Primus

Ár:   443 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5,75 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malvina, az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2017. október 4.

Kiszerelés:   5,75 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók

Gyógyszerkönyvi minőségű alapanyagokból készülő, kamillát és illatanyagot tartalmazó ajakír. Véd az ajkakat a kiszáradás, berepedés ellen, alkalmas enyhébb gyulladások megszüntetésére.

Nefertiti

2011. december 7.

Par napja vettem en is egy ilyet, a sok pozitiv velemeny miatt. Mas oldalakon olvastam h valoban jo termek. Mikor kibontottam azt hittem h valami jatek :)) kis banalis, egyszeru kiszerelese van, nem a legpraktiusabb. Mindig attol felek h letorom :) De a hatasa valoban csillagos 5. Az illata pedig nem olyan intenziz ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 7.

Dorinaa

2011. október 30.

Valóban nagyon jó puha lett tőle a szám, és jól hidratált...de a "szagától" kirázott a hideg, olyan rossz...amikor éjszakára bekentem vele szám, reggelre sem szívódott be...:S

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. október 30.

felicitas

2011. szeptember 8.

Rég óta ezt használom. Aki nem elégedett az illatával, próbálja ki a natur változatot. Nekem annyira száraz az ajkam, hogy nyáron is többször kell kennem, de több más ajakápolóval szemben, mióta ezt használom még sohasem repedezett be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 8.

piko.eve

2011. szeptember 7.

Nagyon szeretem, abszolút jól működik. Én leginkább rúzsok alá, illetve estére szoktam felkenni. Engem nem zavar az illata. Biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 7.

mellesleg

2011. augusztus 19.

Szeretem ezt az ajakápolót, nagyon olcsó, és tényleg hatásos. Az illatát viszont nem nagyon bírom. Általában este kenem fel, mert nehezebben szívódik be az ajkak bőrébe, reggelre viszont finom puha lesz a szám. Télre is nagyon jó, mert akkor a Carmex (amit egyébként használok) mentolos, hűsítő érzése nem annyira esik jól, ez pedig jól véd a kiszáradás ellen.
A -1 csillag csak az illata miatt van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 19.

A -1 csillag csak az illata miatt van.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate