PomPom

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 2.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez a botoxos krém pajzsként védi a bőrt a külső behatásoktól, ráadásul a különleges Argirelox összetevő miatt feltölti a bőrt és a ráncokat. Állaga kifejezetten lágy és selymes, könnyen felszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Nemcsak az arc, hanem a szemkörnyék ápolására is kiváló.

PomPom Mosolyogj Bátran Botox Hatású Arckrém  5ml minike csodaszettben
Ár: 3000 Ft / szett , Eladó: vadbarack
Állapot: bontatlan,próbamentes, saját tasakkal , Helyszín: Budapest, fizetés: Kp, foxi, posta, személyes átvétel

dbogi

2019. október 10.

Sajnos amit ígért nem hozta nekem- mimikai ráncokat nem csökkentette. Egy egész üveggel elhasználtam, ez kb 1,5-2 hónapot jelent. Rendszeresen mindennap este, és néha még reggel is. Egy jó éjszakai krém, jól hidratál, de a kifejezetten éjszakainak szánt krémjük is hozza azt a hidratáltságot, mint ez a krém, csak olcsóbb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

Swensson

2019. szeptember 29.

Ez a krém számomra teljesen hatástalan volt. Nem szerette a bőröm, kipirosodott tőle, hatása nulla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Ranika80

2019. szeptember 20.

Eddig ismert kozmetikai cégek hasonló árkategóriás (vagy drágább) termékeit használtam. Határozottan állítom, h egyik sem érhet a nyomába sem! Egyiknél sem tudtam azt mondani, h igen, most megtaláltam az én krémemet... ennél a krémnél viszont igen! Szóval nem vagyok egyszerű eset, ami az elvárásokat illeti. 40-esként legnagyobb bánatom a hosszanti, egyre csak mélyülő ránc a két szemöldököm között, mert szerintem az minden nőnek (már aki kűzd vele) megkeményíti, megváltoztatja a vonásait. Össze sem merem már számolni, mennyi pénzt költöttem eddig csodakrémekre, melyek reklámjukkal ellentétben semmit sem halványítottak rajta! Ez a krém viszont igen, határozottan láthatóan igen! A fanyalgóknak üzenem, h légyszi ne1-2 napos-hetes használat után írjatok negatív véleményt, mert ami ennyi idő alatt segíteni tud, az csak a botox ill. a hialuronsavas feltöltés...😊, krém biztos nem! 1,5 hónap alatt viszont igenis látható a változás mélyebb ráncok tekintetében is! Az arcom tapintása, textúrája határozottan jó lett! Néhány pattanással is küzdöttem, azok is eltűntek! Bizsergés valóban tapasztalható felkenés után, de nekem nem probléma az a néhány másodperc, amíg érzem! Szóval összességében nincs egyszerű bőröm, ellenben van rengeteg elvárásom, ami az arckrémeket illeti, ez a krém pedig nekem teljesen bevált! Köszönet érte az alkotóknak! Ajánlom mindenkinek (aki nem 1-2 nap vagy hét alatt vár csodát)! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

skin

2019. szeptember 10.

Kellemes krém és ezzel mindent jót elmondtam róla.
Nekem sikerült elsőre olyat vásárolni aminek nem működött az adagolója ,minden elismerésem a cégnek amint jeleztem ezt másnap a futár hozott egy másikat.
Egy lágy krémről van szó amiből az én bőrömnek kettő pumpálás is kellett..Így nagyon gyorsan elfogyott.Semmi plusz hatást nem tudok a javára írni így nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Kellemes krém és ezzel mindent jót elmondtam róla.

NTTimi

2019. augusztus 1.

Megelőzésként használom, nekem eddig nagyon bevált. A legtöbb krémmel az volt a problémám, hogy csak akkor nyújtott átmenetileg megoldást, ha felkentem, ha nem, tök száraz volt az arcom. Ez tényleg hidratál. Eleinte picit csípett, de ez az érzet elmúlt a használat során. Télen a manna arcelixírrel együtt használom, de akkor is csak éjszakára, nappalra pedig a pompom szemránckrémjét. Kismamaként kezdtem használni, valami normális, de hatásos natúr terméket kerestem. Ja és vettem anyósomnak is ajándékba, aki eddig mindenre allergiás volt, de erre nem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

gumibogyo11

2019. július 31.

Már fél éve használom, a második doboznál tartok és meg kell mondjam nekem nagyon bevált, imádom.
A szemem körüli szarkalábakat szinte teljesen feltölti, a homlokamon levő csíkok is sokkal halványabbak. Szerintem a krémnek tudható be az is, hogy sokkal szebb és élénkebb színű az arcom. Többen írják, hogy túl zsíros, nos általában én sem minden nap használom, olykor el is felejtem. Szerintem mindnekinek rá kell éreznie a pontos mennyiségre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

Sheila

2019. július 30.

Nekem ez túl zsíros, nehezen szívódik be, így csak éjszakára használom. A zsíros, ragacsos érzet, amit okoz, számomra nem kellemes, de mivel reggelre szép, kisimult arccal ébredek, ezért elviselem. A botox nyilván költői túlzás, de amúgy nem rossz krém. A csomagolása is ötletes.
Télen valószínűleg picivel jobban fogom szeretni, egyelőre semmi hűha, de összességében azért kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 30.

krisztina777

2019. július 23.

Csodás krém, nekem nagyon bevált. Tetszik, hogy illatmentes és a csomagolása/adagolója is szuper. Jól hidratálja az egyébként száraz arcomat. Reggel és este is használom, simán lehet rá sminkelni illetve ha nincs nagyon meleg, akkor éjszakára szoktam tenni alá egy kicsit az Örök Fiatalság Regeneráló szérumból (szintén Pom Pom) is és ígysem lesz túl zsíros az arcom felülete. Csípést, bizsergést nem tapasztaltam és kb. egy hónap után a homlokomon illetve a szám mellett lévő ráncok szinte láthatatlanok lettek, amit részben ennek a krémnek tudok be. Én szemkörnyékre nem használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 23.

DoriDori11345

2019. július 18.

Hidratáló éjszakai krémnek szuper, de öregedés elleni, vagy ránctalanító hatása semmi, pedig nekem csak nagyon kezdetleges ráncaim vannak, de fikarcnyit sem javult.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 18.

KupaiVirag

2019. június 2.

Anyukám kréme, de már nekem is volt szerencsém párszor kipróbálni. Bár nekem még botoxra közelsincs szükségem, anyukámat kifaggattam és semmi ilyesmi hatást nem tapasztalt, nem történt látványos javulás, még az apróbb ráncokat sem simította ki. Neki normál bőre van, sajnos órákba telik, mire ez a krém beszívódik, az én kombinált, a T-zónában zsírosba hajló bőrömön pedig olyan, mintha éjszakai krémet tennék fel, így is próbáltam, de nem éreztem, hogy javított volna a bőröm állagán, nem hidratál eléggé. Télen is sok volt, így nyáron pedig egyenesen rengeteg. Azon kívül, hogy jók az összetevői, nincs illata és nem irritálta a bőröm, semmi jót nem tudok mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

Antioxidánsok: Squalene
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Acetyl Hexapeptide-8, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8, Pentapeptide-18
Vitaminok: Panthenol

Ofethylhexanol és Hydrogenated Olive Oil reakciójából keletkező észterek keveréke. Az összetevőt Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables-el vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Olívaolajból kivont el nem szappanosítható lipidek. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben. Az összetevőt Hydrogenated Ethylhexyl Olivate-al vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

További info az összetevőről a KM-blogon >>