Primus

Ár:   443 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5,75 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malvina, az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2017. október 4.

Kiszerelés:   5,75 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók

Gyógyszerkönyvi minőségű alapanyagokból készülő, kamillát és illatanyagot tartalmazó ajakír. Véd az ajkakat a kiszáradás, berepedés ellen, alkalmas enyhébb gyulladások megszüntetésére.

szeleske

2012. április 24.

Ezt is szoktam használni a natúr mellett. Az illatával nekem nincs gondom, de a párom a "zöldet" nem hajlandó használni, csak a "fehéret"... :) no comment. Ha szavaznom kell, a natúrra szavazok, de a kamillásat ugyanolyan hatékonynak tartom. Próbáljátok ki, kb. 300forintot megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 24.

Vicus

2012. április 14.

Én is csodát vártam tőle, de nem kaptam meg. Alig hidratál, nem jó az illata és az állaga sem. A mézes Labellom ezerszer jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 14.

mstindigo

2012. február 21.

A legtöbb Labello kategóriájú terméknél mindenképpen jobb, ez legalább nem szárítja a számat, de nekem is "beleül" az ajkaimon lévő kis ráncocskákba, ami nem túl esztétikus... Rúzsozás előtt viszont szuper, ha utána papírzsepire "harapsz". Az leszedi a felesleget a szádról, és szebb utána a rúzs. Itthon használom, vagy ha nagyon durván hideg van kint, amikor egy lightosabb szőlőzsír nem elég, és egy kis ráncokba beleült szőlőzsír mit se ront az összképen. Olyankor úgy be vagyok bugyolálva, kapucni, sapka, földig érő kabát, nagycsizma, stb., hogy az is csoda, ha bárki felismer. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 21.

Sephira

2012. február 17.

Egy időben hosszú ideig használtam, akkor jó volt, úgy éreztem hidratál (jobb volt mint a Labello és társai). Az ára is mellette szólt, a csomagolása tényleg ''érdekes'' bár engem nem zavart különösebben. Problémám az volt vele hogy ''túrósodott'', réteget hagyott a számon, hidegben rá is fagyott a számra (az illata és íze se valami kellemes de nem is kellemetlen, tűrhető). Azóta áttértem a natúrakra, ez is natúr lenne ha a paraffin nem lenne benne, ha jól tudom az is kőolaj származék..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 17.

ági1994

2012. február 13.

sziasztok én már pár éve minden télen ezt használom de kíváncsiságból mindig kipróbálok mást de végül ez marad esténként vastagon szoktam bekenni reggelre pihepuha lesz:)) imádom és még olcsó is + szép összetevők

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 13.

Vadpulyka

2012. február 7.

Szeretem, a sokadikat használom belőle. :) Könnyen beszívódik, nekem kellemes a viselése és az illata is. De nem hülyebiztos a csomagolás, párszor megjártam vele, így mínusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 7.

babyface

2012. február 7.

szerettem volna sos-ben egy olcsó ajakápolót és egyből ezt nyomta a kezembe a patikus :) eleinte nagyon jó volt szépen kisimította a számat, később már kevésbé szívta be és télen "ráfagy" a szájra ami nem túl kellemes érzés :S de esti ajakápoláshoz szerintem tökéletes alternatíva lehet :) csomagolása brutál retró

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 7.

Széncinke

2012. január 11.

Nagyon jó kis termék, megfelelően hidratál, és nem kell vele naponta ötezerszer bekennem a számat. A labello-val mindig ez volt a problémám, hogy sokszor kentem, és inkább szárított, mintsem ápolt. Nekem bevált, számomra az illata is kellemes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 11.

szodadora

2011. december 9.

Nagyon rossz szaga van, és elviselhetetlen réteget képez a szájon. Emiatt a hatásáról nem tudok írni semmit, mivel így nem használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 9.

mogyizsuzsi650304

Korcsoport: >54
2011. december 8.

Azt hiszem a kamilla kivonat miatt szárította az ajkamat. A natúr viszont nagyon bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2011. december 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate