PomPom

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Szemkrémek

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: Mortimer, Módosítva: 2020. április 24.

Kategória:   Szemkrémek

"30 év felett már különös figyelmet kell fordítani a szem körüli érzékeny terület hidratálására. Itt jelennek meg az első szarkalábak, illetve az évek alatt felhalmozódott méreganyagok és szennyeződések is. Az időt lelassítani nem tudjuk, de a bőröd öregedését fékezni igen. Ez az illatmentes, kicsit dúsabb szemránckrém tele van kis molekulájú hiarulon savval, ami a bőr lágyságáért és rugalmasságáért felel. Másik két ránctalanító komponense pedig az Acmella és a Tengeri plankton kivonat, melyek hatékonyságát klinikai tesztek is igazolják."

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

sorsi77

2018. február 23.

Kb 2 hete használom, állaga könnyű, nem irritálja a szemem, néha a homlokomra is kerül belőle mert egy pumpálással annyi jön ki belőle hogy oda is jut. Egyelőre minden rendben, később még jön update.
(Árérték arányban is abszolút megéri, 30 ml)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 23.

(Árérték arányban is abszolút megéri, 30 ml)

GeMaZsu

2018. február 8.

Nálam sajnos bőrirritációt okozott pár nap használat után. Miután lementek a kiütések a bőrömről, később is próbálkoztam, de már 2 használat után is kiütött. Reménykedve abban, hogy nálam van a hiba, oda adtam a húgomnak, de sajnos nála már az első nap után csalánkiütést okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 8.

Bunny1893

2018. január 28.

Szuper jó kis krém!Az egész arcomra használom kb. 4 hete.Puha, selymes lesz tőle a bőr, könnyen beszívódik, még az én hiper érzékeny bőrömet és a szemem környékét sem irritálja. Összességében nagyon jó érzés viselni, teljesen beszívódik nem képez később lepergő réteget a bőrön. Órákig hidratált érzést biztosít. Valóban néha folyós állagu es darabkák is vannak benne de a hatása miatt ezt elnézem neki.Illata nem erős.Érzékeny és száraz bőrüeknek jó szívvel ajánlom. A ráncokat annyiban orvosolja, hogy hidratál, bár 4 hét alatt még nem lehet csodát várni, de újra fogom venni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 28.

victoriaasz

2018. január 9.

első és utolsó pompom rendelésem egyik terméke - egyik termék sem jött be. A szemránckrém minőségileg nulla, első nyomásra híg, vízszerű lé jött belőle. Gondoltam csak össze kell keverednie, ezért próbáltam "összerázni". Átváltott sűrűbb állagra, de kisebb-nagyobb szilárd darabkák vannak benne. Adtam neki több esélyt, de szörnyen irritál, pedig nem vagyok érzékeny bőrű, soha nem volt gondom eddig semmilyen szemránckrémmel, ezt is azért vettem mert itt olvastam róla hogy nem irritál, hát engem igen, lehet köze van ahhoz hogy az enyém olyan mintha lejárt lenne... Használat után egész napos, égő, lüktető érzést tapasztaltam a szem körül, szerencsére pirosság nem volt. Soha többé pompom, mindkét termék tőlük (a másik virágvizes zselé volt) kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 9.

szalontai

Korcsoport: >54
2017. december 15.

szuper állaga van, jól beszívódik, nem irritál, mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. december 15.

szuper állaga van, jól beszívódik, nem irritál, mindenkinek ajánlom!

Nap

2017. október 23.

Natúr illatú, lágy textúrájú, fehér színű krém. Tetszik, hogy könnyen beszívódik. Teljesen elégedett vagyok a hatásával is, a finom vonalakat halványította. Az összetevői is szépek. Ritka, hogy egy szemránckrém ne irritálja a szemem körüli bőrt, de ez a termék abszolút kíméletes. Ráadásul ár-érték arányban is kiváló, hiszen egy átlagos (10-15 ml-es) kiszerelésű szemránckrém kétszeresét-háromszorosát rejti a flakon. Könnyen és higiénikusan adagolható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 23.

titike92

2017. október 2.

Gyorsan beszívódik hamar észrevehető a kisebb ráncok halványodása. Az illata szerintem borzalmas,de ezen kívül egy tökéletes szemránckrém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

Regina59

Korcsoport: >54
2017. szeptember 23.

Nagyon könnyed textúrájú szemránckrém. Kevés kell belőle, gyorsan beszívódik, állandó használatával feltöltődnek az apróbb ráncocskák. Nagyon gazdag, kiváló minőségű összetevői révén egy kitűnő és hatásos szemránckrém. Használata kellemes érzést nyújt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Betaine, Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Cetearyl alcohol és az olivaolaj zsírsavainak észtere. Kozmetikai szerekben az alkotók elegyedését segíti, ezen kívül bőr- és hajpuhító képességgel is rendelkezik. Sorbitan Olivate-tal kiegészülve alkotják az Olivem 1000 nevű bőrrokon zsírsavösszetételű, jól tolerálható O/V emulgeátort, amely a gyártó ígéretei szerint emulgeáló tulajdonsága mellett stabilizálja és erősíti a bőr védő barrierrétegét, valamint nyugtató, öregedésgátló és a fényvédő összetevők hatását növelő tulajdonsággal is bír.

Az olíva olaj zsírsavaiból és sorbitolból származó emulgeálószer, mely segíti a krém víz- és olaj komponenseinek egyenletes keveredését. Gyakran használt natúrkozmetikumokban. Cetearyl Olivate-al kiegészülve alkotják az Olivem 1000 nevű bőrrokon zsírsavösszetételű, jól tolerálható O/V emulgeátort, amely a gyártó ígéretei szerint emulgeáló tulajdonsága mellett stabilizálja és erősíti a bőr védő barrierrétegét, valamint nyugtató, öregedésgátló és a fényvédő összetevők hatását növelő tulajdonsággal is bír.

A makadámia fa terméséből előállított olaj. Kiváló hidratáló, védi a hajat és a bőrt. Magas arányban tartalmaz esszenciális zsírsavakat (olein sav, palmitolein sav), ezért kiváló helyettesítője állati olajoknak. Hasonlít az emberi bőr faggyú szerkezetéhez. Könnyen felszívódik és puhává, rugalmassá teszi a bőrt. Viszonylag stabil olaj. Elsősorban nehezebb krémekhez és a száraz bőr számára ideális összetevő.

Cukorrépából kivont aminosav származék, amit főleg mint szuper hidratáló összetevő használnak a kozmetikumokban. Különlegessége, hogy egy ozmolita, ami képes a sejtek vízháztartását fenntartani. További pozitívuma, hogy sok más hidratálóval szemben nem tapad, sőt kifejezetten kellemes és selymes érzete van. Irritáció ellen is segít védeni, emiatt arra is használják, hogy pl. lemosókat gyengédebbé tegyen. A Cosing szerint továbbá antisztatikus (pl. a haj összetapadását gátló), hajkondicionáló és viszkozitásnövelő tulajdonsága is van.

Squalane eo 1 0

A squalene ún. hidrogenizált formája. A kozmetikumokban kiváló hidratáló, bőrpuhító, bőrpuhító, selymes és sima bőrt nyújtó emolliens anyag, mely segít megelőzni a vízhiányt és a transzepidermális vízvesztést (TEWL). Mivel ez a forma kevésébé oxidálódik, mint a squalene, a squalane-t gyakrabban használják a kozmetikumokban. Minden bőrtípus számára hasznos összetevő, aknés bőrre is használható, mi több, az Incidecoder leírása szerint gombás eredetű bőrproblémák, például seborrhea vagy gomba okozta pattanások esetén is jótékony hatással van a bőrre.

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

Ofethylhexanol és Hydrogenated Olive Oil reakciójából keletkező észterek keveréke. Az összetevőt Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables-el vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Hidrogénezett olívaolajból (emiatt szobahőmérsékleten szilárd halmazállapotú) kivont el nem szappanosítható lipidek. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben. Az összetevőt Hydrogenated Ethylhexyl Olivate-al vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

A franciaországi Bretagne partjainak közelében élő Gram-negatív tengeri baktériumból, az Alteromonas Macleodiiból származó exopoliszacharid, mely bőrnyugtató, gyulladáscsökkentő és bőrvédő tulajdonságokkal rendelkezik. Az összetevő gyártójának leírása szerint in vivo és in vito kísérletek is igazolják, hogy az összetevőt tartalmazó ún. EPS Seafill hatóanyag 15 percen belül átmeneti bőrfeszesítő és ráncfeltöltő hatást fejt ki a bőrön. A nagy molekulasúlyú EPS Seafill bőrfeszesítő tulajdonsága bőrszövetben található, kollagénrostokból álló hálózatra gyakorolt instant összehúzó, feszesítő hatásának köszönhető.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2