PomPom

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 2.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez a botoxos krém pajzsként védi a bőrt a külső behatásoktól, ráadásul a különleges Argirelox összetevő miatt feltölti a bőrt és a ráncokat. Állaga kifejezetten lágy és selymes, könnyen felszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Nemcsak az arc, hanem a szemkörnyék ápolására is kiváló.

PomPom Mosolyogj Bátran Botox Hatású Arckrém  5ml minike csodaszettben
Ár: 3000 Ft / szett , Eladó: vadbarack
Állapot: bontatlan,próbamentes, saját tasakkal , Helyszín: Budapest, fizetés: Kp, foxi, posta, személyes átvétel

nixike

2019. december 12.

Kb 1 éve hasznàlom, nagyon könnyű az állaga, a ráncokat kisimítja, jól hidratál! Nagyon szeretem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 12.

zsuzska78

2019. december 12.

Nyár óta használom. Szeretem, hogy illatmentes, jól felszívódik, a T vonalat nem zsírosítja. Sőt ebben a hidegben is megállja a helyét, az orcákon szépen pótolja a nedvességet. A kisebb ráncaim..hát.. azokkal azért nem bánt el..:-) Azért mindenképp újravevős: ár-érték arányban nekem tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 12.

anyyyca

2019. december 11.

Itt olvastam, hogy már a DMben is lehet Pompom termékeket venni, ezért ma be is mentem. Ezt a krémet mintaként tesztelgetem már kb 1 hónapja, mennyire bírja az érzékeny bőröm, jól szerepelt, emiatt el is hoztam. A doboza gyönyörű, szinte ékszer a fürdőszoba polcán, az adagolója pedig zseniális, eddig ilyennel még nem találkoztam. Nem csípi az arcom, nem irritálja a szemem, és kíváncsi leszek mit fog kezdeni a halvány mimikai ráncocskáimmal, majd update-elek. Eddig ötöst kap.

Update: már kétszer újra vettem, egyszerűen fantasztikus a bőröm tőle, halványította a mimikai ráncaimat, puha, bársonyos, sima az egész arcom. Nagyon szeretem!! 10*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 11.

Fanika

2019. december 7.

Nekem határozottan tetszik ez a krém. Szeptember óta használom, és a környezetem szerint is látható az eredménye. Valóban van kis bizsergető érzés a felkenése után, de szerintem ebben rejlik a hatása. Nappal együtt használom a Botanikuskerttel, erre kerül a smink, azt kell mondjam, remekül kijönnek egymással. Éjszakára a Harmatcseppet kenem fel, a kritikus helyekre pedig ezt, s reggelre bársonyosan puha, sima az arcbőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 7.

wasp

2019. november 26.

Bő egy hónapja használom ezt a krémet és egyelőre elégedett vagyok vele. Úgy veszem észre, hogy nekem inkább az év hidegebb időszakára lesz optimális, mert kissé zsíros, ennek ellenére könnyen beszívódik, nem gyurmázod/mosod le reggel az arcodról, nekem a szám szeglete alatt lévő száraz foltokat teljesen eltüntette, mondanám, hogy eddig erre egyetlen tízezer forintos csodakrém sem volt maradéktalanul képes (hosszútávon leginkább semennyire). Én nem vártam semmilyen botoxhatást, ezért csalódott sem vagyok, hogy nincs. Nagy pozitívuma még számomra, hogy illatmentes, tetszik ez a nyomiszkálós kiszerelés is. Eleinte enyhe bizsergő/csípő/égő érzést tapasztaltam a használatánál (amúgy ezt elmondhatom a márka összes általam próbált termékéről is), ez azonban fokozatosan megszűnt. A retinol kivételével mindenféle szérummal kombináltam már, szóval más termékekkel is abszolút jól variálható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 26.

AlmásiKriszta

2019. november 19.

Az első PomPom termék volt amit vásároltam. Bár a mimikai ráncokat nem orvosolta, mégis a második flakont használom, mert megszerettem. Tetszik a praktikus, nyomós/pumpás megoldás, szeretem, hogy illatmentes, hogy könnyű, lány az állaga, gyorsan felszívódik és nem hagy semmiféle nyomot maga után.
Használom nappalra is éjszakára is., a virágvizes zselével kombinálva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 19.

Használom nappalra is éjszakára is., a virágvizes zselével kombinálva.

mimolya

2019. november 18.

Sajnálom, de az én bőröm szó szerint nem tudja befogadni ezt a krémet. :(
Sem nappalra, sem éjszakára nem sikerült úgy felkenni, hogy ne maradjon egy filmréteg az arcomon. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

Sajnálom, de az én bőröm szó szerint nem tudja befogadni ezt a krémet. :(

Timitami

2019. november 8.

Ha tudom, hogy ez annyira jó, mint amennyire, nem is próbálkoztam volna más pompomos arckrémmel éjszakára. Nem viccelek, egy hét után annyira észrevehetően halványultak a vonalak az arcomon és a homlokomon, hogy a férjem is megjegyezte: sokkal simább az arcod - mondta. És én is így látom. Egy kis termékmintát használtam el mindössze ehhez a dicsérethez. EZen kívül hidratálja kellően a bőrt, úgyhogy én abszolút elégedett vagyok a hatásával, meg is vettem teljes kiszerelésben. Rajtam kellemetlenségeket, irritációt nem okoz, kellemes az állaga, illata nem nagyon van neki. Ez valóban anti-aging. Ráadásul remekül beszívódik, praktikus a tégelye, a nyomókája, és hát baráti az ára - a hatásához képest különösen. Maximum mennyiségű csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 8.

SugarB

2019. október 17.

Imádom. Az első olyan hidratáló, amit kifogástalannak tartok (csak ne lenne ilyen drága, bár tényleg újra kiadnám érte). Nem zsírosít, nagyon kellemes selymes érzés, azonnal kisimít, és hosszú távon is látok változást (másfél hónapja használom). A szemöldökeim közti mély gondráncot kb 70%ban kisimította...ez több mint amit vártam tőle, szóval oda vagyok és vissza. Nem okozott pattanásokat, nem hagy filmréteget a bőrön, gyönyörűek az összetevői, a csomagolás is szép és praktikus is...nekem eddig ő a nagy ő arckrémek terén .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

natasa

2019. október 12.

A kiszerelése nagyon praktikus, hatalmas piros pont. Csak megnyomom, kijön pont egy megfelelő adag, tényleg nagyon higiénikus.
Nekem elég jól beszívódik, és a bőröm nagyon szép, egységes, kisimult lesz tőle. Ami még plusz pont, hogy nincs illata.
Elhasználtam egy tégelyt, ami nálam elég nagy szó. De még mindig nem vettem újra, de nem kizárt, hogy majd egyszer még újra használni fogom. Szóval jó kis termék, főleg nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 12.

Antioxidánsok: Squalene
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Acetyl Hexapeptide-8, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8, Pentapeptide-18
Vitaminok: Panthenol

Ofethylhexanol és Hydrogenated Olive Oil reakciójából keletkező észterek keveréke. Az összetevőt Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables-el vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Olívaolajból kivont el nem szappanosítható lipidek. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben. Az összetevőt Hydrogenated Ethylhexyl Olivate-al vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

További info az összetevőről a KM-blogon >>