9.

Szerettem volna egy illatmentes zselét is hidegebb napokra amikor érzékenyebb a bőröm. Ebből régen már kaptam mintát, nagyon jó volt és az ajkaimra is használtam így rendeltem nagyobb méretben is. Elégedett vagyok vele ahogy a márka többi termékével is, nappalra használom arckrém alá, kell plusz védelem a hideg, szeles napokon. Tavaszi, nyári napokon nappalra elég lenne egymagában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 9.

Timitami

2019. november 8.

Elégedett vagyok vele. Azért esett rá a választásom, mert dohányzom, és a C-vitamin jól kompenzálja a cigi káros voltát. Pikk-pakk beszívódik, de nem érzem, hogy annyira feltöltené a bőröm, mint a levendulás virágzselé. Éjszakára használom, teszek fölé ugyancsak pompomos szérumot és krémet, így önmagában nem tudom, mennyit tesz az ápoltsághoz ez a zselé, mindenestre ezzel a rétegzéssel szép, ápolt , puha a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 8.

fabyen

2019. szeptember 28.

Éjszakára használom, nemsokára elfogy az első tubus, egy PomPom akción vettem a rózsás és nerolis testvérével.
Jó vétel volt, könnyen beszívódik, picivel testesebbnek érzem, mint a másik kettő. Könnyen beissza a bőröm és valóban megváltozott az állaga is a bőrömnek, mióta használom.
Különösebb illatát nem érzem, nem irritál, nem zsírosít, szuper krém!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Különösebb illatát nem érzem, nem irritál, nem zsírosít, szuper krém!

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Betaine, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Caprylyl Glycol