Primus

Ár:   443 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   5,75 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malvina, az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2017. október 4.

Kiszerelés:   5,75 g
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók

Gyógyszerkönyvi minőségű alapanyagokból készülő, kamillát és illatanyagot tartalmazó ajakír. Véd az ajkakat a kiszáradás, berepedés ellen, alkalmas enyhébb gyulladások megszüntetésére.

pink sunrise

2012. július 29.

Ár érték arányban tökéletes,de büdi :)A natur jobb,és hatásra is ugyanaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 29.

Ár érték arányban tökéletes,de büdi :)A natur jobb,és hatásra is ugyanaz.

Jelizz

2012. július 16.

natúr verziója jobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 16.

natúr verziója jobb!

Hibiszkusz

2012. június 28.

Régebben használtam egyet belőle, de nem vettem újra, mert bár eléggé rendben tartotta a számat, mégsem tudtunk megbarátkozni egymással.
Most, hogy nézem az összetevőket, ott van a paraffin, amit mostanában kerülök, úgyhogy már csak ezért sem venném meg újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 28.

miraclum

2012. június 10.

Régebben próbálkoztam vele többször is, hátha megkedvelem, de nem barátkoztunk össze... A hatását tekintve teljesen jó, a száraz ajkakat el lehet felejteni a használata mellett. Nekem azzal a bizonyos viaszos állaggal volt a bajom, nem tudtam megszokni. Kényszert éreztem rá hogy letöröljem, majd újra bekentem...
Aztán ott az a paraffin... Az arcomra se kenném rá, de a számra pláne nem, főleg hogy onnan az ember szinte az egészet lenyalja. Volt ajakír függőként pedig milliószor kentem be a számat naponta...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 10.

karolina

2012. június 6.

Tegnap vettem meg egy gyógynövényboltban,de azonnal a kedvencem lett. Érdekes,viaszos érzés a számon,de fantasztikusan hidratál és tartós. Nekem a csomagolás is tetszik,számomra retro életérzést kelt. Az ára szuper,csakúgy,mint az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 6.

rose

2012. június 4.

Vicces, hogy ez a legolcsóbb ajakápoló, amit ismerek, mégis a legjobb, amivel valaha találkoztam. Eddig egész nap kenegetnem kellett a számat, mióta ezt használom, elég napi egyszer, lefekvés előtt. Kicsit viaszos az állaga, így napközben lehet, hogy nem lenne kényelmes a használata, de szerencsére erre nincs szükség. :) Ár-érték arányban, összetevők tekintetében, és hatásban is csillagos ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 4.

Lyah

2012. május 23.

Ma kipróbáltam, és megint én leszek a kivétel, nekem nem volt komfortos érzés a számon, le kellett törölnöm. Odaadtam a barátnőmnek, ő szereti, mint még annyian. Biztos velem van a baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 23.

piciTimi

2012. május 17.

Én "anno" anyukám hatására kezdtem el használni, ő is már régóta használja. Persze a kamaszkorban a "már csak azért sem" időszakban én is vettem mindenféle mást, de rá kellett jönnöm, hogy anyának mégis igaza van. :) Ez a legjobb ajakír, amit az ember vehet magának. A legdurvább téli hidegben, és a legszelesebb tavaszi napok után is a számat egy éjszaka alatt helyre hozza, mintha mi sem történt volna. Igaz a csomagolása nem túl modern, no de ez legyen a legnagyobb probléma :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 17.

tittus

2012. május 12.

Én az itteni vélemények hatására vettem meg, és nagyon meg vagyyok vele elégedve, mert nagyon jól hidratál, puha lesz tőle a szám és nagyon olcsó! Az illata viszont nekem nagyon büdi, nem is kamillás, hanem inkább gyógynövényes,abból is a rosszabbik fajtából. Úgyhogy legközelebb a natúrt fogom megvenni, az biztos. A csomagolása nem a legjobb, de ennyi pénzért ne várjunk többet. Én minden este bekenem vele a szám, és reggelre nagyon puha lesz :]. Inkább egy "háttér" ajakápolónak mondanám, amit csak este keneget az ember, nappalra azért nem vinném magammal, már azért sem, mert nem szívódik be olyan hamar. Az illata miatt -1*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 12.

Krémhilda

2012. május 5.

Ez a legcsodálatosabb éjszakai ajakápoló,a natúrral együtt,ami csak kapható nálunk. Lehet,hogy a csomagolása nem olyan szép,de mit számít? Én őrzök egy csomó ajakír tokot,(Labello,Neutrogena stb.) és átrakom abba,ha zavar,eleinte azt is tettem.
Én nagyon szeretm a rúzsokat,de sokszor a legdrágábbak is,mint a Dior,vagy a Givenchy teljesen kikészítik az ajkaimat,utána jó jön,hogy valami helyre is hozza.Próbálok olyan rúzsokat,szájfényeket venni,amik nem ártanak,de nem mindig találok ilyet természetes színben,így nekem valóságos áldás ez az ajakír.
Szerintem fölösleges a sok illatanyag,lehet,hogy a rúzsok is azért irritálnak,és nem tartom büdösnek az összetevők természetes szagát.Szokás kérdése az egész,nekem is furcsa volt az egyik illatmentes rúzs,már azt hittem,hogy avas,aztán kiderült,hogy friss gyártású,csak illatmentes. Egy idő után se az ajakír,se a rúzs illatmentessége nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate