Psorioderm

Ár:   2992 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2012. augusztus 19.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Paraben- és szalicilsavmentes szenzitív krém ekcémás, atópiás, pikkelysömörös és szeborreás bőr napi ápolására. Hozzáadott jojoba és akácméz kivonattal, shea vaj- és E-vitamin tartalommal rendelkező krém.

Természetes összetevői révén intenzíven táplálja, ápolja és nyugtatja a száraz, érzékeny és irritált bőrt. Magas nedvességtartalma miatt hidratálja a száraz, felrepedezett pszoriázisos bőrt is.

A holt-tengeri só szabályozza a bőr ásványianyag-tartalmát, növeli ellenálló képeségét. A Psorioderm Szenzitív Krém hatékonyan segít pótolni a bőr hiányzó zsiradékait, gátolja a folyadékveszteséget, megnyugtatja és táplálja a bőrt egész napon át.

Parabén- és szalicilsavmentes, bőrgyógyászatilag tesztelt. Mesterséges színezéket nem tartalmaz, illatanyaga nem targalmaz allergén komponenst. Babák és gyermekek száraz, érzékeny bőrén is alkalmazható.

Mossyka

2013. január 7.

Bőrgyógyásztól kaptam mintát a kiszáradt piros viszkető ARCbőrömre. Nagyon jó kis krém bár nekem az illata annyira nem jött be. De a kiszáradt bőrömet 2-3 alkalom után(éjszakára használtam) teljesen rendbe tette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 7.

pontypandy

2012. december 11.

Én ismerem ezt a krémet, de sem a dobozán, sem ajánlóban nem hallottam, hogy arckrém lenne a fő profilja :) Én leginkább kéz- és lábkrémnek használom, arra tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 11.

felicitas

2012. november 15.

Félretettem én is, bár nekem hasonló gondot nem okozott, de szalicilsav mentessége miatt kipróbáltam a nagyon száraz bőrömre. Nekem ugyanis a szalicilsav pont árt. De nem csinált semmit. Ártani nem ártott, használni nem használt. Hidratáló hatása elhanyagolható, úgyhogy majd tavasszal elkenegetem a végét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 15.

Nory08

2012. október 11.

A jó összetevők, a jó leírás alapján, és az h. egészségpénztári kártyára megvásárolható megvettem azt hittem jó lesz a mindenre allergiás atopiás bőrömnek, hát 2 napi használat után piros feldagadt foltok jelentek meg az egész arcomon. Párom sajnált, azt mondta már régen nem látta ilyennek az arcom erre a válaszom csak annyi volt, hogy én sem. Gyorsan megtisztítottam az arcom a lemosómmal, és még hál 'Istennek maradt a régi krémemből az megnyugtatta a bőrömet, feltettem egy kis alapozót, és ezután indulhattam is a munkába. Szóval nálam még ezt az 1 csillagot sem érdemli meg. Ennél a krémnél az illatában leginkább a levendula dominál. Viszonylag hamar felszívódik. Kicsit nehéz krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 11.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin, Urea, PEG-8, Caprylyl Glycol, Honey, Lanolin, Propylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate