Primus

Ár:   443 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5,75 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malvina, az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2017. október 4.

Kiszerelés:   5,75 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók

Gyógyszerkönyvi minőségű alapanyagokból készülő, kamillát és illatanyagot tartalmazó ajakír. Véd az ajkakat a kiszáradás, berepedés ellen, alkalmas enyhébb gyulladások megszüntetésére.

Layla

2013. április 1.

Miután megvettem, az összes többi ajakápolóm a kukában landolt. Azok több kárt tettek, mint hasznot. Ez az ajakír teljesen helyrehozta a szétszárított ajkaimat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

Anika91

2013. március 21.

Én a labello féle ajakápolókat kifejezetten utálom. Szerencsére rátaláltam erre és nekem bevált! Míg a labellokkal szinte félóránként kellett kennem a szám, ezzel jóval kevesebbszer egy nap. Az hogy túrósodik, meg beleül az ajak ráncaiba, meg attól függ hogyan tárolod, hogyan bánsz vele. Nekem pl. sosem volt vele ilyen problémám, pedig már elfogyasztottam egy párat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

carissima

2013. március 11.

Évek óta ezt használom, és tényleg a lehető legjobb. Pár óra alatt segít még a véresre repedt ajkakat is ápolni és begyógyítani.Soha semmi sem segített még ezen csak ez a kis csodaszer.
Napi egyszer bőven elég használni, de van, mikor csak akkor jut eszembe, amikor már kezdem érezni, hogy mintha szárazabbak lennének az ajkaim, és ez nem pár óra, mint a labelloknál, hanem kb 2-3 nap is eltelik gyakran.
Az ára pedig kemény 335 Ft a patikában, ahol veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 11.

Az ára pedig kemény 335 Ft a patikában, ahol veszem.

zsófi84

2013. február 17.

A legjobb itthon kapható ajakír. Nagyon olcsó, ehhez képest a többi ajakápoló nem veszi fel vele a versenyt. Télen csak ezt használom. Nyáron viszont kicsit kényelmetlen, mert nagyon olvad. Ugyanezért nem érdemes pl. nadrágzsebben sem tartani, mert a test melegét nem nagyon bírja. Nagyon kevés is elég belőle. Még azok is tudják szerintem használni, akik nem bírák a zsíros állagot, pl. éjszakai ajakápolóként. A csomagolása szerintem menő :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 17.

pont

2013. február 16.

a hatása teljesen jó, kenterbe veri a kétszer, háromszor drágább ajakápolókat. ehhez képest nevetségesen olcsó, bár tény, hogy ezt a csomagolás a legkevésbé sem kényelmes kiszerelés bánja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 16.

didus

2013. január 24.

A legjobb ajakápolók. A kedvencem a prémium, aztán a kamillás, az édes'm, majd a natúr. De hatásbeli különbségről nem tudok beszámolni, csak az állag és az illat alapján rangsoroltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

eisenhauer_virginia

2013. január 12.

Megvettem, de nekem nem jó. Először is túl zsíros. Olyan vastag réteget képez a szájon, hogy idegesítő. A kiszereléséről, használhatóságáról már nem is beszélve, pocsék. Tudom, szinte ingyen adták, de én inkább többet fizetek valamiért, de az váljon be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 12.

Dynu

2012. október 2.

Mióta meg vettem az első Primus ajakíromat nem használok mást és nem is fogok. Ez egy csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

Odil

2012. szeptember 2.

Megvettem, bekentem vele a Labello által tönkretett számat, fél óra városban rohangálás után az ajkaim tökéletes állapotban voltak. o_______________O
Azt hiszem, valami ilyesmivel lehetne körülírni a csodaszerség fogalmát.

Ud. Vicces, általános ajakápolóként nem a kedvencem, azonban a sebes szájszélre csak és kizárólag ő hat. De tényleg fél órán belül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

Azt hiszem, valami ilyesmivel lehetne körülírni a csodaszerség fogalmát.

körtevirág

2012. augusztus 21.

nagyon régen vettem egyszer, de túl büdös és nekem nem vált be, bár tény, h. olcsó és jók az összetevők

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate