PomPom

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 2.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez a botoxos krém pajzsként védi a bőrt a külső behatásoktól, ráadásul a különleges Argirelox összetevő miatt feltölti a bőrt és a ráncokat. Állaga kifejezetten lágy és selymes, könnyen felszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Nemcsak az arc, hanem a szemkörnyék ápolására is kiváló.

Kazylo

2021. november 27.

Nekem nem avas szagú, vagy büdös, inkább mondanám natúrnak, de szerintem az agyon parfümözött dolgok nem egészségesek, folyamatosan irritálják az orrnyálkhahártyát. Alapos arctisztítás után nagyon jól beszívódik, nem maradt zsíros a bőröm tőle. Akinek túl sokat adagot, annak azt javaslom, hogy ne nyomja le teljesen a pumpát, így nem ad akkora mennyiséget.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 27.

deakmonika

2021. október 12.

A többi pom pom krémmel ellentétben ennek nincs jó illata. Gondolom mivel nem légmentes a csomagolása ezért lehet könnyebben avasodik. A csomagolása szerintem egyáltalán nem praktikus. 1 hónapja használom, nem vettem észre változást a bőrömön, csak annyit, hogy felvitelkor kicsit csíp. Mivel az eddigi pom pom krémeimmel meg vagyok elégedve, használom egyelőre tovább és várom a csodát. A krém állaga egyébként jó, gyorsan felszívódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 12.

MVivi94

2021. szeptember 5.

Jottem megvedeni ezt a kremet. Sokan panaszkodnak a "szagara". Ne felejtsuk el, hogy ez egy naturkozmetikum, nincs telenyomva illatanyaggal. En ajandekba kaptam, magamtol meg nem vettem volna, viszont nagyon megtetszett, hogy ennyire zsiros krem. A borom az elmult ket evben zsirosbol atvaltott szarazba a varandossag hatasara es az eddig bevalt termekek kevesnek bizonyultak. A pom-pom honlapjan rendeleskor a megjegyzes rovatban leheg kerni termekmintat, igy ki lehet probalni par napig .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 5.

Thomasina

2021. augusztus 10.

Szerintem jó krém. Nem nappalra való, de nagyszerűen feltölti és feszesíti a bőrt, emellett fiatalítja is. Azonban ha valakinek száraz a bőre, nappalra is nyugodtan használhatja vékonyan felkenve. Örülök, hogy megvettem, mert ennek legalább látható hatása van viszonylag rövid időn belül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 10.

DVivi585858

2021. augusztus 1.

Nagy reményeket fűztem a Pompom termékekhez, de sajnos nagyot csalódtam mindegyikben ami nagy tanulópénz volt. :( Az illata tényleg avas, ahogy más is írta, ami nem is érdekelt volna ha a hatása viszont jó lett volna. Ami a legnagyobb csalódás volt, hogy eszméletlenül zsíros krém, ezért sehova nem tudom elhasználni. Sosem volt olyan, hogy kukában végezze egy krémem. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 1.

ibizella

2021. július 3.

Nagyon jól indult a "közös karrierünk", első napokban teljesen oda voltam érte.
Szépen feltöltötte,hidratàlta a bőrömet.
Második héten éreztem olyan fura érdessèget az arcomon, igazából nem nagyon látszott,de tapintásra kellemetlen volt.
Letettem két napra a kencèt és el is múlt.
Valószínűleg nem fogom reggel,este használni csak időközönként vetem be.
Négy csillagot adok,mert olyan csodaszeres hatású volt az első hét...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 3.

Nagyon jól indult a "közös karrierünk", első napokban teljesen oda voltam érte.
Szépen feltöltötte,hidratàlta a bőrömet.
Letettem két napra a kencèt és el is múlt.
Valószínűleg nem fogom reggel,este használni csak időközönként vetem be.
Négy csillagot adok,mert olyan csodaszeres hatású volt az első hét...

Pereczerika

2021. május 29.

Bárcsak olvastam volna az itteni véleményeket, mielőtt megvettem az 50 ml-es változtatát. Lányok, teljesen igazatok van, egy avas, fagyúra emlékeztető szagú, nehezen beszívódó, szimpla hidratáló, mindennemű ránctalanító, főleg botox hatás nélkül.
Pedig milyen szép lett volna...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 29.

Pedig milyen szép lett volna...

epona

2021. március 30.

Sajnos a botox hatást én sem vettem észre, de egyébként nincs baja vele a bőrömnek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 30.

EvaB73

2021. március 16.

Nem láttam egetrengető változást. Ráncokkal nem sok mindent csinált, viszont kellemesen hidratált.
Két csillag azért, mert túl sok volt az igéret.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 16.

Két csillag azért, mert túl sok volt az igéret.

Musil

2021. február 25.

Mondanám, hogy praktikus a csomagolása, de nem az! Egyszerre túl sok krémet nyom ki a tégely teteje. Nagyon nehéz, testes krém, nehéz elkenni, sehogy sem akar felszívódni, és a szaga is olyan, mintha megavasodott volna. A hatását tekintve sem észleltem sok változást. Nagyon nem jött be, alig várom, hogy elfogyjon! Százszor inkább bevált a most frissen megjelent PomPom homoktövises lifting hatású arckrém, azzal lettünk jó barátok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 25.

Antioxidánsok: Squalene
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Acetyl Hexapeptide-8, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8, Pentapeptide-18
Vitaminok: Panthenol

Ofethylhexanol és Hydrogenated Olive Oil reakciójából keletkező észterek keveréke. Az összetevőt Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables-el vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Olívaolajból kivont el nem szappanosítható lipidek. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben. Az összetevőt Hydrogenated Ethylhexyl Olivate-al vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

További info az összetevőről a KM-blogon >>