PomPom

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Erina, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. július 2.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez a botoxos krém pajzsként védi a bőrt a külső behatásoktól, ráadásul a különleges Argirelox összetevő miatt feltölti a bőrt és a ráncokat. Állaga kifejezetten lágy és selymes, könnyen felszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Nemcsak az arc, hanem a szemkörnyék ápolására is kiváló.

PomPom Mosolyogj Bátran Botox Hatású Arckrém  5ml minike csodaszettben
Ár: 3000 Ft / szett , Eladó: vadbarack
Állapot: bontatlan,próbamentes, saját tasakkal , Helyszín: Budapest, fizetés: Kp, foxi, posta, személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

kati545

2019. január 30.

Január 4-én kezdtem el használni ezt a krémet, tehát még egy hónapos tapasztalatom sincs. Azonban körülbelül egy hete vettem észre, hogy a szemöldököm közötti két kis ráncom már nem olyan mély. Ezt ma megerősítette a kozmetikusom is (egészen eddig azt gondoltam, hogy pszichésen beképzelem magamnak, mert annyira akarom, hogy működjön). Tehát ez egy csodaszer. Esténként használom. Megmosom az arcom, letörlöm tonikkal, s miután az felszívódott, jöhet ez a krém. Az adagolójának köszönhetően pont annyit viszek fel, amennyi kell. Kb. egy órára rá viszem fel az éjszakai krémemet (Vichy Slow Age). Lehet a kettő együtt műveli ezt a csodát. Biztosan újra fogom venni.
Illata számomra semmilyen, mivel nem érzem. Nem is csíp, ajánlani tudom csak a saját tapasztalataim alapján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 30.

drszilvi

2019. január 24.

Tenyleg hatasos, szepen kisimitja az egyenetlensegeket az arcomon, estere hasznalom, mivel nekem egy picit zsiros erzet marad utana reggelre viszont csodaszep hidratalt tole a borom! Az egyetlen negativum nekem, hogy a "szaga" nekem kellemetlen amiatt, hogy semmilyen illatanyag nincs benne, de ettol fuggetlenul is tokeletes:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Anna2017

2019. január 20.

Szinte azonnal hat és kisimítja a bőrömet, primerként is használom. Azonnal beszívódik, nincs agresszív illata, nagyon kellemes a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 20.

ebeata

2019. január 15.

Nem tudom melyik összetevőt nem bírja a bőröm, de ég tőle és piros viszkető kiütések jelennek meg a használata után. Kár, mert annyi jót olvastam róla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 15.

Szonjo

2019. január 3.

Töikéletes! A téli hidegben gyakran vízhiányos arcbőrömet rendesen összekapja. Durva esetben reggel és este is használom, de általában csak este. Eredetileg 40 év felettieknek is ajánlják, de szerintem száraz bőrűeknek ráncok megelőzésére is kiváló. Időnként csíp a felkenés után pár percig, de a PomPomosokat is megkérdeztem, azt válaszotlák, hogy ez természetes, ez azt jelzi, hogy hatni kezdenek az összetevők. Ha elfogy, újra vásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 3.

agen

2018. december 30.

Imádnivaló. 1 hete használom, szóval egyelőre csak annyit tudok mondani róla, hogy nagyon szeretem használni, annyira sima, puha tőle az arcom. Az adagolja zseniális, 100%, hogy újraveszem. Az én bőröm zsíros, így pláne tökéletesen működik, száraz bőrre lehet igényel egyéb hidratálást. Eddig sokkal drágább krémeket használtam, szóval pláne boldogság van :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 30.

Fujituli

2018. december 23.

Az adagolója rendkívül praktikus és egyedi. Annak ellenére, hogy biokrém, nincs semmi rossz szaga, mondhatni szagtalan az egész, vagy csak szimpla krém illata van. A hangsúly azon van, hogy nem büdös - amitől én megvétel előtt féltem, hiszen vannak ezek a negatív sztereotípiák az illatmentes krémekről... Az egész design egyszerűen imádnivaló. A krémtől az arcom kisimultabb és nem okozott pattanásokat. A bőröm tisztának és mattnak tűnik reggel. Nem hagy felrakás után zsíros érzetet a krém, pár perc alatt beszívódik. Kicsit csípi a bőrt felkenés utàn közvetlenül, amit viszont nem értek, miért. Ellenben nem okozott ezenkívül semmi kellemetlenséget. Lényeg a lényeg: lehet, hogy újra fogom venni, ha elfogy :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 23.

isabelle007

2018. december 15.

Imádom!!!!!Alapozót sem kell használnom, annyira szép bőrképet csinál. Jó érzés viselni, szuperül hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 15.

Antioxidánsok: Squalene
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Acetyl Hexapeptide-8, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8, Pentapeptide-18
Vitaminok: Panthenol

Ofethylhexanol és Hydrogenated Olive Oil reakciójából keletkező észterek keveréke. Az összetevőt Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables-el vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Olívaolajból kivont el nem szappanosítható lipidek. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben. Az összetevőt Hydrogenated Ethylhexyl Olivate-al vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

További info az összetevőről a KM-blogon >>