Prokudent

Ár:   299 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nta2, Módosítva: 2014. augusztus 28.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fog- és szájápolók

Ergonómikus kialakítású nyele biztos tartást biztosít. A fogkefe kialakítása révén tökéletesen megtisztítja a fogközöket, hátsó részeket. Ultra soft sörtéi speciálisan a nagyon érzékeny fogakra és ínyekre lettek kifjlesztve.

r0606

2017. március 3.

Nagyon puha, élmény vele fogatmosni, évek óta csak ezt használjuk. 🙂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 3.

Nagyon puha, élmény vele fogatmosni, évek óta csak ezt használjuk. 🙂

csokibeka

2017. február 24.

Nagyon kellemes használni, foghúzás után is kíméletesen lehetett vele az ínyt tisztítani. Azóta is ezt használom, mert hatékonyan tisztít, könnyen elérem a hátsó fogaimat is vele és az ára is több, mint baráti :) Én is kb 6 hetente cserélem. Mióta ezt a fogkefét használom nem vérzik az ínyem, pedig előtte mindennapos volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

mokojka

2017. február 11.

Remek kis kefe,pihe-puha sörtés,mégis hatékony valamint védi az ínyet is. Pici feje van,kényelmes használni,mindenhova odafér.Olcsó,klassz csajos pasztell színekben lehet kapni. Egyetlen negatívumot vettem csak észre,hogy a sörték viszonylag gyorsan kopnak és utána már kevésbé tisztít.Nálam három hónapot biztos nem bírna ki.De ezért nem vonok le pontot,mert én elég erősen sikálom a fogam. Jó kis termék,kedvelem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 11.

Helene

2017. január 3.

Jó árfekvésű, puha fogkefe, ami nagyon jó az érzékeny ínyemnek, Semmi rosszat nem tudok róla mondani :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 3.

Anemone01

2016. augusztus 8.

Az első pár alkalommal nagyon szépen tisztít és nagyon kíméletes, nem sérti fel az ínyem. De kb. 2 hét után már nem tisztít már úgy. Kénytelen voltam leváltani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

Gyevocska

2016. július 30.

Nagyon szeretem ezt a fogkefét. Nagyon kíméletes az ínyemhez, ami elég érzékeny tud lenni. De ettől a darabtól még soha nem vérzett. A fogközöket is tökéletesen tisztítja. Általában 2-őt használok egyszerre. Ne, nem a fogmosáshoz! Egyet a fogamhoz, egyet pedig az ajkaimra. Én nem használok semmilyen ajakradírt, vagy mifenét. Már tini koromban egy jó kis zsíros krémmel bekrémeztem a számat, (ma már shea vajjal) majd egy puha (persze akkor még nem ezzel) fogkefével óvatosan átdörgöltem. Kb. 5 perces kis rituálé, és nagyon szép, selymesek az ajkaim. Jól felpezsdíti a vérkeringést a heti 1x-i használat. Ja! Én soha nem használtam rúzst! Mert nem volt rá szükségem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 30.

fdorottya

2016. március 29.

Szuper fogkefe. Sokkal puhább mint a Dm-es sensitive fogkefe. Árban is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

Szuper fogkefe. Sokkal puhább mint a Dm-es sensitive fogkefe. Árban is szuper.

fabyen

2016. március 4.

Nagyon puha és igencsak pénztárca barát fogkefe! Biztos, hogy szerzek még belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 4.

Titvog

2015. december 5.

Pont ilyen puha fogkefét kerestem, és sokat rágódtam rajta, hogy drágábbat vegyek, vagy ezt az olcsóbbat. Végül győzött ez, mert ennek tetszett a nyele is (fontos szempont! :D) Meg vagyok vele elégedve, puha, nem hullik, nem vérzik tőle a fogínyem, és szépen lehet vele tisztítani. :) Megéri megvenni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 5.

nta2

2014. augusztus 15.

Nagyon kellemes, a fogínyhez valóban lágy, a fogközöket alaposan tisztító fogkefe. Fejének nagysága épp ideális, sörtéi is egyenletes nagyságúak, sűrűek, hátsó fogakat is jól elérem vele. Elégedett vagyok vele teljes mértékben, főleg hogy mindössze 250 Ft volt és ezért sokkal jobbat kaptam mint a többszörösébe kerülő agyonreklámozott, de inkább íny- és zománcgyilkos társai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 15.