Primus

Ár:   445 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5,75 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2017. október 4.

Kiszerelés:   5,75 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók

A primus édes'm ajakbalzsam véd az ajkak kiszáradása, berepedése, gyulladása ellen. A speciális bőrrokon hatóanyagokat; méhviaszt, ricinus-olajat, jojoba-olajat, és E-vitamint tartalmazó készítmény kíválóan ápolja az időjárásnak kitett ajkat. Édesgyökér kivonatot tartalmaz.

annamarialado

2012. szeptember 6.

Meglepően tapasztaltam hogy nem kell olyan sürün kenegetnem mint más ajak ápolónál hosszabb ideig véd a kiszáradástól,,szépek az összetevők filléres darab.Hibaként csak a csomagolást emliteném borzasztó egyszerü,,halkan mondom gagyi.És nem birja a meleget nagyon olvadozik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 6.

Wr.

2012. május 23.

Én is egy vagyok azok közül, akik szinte végigpróbálták az összes itthon fellelhető ajakápolókat és végül lehorgonyoztak a Primus mellett, én személy szerint ennél a verziónál kötöttem ki. Árban egyforma a kamillás verzióval, így bőven megéri, a csomagolás ugyanolyan szerény, belül halvány barnás stift található, ami őszintén szólva nem túl kellemes illatú, de megszokható. Hátrányként tényleg csak a szagát tudnám felhozni, illetve úgy tapasztaltam, hogy ez nem minden patikában fellelhető darab, így lehet egy kis utánajárást vagy rendelést igénylő feladat lesz ennek beszerzése. Viszont semmitől sem voltak még ilyen puhák az ajkaim, én bátran ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate