Primus

Ár:   443 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5,75 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malvina, az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2017. október 4.

Kiszerelés:   5,75 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók

Gyógyszerkönyvi minőségű alapanyagokból készülő, kamillát és illatanyagot tartalmazó ajakír. Véd az ajkakat a kiszáradás, berepedés ellen, alkalmas enyhébb gyulladások megszüntetésére.

dragonfly

2014. március 18.

Nemrég a gyógyszertárban a natúr változat helyett (ami nagyon bevált) ezt választottam. EGYETLEN éjszaka alatt helyrehozza a száraz, repedezett, vérző ajkaimat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

biondi

2014. március 3.

Csillagos ötöst érdemel nálam! Lakótársam ajánlotta, mikor már úgy kiszáradt a szám, hogy sebes volt, nagyon gyorsan rendbe tette. Igaz, hogy nem a legjobb az illata, de én szeretem, olyan gyógynövényes, és képez egy réteget is az ajkakon, de nem rossz érzés, pont emiatt olyan jó. Más ajakápolót nem is használok, csak ezt, és ezt sem kell folyamatosan. Az elsőt még 400 Ft alatt vettem, de most már annál drágább, viszont még így is megéri az árát teljesen. Az összetevői is nagyon szépek, plusz pont a kamillának! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 3.

pinkil

2014. január 22.

Csak ezt használom jó ideje. Szépen ápol, jók az összetevők.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 22.

Csak ezt használom jó ideje. Szépen ápol, jók az összetevők.

zita.herkovics

2014. január 20.

A barátnőm ajánlotta, valami fantasztikus. Komolyan mondom! Két másik ajakápolóm van: Carmex (tégelyes) és az Avonos rózsás balzsam. Ezekre nehezen találtam rá, de beváltak. Viszont ez simán lepipálja mindkettőt. Imádom a kamilla és a gyógynövények illatát, szóval ez plusz pont. Egy óra alatt kb. rendbe tette az ajkaim.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

Bolvarin

2013. november 1.

Csodaszer minősítést kap tőlem, mert mióta rátaláltam csak ezt használom. Igazi kamilla illata van, bár ezt sokan nem szeretik. Nagyon jól teszi a dolgát, már vagy 10 ilyet elhasználtam. Nálam nem bírja sokáig, téli időszakban 1-1,5 hónapot, de nagyon szeretem. Ha már érzem, hogy kezd kiszáradni a szám, akkor bekenem és máris puha a lesz. Annyira jól hidratál, hogy ha meg vagyok fázva, és a zsepi kidörgöli az orromat, azt is ezzel kenem. Kb. 3 éve használom, akkor 200 Ft körül volt, most viszont már 400 fölött van, uh. rohamosan drágul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 1.

Serbackaja

2013. október 24.

A legjobb ajakápoló! Szép dús ajkaim vannak, aminek megvan a hátránya is: iszonyatosan érzékeny a szám kb. mindenre. Ha fúj egy kicsit a szél, azonnal piros lesz és gyulladt. Ha az immunrendszerem kezdi feladni, és jön a betegség, akkor ez a számon látható először: piros lesz, és húzódik. Ha nem ápolom időben, akkor egyre csúnyább lesz, elkezd kisebesedni, repedezni...Szóval pfuj.
És amikor már rendesen be van gyulladva, akkor semmilyen kis béna fittyfiritty labello nem tud rajta segíteni. Régebben körömvirág kenőccsel kentem, ami segített is, de borzalmas íze volt,plusz túl zsíros volt stb...hát,nem erre találták ki.
Aztán rátaláltam erre a kis kincsre. Egy nap alatt rendbe rakja a számat. Elég zsíros, nem irritál, nem csíp, nyugtató hatása van,azonnal érzem,hogy hat. Nekem az illata is nagyon tetszik, és az ízével sincs semmi probléma. Nem mondom,hogy nem használok más ajakápolót, de ha baj van, akkor csak ehhez nyúlok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 24.

brigi50c

2013. szeptember 19.

csupa természetes anyagokból készült, büdi és rossz ízű, de nagyon hasznos kis készítmény. a szám évek óta teljesen tönkre van menve, mert ahogy kiszárad, lerágom, és így a szárazság mellé ki is sebesedik. ez az ajakápoló vastag viaszos réteget képez az ajkakon, és nagyon sokáig fent marad. azoknak ajánlanám inkább, akiknek ugyanolyan súlyos problémája van az ajkaival, mint nekem, vagy pedig éjszakai használatra. szerintem csodát művel és ennyi pénzért rendkívül megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

ildi74

2013. augusztus 7.

Az egyetlen ajakápoló, ami nekem a Lipobase-en kívül még jó. Nagyon jól hidratál, és rendbe hozza a kiszáradt ajkakat. Az illata kicsit kellemetlen, az állaga szintén. Éjszakára szoktam használni, mégpedig úgy, hogy nem kenem, hanem csak finoman odaérintem a számhoz, és utána a két ajkam összedörzsölöm, hogy eloszlassam. Így nem kellemetlen a vastagsága, és még mindig tökéletesen hatékony. Ragad, de vékony rétegben ez is elviselhető. Az összetevők szépsége, a korrekt ára, és a hatékonyság miatt mindenképp érdemes egy kis kellemetlenséget elviselni (főként ha alvás közben teszi a dolgát).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Pyrha

2013. június 5.

Végső kétségbeesésemben vettem a gyógyszertárban. Először kicsit bizalmatlan voltam. De aztán teljesen meggyőzött. Olcsó, az összetevők tökéletesek. Érzem hogy hidratál. Esténként használom illetve ha nagy a gond már. Elég zsiros, de én épp ezt szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 5.

kalmaniki

2013. június 3.

Nagyon jók az összetevői, hatásos és kellemes illatú, viszont a csomagolása szörnyű, de legalább ez igazán ápol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate