Primus

Ár:   443 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5,75 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malvina, az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2017. október 4.

Kiszerelés:   5,75 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók

Gyógyszerkönyvi minőségű alapanyagokból készülő, kamillát és illatanyagot tartalmazó ajakír. Véd az ajkakat a kiszáradás, berepedés ellen, alkalmas enyhébb gyulladások megszüntetésére.

Esa44

2015. július 13.

Kizárólag ezt használom már pár éve. Meg sem közelítem azóta a színes-szagos-megennédízes drága ajakápolókat. Anya vette először, én ódzkodtam a retró csomagolástól, de maga a termék miatt egyáltalán nem érdekel már, hogy hogy néz ki kívülről. Van belőle min. kettő mindig, egy a táskában, egy az éjjeliszekrényen. Még nem próbáltam a natúron és a kamilláson kívül a többi fajtát, de most felfedeztem őket a KM-en és mindenképp teszek velük egy próbát! Külföldön élek és ha hazajövök, mindig betárazok belőle rendesen :) Ellenvéleményként viszont ott van a húgom, aki utálja, hogy olyan vastagon kenődik fel és baromi zsíros. Nekem ez direkt bejön, mert nem kell 20 percenként újrakennem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

Nikolett81

2015. június 2.

Elvileg hormonális okok miatt hirtelen nagyon cserepes és hámló lett az ajkam, pedig még télen sem szokott kiszáradni. Bőrgyógyász lrp ajakápolót javasolt, de első körben ennél az olcsóbbnál maradtam, és jól tettem! 1 nap alatt rendbe hozta a számat, nagyon hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 2.

timike87

2015. március 25.

A legkiválóbb ajakír, amit valaha használtam. Nem okoz irritációt, kiszáradást, gyorsan regenerál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

katacita

2014. december 8.

Totál retró, mind az állaga, a szaga, a csomagolása (ez utóbbi miatt táskában hordani nem ajánlatos). És működik! Kitűnő iskolapéldája vagyok a száraz ajkú lányoknak, illetve azoknak, akik hatszázmillió ajakápolót kipróbáltak már, de a carmexen kívül nem nagyon jött be semmi (a natúr cuccok meg egyenesen borzalmakat művelnek az ajkaimmal).
Ez viszont észrevétlenül hatásos, tényleg az a jó benne, hogy felkenem, nem érzem, hogy van ott valami (pl a carmexről ez nem mondható el), mégis hidratál és véd, ha és a hetekig nem múló szélkifújásomat is megoldotta.
Gyógyszertárban vettem kb 419 ftért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 8.

Gyógyszertárban vettem kb 419 ftért.

annix

2014. november 28.

Szeretem! Azonnal látványos változást hoz létre a szétszáradt ajkaimon! Az illata nekem az egyetlen negatívum, nem erős, de nagyon nem szeretem a kamilla illatát. Ezért inkább este használom, és megpróbálok hamar elaludni... :D De ami reggel fogad, a puha, "feltöltött" ajkak, azért megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 28.

redheadvrouw

2014. november 24.

UP 2014.11.24.
Egy csillagot leveszek, mégsem csodaszer. Hiába a szimpatikusabb illat és szín, nagyon hamar eltűnik az ajkaimról, mivel könnyedebb az állaga a natúr testvérénél, így nekem nem is annyira hatásos. A másikat ha lefekvés előtt felkenem még reggel is érzem kicsit. Ettől még nem rossz, de ha elfogy akkor visszatérek a natúrhoz.Talán ez melegebb időre optimálisabb.

2014. okt. 21.:A natúr változatból már többet elhasználtam, a legnagyobb csodaszernek tartom, de piszkálta a fantáziámat, hogy ez milyen lehet. Nem tudok rá rosszat mondani, ugyanúgy teszi a dolgát és talán jobb az illata is, a legutóbbi natúrnak elég avas szaga volt. Sajnos el is hagytam valahol, így aztán ilyet rendeltem a gyógyszertárból. A két nap alatt, amíg vártam mindenféle labellókkal próbáltam menteni a menthetőt, de csak még inkább szárítottak. Aztán megjött ez, és egy óra alatt rendbe tett :D Hihetetlen, komolyan.És a kék színe is nagyon bejön:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 24.

UP 2014.11.24.

Kitti25

2014. október 8.

Ez egyszerűen csodaszer! Fél nap alatt rendbe tette a már hetek óta extrém száraz ajkaimat, amin semmi nem segített. Tökéletes és nem utolsó sorban jó áron van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 8.

gybogi4

2014. augusztus 7.

Minden szempontból tökéletes, állandóan van nálam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

Minden szempontból tökéletes, állandóan van nálam. :)

Réka89

2014. július 12.

Az itteni vélemények alapján vettem meg kb. 2 éve, azóta nem is használok mást. Ha látom, hogy el fog fogyni azonnal betankolok belőle. Számomra ez a tökéletes ajakápoló! Este lefekvés előtt bekenem vele a számat, másnap reggelre feltöltődik és pihe-puha lesz. :) Rúzsok alá pedig kötelező! A Labello-féle ajakápolókat mérföldekkel lekörözi. Próbáltam a natúr változatot is, de az kevésbé volt ilyen hatásos, mint a kamillás változat! A csomagolása pedig irtó cuki! IMÁDOM! Csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 12.

storm28.oe

2014. július 4.

több mint 2 hete "foszlanak" az ajkaim és gyulladt a szám.Kinomban vettem ezt a gyogyszertáros ajánlására.(La roche posay illetve eucerin nem volt éppen) Meglepően jo-semmi utoiz,könnyű állag,hamar felszivodo "csodaszer" nagyon bevált.2 ora alatt rendbehozta azt amit semminek nem sikerült:) Ára korrekt 4xx ft,csak a tok vagy a kiszerelése nem tul emberlányabarát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate