Prada

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 9.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: citrom, citrusfélék, ámbra, rózsa, vanília, opoponax, pacsuli

Prada L Eau Ambree fújós
Ár: 1500 Ft / 5 ml ; 3000 Ft / 10 ml , Eladó: Timi27
Állapot: fújós, Helyszín: Eger, fizetés: előre utalás után foxpost vagy postán maradó
Prada L Eau Ambree 1,5 ml
Ár: 1000 Ft , Eladó: Nicy011
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Bihter85

2013. július 19.

Kimondottan babapúder illata van. Azt hittem valami "durvaság" és az üvegből megszagolva is erősebbnek, másabbnak hatott mint a bőrömön.
Ezt a kis mintát elhasználom, mert kis finomka, ilyen is kell néha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 19.

Ezt a kis mintát elhasználom, mert kis finomka, ilyen is kell néha.

Soly77

2013. április 6.

előre bocsájtom hogy nekem nagyon nem jött be és meg ne haragudjon érte akinek ez a favorit parfüm! az itteni jó vélemények alapján ma elmentem szaglászni a Douglasba! Hát mit is mondjak, biztos valakin nagyon finom és vadító, de leginkább az idősebb korosztályon tudom ezt az illatot elképzelni. A kiskosztümös "öreglányokon" akik színházba, cukrászdába járnak barátnőkkel sütikézni, tele aggatva ékszerrel! Számomra igen tolakodó, gyomorforgató ez az illat, nagyon nem jött be :( bocsánat érte mégegyszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 6.

claudia

2013. február 19.

febr.19: jelentem, kezemben tartom a saját Pradám! Életem első igazi parfümjét, a Dögöt :) Még mindig baromi tartós, alig akar lejönni rólam :) Hihetetlen boldog lettem tőle haha :D
Munkába tuti nem használhatom mondjuk... :( de akkor megtartom csak alkalmakra. Mondjuk a nyári szereplésére még kíváncsi vagyok.
Na tuti ha ez az első üveg kifogy megyek venni a következőt...mert ez nálam must have parfüm lett. Életem benne van az illatban ♥

febr. 11: Ma délután túlságosan ráértem, csak délig voltam. Csavarogni kívántam és többek közt a Müllerbe is betévedtem. MINIMUM 16 parfümöt szaglásztam meg és meg kell hagyni, rohadtmód fáj még mindig a fejem :))) Kislányok hercegnős kölnijétől át a celebillatokon keresztül a nagy világparfümök mind terítéken voltak.
Traumásan sétálgattam mikor megláttam ezt a kis feketeséget. Emlékszek pont reggel dumáltam egy barátnőmmel pont ezt akarja megvenni khmmm hátő jutányosan :D Leegyszerűsített üveg, semmi több, csak pár szó a tetején. Úgy voltam vele, hogy kit érdekel már a tizenvalahanyadik illat ígyis úgyis fáj már a fejem hát rajta. A csuklómra fújtam és szinte elájultam a gyönyörűségtől.
Eleinte citrusos illatot éreztem, majd forró fűszer, ámbra csapott meg. Igazi amazon :))) ahogy előttem is mondták, igazi ribkó illata, aki vagy elcsavarja a fejed és kivégez, vagy csak hetykén ördögiesen rád kacsint-de azt a kacsintást sose felejted el. Erős nő illata ez. Aki maga a Teljes, ördögi Nő. Máshogy nem tudom megfogalmazni :) Ja, és bőven tartós, 4x szappanoztam, mostam le a kezem még mindig masszívan ittvan velem és bódít! :)
Úgy tértem ki a Müllerből mintha be lettem volna lőve. De csak ez az egyetlen parfüm ami tényleg emlékezetes nekem a majdnem húszból. Se az Angel se az Alien nem ér fel hozzá legalábbis nekem.

Úgy érzem ez az én illatom. Tömény, buja, hihetetlen. Ha lenne rá pénzem gondolkodás nélkül jött volna velem. De nagyon drága :( Valamit ki kell találnom...Egyetlen márkás cucc nem ér meg semmilyen árat szerintem. Még pl new yorkerből sem volt sosem semmiféle göncöm :) Na persze ha megtehettem/megtehetném lehet másképp látnám. Bár ha kétnaponta elköltök 800ft-ot cigire....Egyszerű a helyzet, le kell szokni és akkor lesz normális parfümöm, nem hamisítvány :P Leszokóprogram indul, akkor is kell egy ilyen ha beledöglök.
Na, kész, bódult vagyok még mindig alig találom a betűket is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 19.

Na, kész, bódult vagyok még mindig alig találom a betűket is :)

illatvarázs*

2012. december 26.

Gyönyörű ámbrás illat. Nem az a tipikus mély, meleg, buja, "állatias" ámbra. A citrusos jegyek az elején frissé teszik, aztán szépen kezd felmelegedni, bőrbe olvad, körül ölel és amikor már azt hiszem, hogy ilyen marad, előjön finoman, nem tolakodóan a füstös oldala.
Egyáltalán nem tartom nehéz, tömény "nagyvadnak", inkább kiegyensúlyozott, intim illat.
Nemcsak télen a mínuszokban, ősszel is nagyon boldoggá tud tenni. Megérdemli az öt csillagot!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 26.