Prada

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 9.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: citrom, citrusfélék, ámbra, rózsa, vanília, opoponax, pacsuli

Prada L Eau Ambree fújós
Ár: 1500 Ft / 5 ml ; 3000 Ft / 10 ml , Eladó: Timi27
Állapot: fújós, Helyszín: Eger, fizetés: előre utalás után foxpost vagy postán maradó
Prada L Eau Ambree 1,5 ml
Ár: 1000 Ft , Eladó: Nicy011
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Aranyvacak

2015. november 16.

Imádom, ahogy melegen körbeölel. Korábban nyáron próbáltam, akkor túl maszkulin volt. Most nagy a szerelem. A puha énemet hozza elő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 16.

csakmoni

Korcsoport: >54
2015. április 5.

Első alkalommal télen próbáltam, hideg és keserű illat lett rajtam. Aztán egy nyár eleji napon előjött az imádott édes mirha és gyorsan beszereztem egy kisfújóst. Boldogan használtam, aztán egyszer csak elkezdett zavarni az ámbra.Nem illik hozzám, de klassz illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. április 5.

HDR

2015. március 8.

Az illatjegyek és vélemények alapján a Prada Amber-től féltem, hogy túl nagyasszonyos vagy netán még "nyanyás" illat is lesz és az első illatolás után eldobom, de abban nagyon kellemesen csalódtam, sőt meglepődtem.

Ezzel pont fordított volt a várakozásom: úgy gondoltam biztosan tetszeni fog.
Nem ez történt.
A Prada Amber jegyeihez - amelyek nyilván ebben is megjelennek - szerintem nem illenek az ebben található citrusos jegyek. Egyszerűen szörnyű, ez lesz öregasszonyos az én bőrömön, sőt még a toalett illatosító jelzőt is megkockáztatom. Ráadásul még csak (szerencsére) nem is tartós, kb. 3 óra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 8.

Ezzel pont fordított volt a várakozásom: úgy gondoltam biztosan tetszeni fog.
Nem ez történt.

nyarigabi

2015. február 11.

Nem szeretem az ámbrás illatokat, ez most már biztos. Nagyon kellemetlen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 11.

Nem szeretem az ámbrás illatokat, ez most már biztos. Nagyon kellemetlen.

galagonyanya

2014. november 28.

Meglepődtem, mennyire eltérő vélemények fogalmazódtak meg ezzel a parfümmel kapcsolatban, és az főleg, hogy az enyém mennyire eltér az itteni átlagtól! Előrebocsátom, nincs belőle egész üveggel, hanem fújóst kaptam belőle megbízható személytől:) de rajtam egyáltalán nem tartós! Néhány óra, aztán ennyi. És annyira nem karakteres számomra ez az illat! Finom, ámbrás(kás), meg fűszeres, de nem az a százból felismerem kategória! Aki ismerkedik az ilyen jellegű illatokkal, annak bevezetésképp megjárja, de ennyi pénzért sokkal különbet kapni! Nincs vele bajom, de nem hűha. Nagyon nem. Gyenge hármas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 28.

erika81

2014. november 15.

Az biztos, hogy nem egy hétköznapi illat! Miután magamra tettem, nagyon elgondolkodtam rajta, hogy lemosom. Nekem túl sok! Nagyon vártam hogy finomodjon. Elég sok idő eltelt mire váltott egy számomra viselhetőbb illattá, de még így is nagyon karakteres. A tartóssága verhetetlen. Több mint 12 órája rajtam van és még mindig intenzíven érzem. Nem mondanám nénis illatnak, annál sokkal több. Sajnos rajtam nem működik, de ez nem az illat hibája.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 15.

hulcsi

2014. február 25.

hm-hm...2 éve van meg egy kis mintám belőle. 2 éve barátkozunk. Keresem a megfelelő időt, helyet, alkalmat, ahol igazán működni fog. nem tudom lesz-e ilyen? Valami megfog benne, ezért nem tudom elengedni...Azért 5-ös, mert objektíven tekintve különleges, tartós illat, a viszonyom vele nem objektív :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 25.

diesel22

2013. szeptember 19.

Ismét bebizonyosodott, hogy nem szabad egy parfümöt az alapján ítélni, hogy milyen a teszter papírra fújva. 2-3 évvel ezelőtt teszteltem már teszter papíron, de nem fogott meg, sőt kifejezetten bántónak és kellemetlennek éreztem. Tavaly novemberben a csuklómra is fújtam belőle de szerintem a teszter már kezdett romlani, nagyon kevés volt az alján alig tudtam belőle kisajtolni belőle bármit is, akkor 1 óra alatt elillant. Ma tettem vele ismét egy próbát. A kifújás után még nem nyűgözött le, kellett neki néhány perc. Kellemes, púderes, friss, de ugyanakkor nagyon mély és telt. Azoknak lehet ideális választás, akik az eredeti Pradát és a Tender verziót túl erősnek, nehéznek ítélik. Sokat nem vártam ettől a parfümtől ami a tartósságát illeti, mégis meglepődve tapasztaltam, hogy bőrközeli parfümhöz képest igen jól tart és még a hatósugara is megdöbbentően nagy. A nap folyamán többször megcsapta az orromat az illata. Véleményem szerint ez egy nagyon jó őszi illat, elegáns, de mégse annyira tekintélyt parancsoló, inkább egy felnőttesebb, kifinomultabb, őszi mindennapi (rohangálós) suliba/munkába való illat. Szerencsére nem nehéz viselni, egyedül 1 dolgot követel meg, kulturáltabb öltözéket: simán használható a farmer+ póló kombinációhoz, ha van mellette egy sál vagy kendő, vagy puha anyagú kardigán. Magyarán a mackónadrág+melegítőfelső kombóhoz nem illik, de mégse kell hozzá a nagyestélyi és a kiskosztüm se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

Lola21

2013. augusztus 21.

Engem teljesen levett a lábamról ez a parfüm. A kezdeti erős citrusossága ellenére( ami nekem személy szerint nagyon bejön) egy nagyon mély és buja illat keveredik belőle, állandóan csak hív és csalogat!
Nagyon tartós és intenzív, késő ősszel visszatérek hozzá:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

Nagyon tartós és intenzív, késő ősszel visszatérek hozzá:)

czakovaleria

2013. augusztus 21.

Nagyon tartós és intenzív illat. Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

Nagyon tartós és intenzív illat. Imádom!