Primus

Ár:   443 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5,75 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malvina, az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2017. október 4.

Kiszerelés:   5,75 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók

Gyógyszerkönyvi minőségű alapanyagokból készülő, kamillát és illatanyagot tartalmazó ajakír. Véd az ajkakat a kiszáradás, berepedés ellen, alkalmas enyhébb gyulladások megszüntetésére.

fcsenge

2017. március 29.

Woa, ez egy kisebb csoda! Az első ajakír, amit szeretek is viselni, nem kellemetlen az ajkaimon. Gyógyszer mellékhátasa, hogy extrémmód szárad a szám, ez a kis ír azonban teljesen rendben és ápoltam tartja, ha meg baj van, segít. Nekem az illata is nagyon teszik, enyhén kakaós, a kamillát szinte nem is érezni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

DanielaBp13

2017. március 4.

Nagyon jó minőség, végre egy ajakír, ami rendbe hozza a száraz számat! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

Nagyon jó minőség, végre egy ajakír, ami rendbe hozza a száraz számat! :)

Cilipili

2017. február 9.

Még mindig ez a legjobb. Elég csak éjszakára felkennem, és egész nap hidratáltak az ajkaim. Az új kiszerelésnek pedig nagyon örülök.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

Bellz95

2017. február 1.

Nem vártam tőle sokat a csomagolása és az ára alapján, pedig ez egy csoda. Nekem legextrémebb szárazságot is helyrehozza, a szagával sincs bajom, én csak a kakaóvaj illatát érzem rajta. :D Nagyon szépek az összetevői, ha lehetne, akkor 10 csillagot adnék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

tishargitay

2017. január 24.

Best of ajakbalzsam. Milliót próbáltam de vagy tocsogott a szám vagy még jobban kiszárította. Ez viszont tökéletes, nincs hibája. Mégha ki is van száradva valahol az arcom, picit kenek rá este másnap kutya baja. Nekem 100% bevállt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

Reni39946

2017. január 23.

Egy teljesen másik terméket szerettem volna eredetileg, de mivel az nem volt, ezt ajánlották a gyógyszertárban. Nekem bevált. Nagyon érzékenyek az ajkaim: repedeznek, hámlanak, szárazak, de ez a kis csoda segített. A csomagolása nem tetszik, de úgysem az a lényeg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

mmartina97

2017. január 16.

Az itteni vélemények alapján vettem meg,viszont csalódás.Nem csinál semmi extrát.Maradok a Carmexnél.
A kiszerelése pocsék,a termék büdös.A
használata után azt érzem mintha egy vastag réteg lenne a számon, miután "lekopik" újra cserepes,száraz lesz a szám..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

A kiszerelése pocsék,a termék büdös.A

juditjudith

2017. január 16.

Nálam semmivel sem teljesít jobban, mint bármelyik más bolti ajakápoló. Extrémen száraz az ajkam, reggelre felpuhítja ugyan, de amint nincs rajta, rögtön újra száraz az ajkam, sőt, mintha hámosító hatása is lenne, ugyanis még jobban cserepesedik tőle. Nem veri, meg sem közelíti a himalaya herbals tubusos ajakbalzsamot. Azért vettem meg, mert agyba-főbe dicsérték, de hatalmas csalódás! Talán még nem is csalódtam ennyire egyetlen termékben sem. Ahhoz képest, hogy milyennek van beállítva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 16.

Hopi

2017. január 11.

Az egyik eddigi leghatásosabb ajakápoló, amit valaha használtam. Más márkákhoz képest nemcsak teljesítményben, hanem árban is sokkal jobb. Habár az illata elég kellemetlen, szerencsére nem túl erős és a többi jó tulajdonsága miatt igazán elnézhető neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

etoc

2016. december 11.

Jajj imádtam ezt az ajakírt! Sokkal hosszabban tartó hatása volt, mint más márkáknak. Sajnos kísérletező vagyok ilyen téren, és ha ránézek más ajakápolóra, árulónak érzem magam, de hát csak keresem a párját, egyelőre viszont nincs.
Olcsó, hatékony, gyönyörű összetevőkkel, és magyar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

Olcsó, hatékony, gyönyörű összetevőkkel, és magyar.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate