Primus

Ár:   443 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5,75 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malvina, az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2017. október 4.

Kiszerelés:   5,75 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók

Gyógyszerkönyvi minőségű alapanyagokból készülő, kamillát és illatanyagot tartalmazó ajakír. Véd az ajkakat a kiszáradás, berepedés ellen, alkalmas enyhébb gyulladások megszüntetésére.

Samantha

2016. szeptember 17.

Nagyon jó ajakápoló. Van olyan, mint a drágább társai. Az összetevők is nagyon jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Gabriellaaa

2016. június 20.

Ez az ajakápoló szerintem borzasztó büdös!!! Tényleg nagyon jól hidratál, természetes meg minden, de szerintem semmi kamilla illata nincs. Mivel gyógyszertárban vettem, nem tudtam megszagolni,és nagyot csalódtam, amikor kibontottam. Nekem az illata leginkább az EOS-ra hasonlít, és annak a szagát sem bírom, ilyen tömény vajas illat, mint a shea vajnak (mondjuk az pont nincs benne, úgyhogy tuti nem az :D ) Amúgy tényleg gyorsan és jól hidratál, és végre egy ajakápoló, amitől nem csillog a szám! A csomagolása béna, de az nem érdekel, legalább rendesen tele töltik. Én szeretem azt amikor az ajkaimon van. Nincs az az idegesítően bizsergető érzés mint a carmexnél. Nekem kb. a második helyen áll (a szaggal együtt). Az elsők holtversenyben a Tulasi és a Burt's Bees. Talán újra veszem, hogyha ezeket sehol nem találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 20.

Bella88

2016. június 16.

Egyszerűen imádom! Ár-érték arányban is a legjobb. Nagyon jól hidratál, rúzs alá viszont nekem a carmex vagy eos vált be a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

DHenrietta

2016. május 9.

Nagyon szuper, bár nem a legjobb érzés, ha a számon van de nagyon hamar helyrehozza az ajkaim :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 9.

ViviAnne

2016. február 26.

Lassan elfogy, úgyhogy illene véleményeznem. :) Ez az eddigi legjobb ajakápolóm, ha éjszakára bekenem, még reggel is érzem a hatását! Szépek az összetevői és tényleg használ, nem is kell ennél több! ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 26.

DianaS

2016. február 25.

SOSbe lett véve télire mivel nagyon kiszokott repedezni a szám. Mindig húzok a természetes termékek felé ezért a gyógyszertáros ezt ajánlotta. Csak dícsérni tudom, jól ápolta a szám és folyamatos használat mellett szinte nem is repedezett ki. Sokszor használom, télen mindig beizzítom és magamnál hordom. 5 csillagos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 25.

Elyana

2016. február 5.

Nekem sosem volt különösebb gondom a kiszáradással, de mindig használok ajakírt és ez az egyik kedvencem. Illetve A KEDVENCEM, mert ennek a legszebbek az összetevői.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 5.

heyitspetra

2016. január 14.

Hát az én ajkaim nagyon szárazak es kezelhetetlen télen, főleg ha ilyen -10 fokok vannak, mint amik most voltak. Már nem tudtam mit kezdeni, a Labello semmit nem hidratál, az Isana Intensive termék ami eddig jo volt most felmondta a szolgálatot, szóval befáradtam a patikába és megkérdeztem mit lehet ilyen esetben kapni. A patikus hölgy kidobta elém ezt és a Labellót. Rögtön mondtam, hogy ezt kérem, bár nem ismerem. Eddig nagyon jol hidratál nem kell folyamatosan kenegetnem. Remélem jól fog teljesíteni a jövőben iss :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 14.

erikafeke

2015. november 18.

A VILÁGON A LEGJOBB AJAKÁPOLÓ, mindenki próbálja ki aki még nem tette, és persze ha nem fontos a termék csomagolása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Ennie86

2015. október 18.

Imádom!! :)
Számomra ez a nagybetűs ajakír.
Rengeteg félét kipróbáltam már, de ez 1 nap alatt rendbe tette a fullra kiszáradt számat. Jó zsíros. Olyan -van benne anyag rendesen- érzésem van tőle mindig. Nem kopik le hamar és nekem nagyon tetszik a retro illat és a csomagolás is. :)
Ha lehetne, akkor 10 *-ot adnék rá!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 18.

Imádom!! :)
Számomra ez a nagybetűs ajakír.
Ha lehetne, akkor 10 *-ot adnék rá!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate