PomPom

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 2.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez a botoxos krém pajzsként védi a bőrt a külső behatásoktól, ráadásul a különleges Argirelox összetevő miatt feltölti a bőrt és a ráncokat. Állaga kifejezetten lágy és selymes, könnyen felszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Nemcsak az arc, hanem a szemkörnyék ápolására is kiváló.

PomPom Mosolyogj Bátran Botox Hatású Arckrém  5ml minike csodaszettben
Ár: 3000 Ft / szett , Eladó: vadbarack
Állapot: bontatlan,próbamentes, saját tasakkal , Helyszín: Budapest, fizetés: Kp, foxi, posta, személyes átvétel

Akasa

2020. július 11.

Éjszakára használom, reggelre pihe puha lesz tőle a bőröm. Nappal semmiképp sem bírnám elviselni, mert
Szerintem nagyon zsíros. Talán télen nappalra is bírni fogom.
1.hèten wow hatása volt, most mintha hozzászokott volna a bőröm, nincs különösebb làtvány.
A retinoltól így is jobb nekem.
A tégely viszont nagyon praktikus, azt meg fogom tartani és feltöltöm olyan krémmel, amit szeretek, már ha valaha találok olyat :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

Szerintem nagyon zsíros. Talán télen nappalra is bírni fogom.
A retinoltól így is jobb nekem.

Sziszi1973

2020. június 27.

Néhány hónapja használom, eddig háromszor vettem újra. Könnyen beszívódik, kellemes hidratáló krém. Éjszakára használom a szérum után. Ár érték arányban szerintem megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 27.

ammisra

2020. június 22.

Sem a csomagolását, sem a krémet nem szeretem. A pumpás kis izéről lesimítani a krémet anélkül, hogy lecseppenjen: nyűg. A krém eléggé folyékony, viszont brutálisan zsírosnak érzem. Egy óra alatt sem szívódik fel rendesen. Sminkelés előtt használhatatlan, nagyon max. éjszakára lehet felkenni. Sajnos a zsírossága ellenére nem érzem jobbnak a bőrömet utána, a ráncokkal az égvilágon semmit nem tesz, cserébe viszont égeti és pirosítja a bőrömet. Nagy csalódás ez, főleg natúrkozmetikumtól. Ami miatt kapott két csillagot: nincs rossz szaga.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

kjancsa67

2020. június 17.

Most őszintén? Nem látok semmi változást, mióta használom, viszont zsírosodik mostanában a bőröm és ezt ennek tudom be. Nem látom, hogy feltöltené az apró kis "gyűrődéseimet" az arcomon, nem látom, hogy kisimítaná a bőröm, ezért nem is veszem újra.
Állaga jó, könnyen kenhető, a pumpás kiszerelés praktikus, ezért a két csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 17.

Állaga jó, könnyen kenhető, a pumpás kiszerelés praktikus, ezért a két csillag.

Limadunia

2020. június 15.

Teljesen rossz az inci ami itt meg van adva, a sorrend mármint, most vettem meg a kréme t és döbbentem látom, hogy a peptidek, amik a valódi hatóanyagok a sor végén kullognak, ezek után nem várhatok tőle csodát. A tégely maga a borzalom, én ezt a kerek duci nyomós megoldást nem értem. Nehezen szívódik fel, de mégsem érzem hidratáltnak az amúgy nagyon száraz bőröm... Egyenlőre 2 csillag, ha látok hosszútávú hatást akkor még visszanézek.

Update... ma felkentem nappalra, izzadtam a krém alatt két perc után, szinte csúszott-mászott rajtam, két óra után sem szívódott be. Ezt így nem tudom használni :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

balkanfan

2020. június 15.

Kb. egy hónapja használom, mindig alapos arctisztítás után, de azon túl, h. egészen kellemes krém (bár melegebb napokon elég nehézkesen, vagy egyáltalén nem szívódik be), semmi jótékony hatását nem érzem. Csodát racionálisan nem vártam tőle (irracionálisan igen :)), de azon túl, h. egy kellemes krém, mást eddig nem mutatott. Nem veszem újra, az biztos, főleg az ára miatt (ennyiért nekem kevés a "csak kellemes") - hidegebb napokra egész kellemes lehetne, de jobb inci-s, több hatást mutató, picit olcsóbb krém is van, ami az én bőrömnek előnyösebb. Elhasználom, nem is kérdés, de ha kiürült, visszatérek a számomra tökéletes Herbsgarden levendulás krémre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 15.

KingDom

2020. június 15.

Kb. egy hónapja használom, napi egyszer legalább, de nem vettem észre semmi változást a ráncok terén. Lehet hosszabb idő kell a változáshoz, vagy csak simán nem nekem való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 15.

Tincs

2020. június 13.

Sajna nekem nem csinált semmit a ráncaimmal, pedig ezért vettem, és hozzáteszem nem sok mindent kellett volna eltüntetnie. Két csillag, mert nagyon király az adagolója és jó az állaga. no meg valamit hidratált is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 13.

ingyombingyom

2020. június 5.

Már a második dobozzal használom , nagyon szeretem. Úgy gondolom , azokon feltűnő a változás, akiknek van mit eltűntetni így 50 felé.
Reggel- este nyomok egy picit a szérumok felé . Nem teljesen nyomom a pumpát , mert egyébként annyit kinyom , soha nem szívódik fel. Próbáltam szérum nélkül , akkor is nehezen szívódik.
Nos, reggel megcsinálom a napi rutint, smikelni az autóban szoktam. Akkorra már lehet. Kb. 2 héttel a használat után vettem észre a visszapillantó tükörben , mintha tompulna a mérgesráncom. Később a többi ránc is finomodott. Nem csoda ez a krém , de biztosan tud valamit.
Az első krémtartót a végén szét is szedtem , mert smucig vagyok és biztosra vettem, lennie kell még krémnek a dobozban. Kíváncsi voltam arra is, hogy fér el egy 30 ml- es tartalmú krém egy ekkora tartóban. Sejtettem, a fehérre festett üveg , a rafinált adagolófej nem véletlen ! :-D Mindegy . A krém jó , többet nyújtott, mint vártam tőle. Aranyos csomagolás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 5.

pancsi88

2020. március 10.

Kicsit csíp felvitel itán, tartottam tőle,de hamar elmúlik ez a kellemetlen érzés. Hamar beszívódik. Csodát nem vártam tőle,de látványosan jobb az arcbőröm. Ráncaim még nem igazán vannak,megelőzésként vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 10.

Antioxidánsok: Squalene
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Acetyl Hexapeptide-8, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8, Pentapeptide-18
Vitaminok: Panthenol

Ofethylhexanol és Hydrogenated Olive Oil reakciójából keletkező észterek keveréke. Az összetevőt Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables-el vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Olívaolajból kivont el nem szappanosítható lipidek. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben. Az összetevőt Hydrogenated Ethylhexyl Olivate-al vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

További info az összetevőről a KM-blogon >>