Priscilla Presley

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sephira, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. december 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kiadás éve: 2000

Illatcsalád: orientális-vanília

Illatösszetevők: Gyanta, Tonkabab, Vanília, Mexikói csokoládé.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Wildcat75

2014. április 3.

Elhasználtam belőle egy üveggel, de nem vettem újra és most sem venném meg...
Még megvan az üvege és ha beleszagolok, nem értem, hogy mit szerettem rajta...
Az alap Indian Summer viszont egy csoda!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 3.

Elhasználtam belőle egy üveggel, de nem vettem újra és most sem venném meg...
Még megvan az üvege és ha beleszagolok, nem értem, hogy mit szerettem rajta...
Az alap Indian Summer viszont egy csoda!

Tike

2013. december 15.

Tinikorom parfümje. :) Fél üveggel félre is tettem belőle valahová, mikor megillatolom sok-sok régi emléket idéz fel. Édeskés, így felnőtten már kicsit túlságosan is, ma már nem használnám. De azért jó, hogy maradt meg belőle. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 15.

ellie ray

2013. július 3.

bekei.barbara, engem érdekelne a parfümöd, esetleg emailben felvehetjük a kapcsolatot a részletekről.
Nagy szerelmem ez a parfüm, már egészen fiatal korom óta. :) Anyuval sokszor eljártunk a rossmanba és a dm-be, fújkáltuk magunkra meg a kis mintákra a priscilla presley parfümöket. Eszembe juttatja a szép éveket. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 3.

bekei.barbara

2013. június 29.

Ha valakinek szüksége volna erre a parfümre, szívesen eladnám az enyémet, mert én már nem használom! Szerettem ezt az illatot nagyon, kellemes közérzetem lett tőle mindig :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 29.

Bihter85

2013. április 9.

Asszem ezt és egy másik színű tesóját (talán a zöldet?) kaptam egyszer ajándékba. Jó illatúak voltak, bár pontosan nem tudnám felidézni. Azt tudom, hogy kedveltem őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 9.

Roni27

2013. március 24.

Imádtam! Még most is imádnám, ha lenne :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 24.

Imádtam! Még most is imádnám, ha lenne :(

Lillith

2012. október 14.

A legtökéletesebb parfüm volt szerintem, nagyon imádtam.... Nem ismer esetleg valaki ehhez hasonló illatot?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 14.

winnie

2012. szeptember 2.

Anyukám használt ilyet, amikor még gyerek voltam. Úgy emlékszem több változata volt.(nem biztos)Az üvegéről ismertem fel. Kislányként tetszett az illata,sokszor szagolgattam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 2.

agooo

2012. augusztus 30.

Első szerelmemtől kaptam 15 évesen. Nagyon szerettem. Nem egy drága, nem egy tartós parfüm volt, de akkor sem cseréltem volna el semmi másra. Azóta nem találkoztam vele, de most hogy megláttam itt megtámadtak az emlékek. A fura hogy az illata nem maradt meg, csak hogy finom édeskés volt, hanem az emlékek amiket okozott:D.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 30.

Lynx

2012. augusztus 29.

A Nagy Szerelem.
Ez volt az egyetlen illat, ami tökéletes volt számomra. Sajnos már nem gyártják. Azóta is gyászolom ezt az illatot, hasonlót se találtam helyette. Csak ilyen "beérem ezzel is"-parfümjeim vannak, de egyiket se érzem a magaménak. Neten még lehet találni egy-két helyen, de csak számomra horror árakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 29.

A Nagy Szerelem.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.