Primus

Ár:   443 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5,75 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malvina, az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2017. október 4.

Kiszerelés:   5,75 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók

Gyógyszerkönyvi minőségű alapanyagokból készülő, kamillát és illatanyagot tartalmazó ajakír. Véd az ajkakat a kiszáradás, berepedés ellen, alkalmas enyhébb gyulladások megszüntetésére.

Eszti8908

2018. április 3.

Imádtam, az egyik legjobb ajakápolóm ami valaha volt. Még egy magyar termék amire büszkék lehetünk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

klauska1985

2018. március 19.

Szerintem az eddig legjobb! Nem kell egész nap kenni nem okoz függőséget. Szépen hidratàl.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.

tara95

2018. február 26.

Ajakra carmex, éjszakára szem köré ez :) lehet, hogy betegnek hangzik, de reggelre teljesen beszívja a bőröm, télen sem szárad ki. Anya adta az ötletet, alig vannak ráncai 50 évesen :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

CzFru

2018. február 26.

Eredetileg natúrt szerettem volna venni, mert azt ajánlották, de csak ez volt, így hát megvettem. A csomagolása nem az, ami a képen látható, hanem a kis gyógyszertári "kitolós". ...kibontottam, elkezdtem felkenni...és, akkor megcsapta az orromat az illata és jött a felismerés: nekem ilyen ajánlott a doki gyerekkoromban, amikor véresre száradt a szám a kinti sportolás miatt!!! Zseniális és olcsó termék, hogy is felejthettem el, most is egy nap után puha volt a szám. Azt hiszem leáldozott a carmexnek és mindennek mostantól. Újra fogom venni és lehetőleg a natúrt is beszerzem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

owllo

2018. január 8.

Múltkor már annyira ki volt cserepesedve a szám és olyan szinten fájt, hogy úgy voltam vele, mindegy mennyibe kerül, veszek a gyógyszertárban egy igazán jó ajakápolót. Előtte azért itt is szétnéztem, és szerencsére összeakadtam ezzel a kis csodával :) 1-2 nap és már olyanok is az ajkaim, mintha hírből sem ismernék a kicserepesedést. Még gyorsan vettem vagy kettőt, hogy minden táskámban legyen :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

MabelPines

2018. január 1.

Kiváló, az illata sem rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Kiváló, az illata sem rossz.

LunaFlor

2017. szeptember 15.

Örülök, hogy nagyobb mennyiségben lett kapható, de személy szerint én a régi, kompaktabb méretet jobban szerettem. Ugyanakkor a formula még mindig a legjobb ajakbalzsammá teszi, amit valaha használtam. Sajnos nekem nagyon szárazak az ajkaim, de ha ezt használom, akkor legalább nem húzódnak és cserepesednek és SOHA nem repedeznek ki, még a legdurvább télen sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Eratia

2017. július 30.

A natúr tetszett, de nem lehet kapni mostanában gyógyszertárakban. A 6.gyógyszertárban is csak ilyen volt, ezért vettem meg ezt. Nem tetszik az illata, a natúrnak a csomagolása is jobb, azon kívül ahogy bekentem az ajkam ezzel, fél óra múlva már kiszáradt (kiszárítja).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 30.

Anka984

2017. június 27.

Natúr tesójával egyetemben csodálatos ez is!!! A sok műanyag sz...tól (labello) érzékennyé sőt sebessé vált számat EGY éjszaka alatt hozta helyre! Nem hittem a szememnek! Imádom, kötelező mindenkinek aki kicsit is testtudatos! 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 27.

jnka

2017. április 21.

Retro kiszerelés, de ne tévesszen meg! Szuper ajakápoló, szerintem a legjobb, pedig sokat kipróbáltam már a drágább kategóriából is. Ez olcsó, de nagyon hatásos darab, mindig van nálam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate