Puma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml, 30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2012. május 14.

Kiszerelés:   20 ml, 30 ml, 50 ml és 75 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Kisu

2013. július 3.

Teljes szerelem:) Az üveg,az illat,tökéletes.Elég régen kaptam,de még mindig van benne pár fújásnyi,fáj a szívem teljesen elhasználni:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 3.

Oraculum

2012. október 28.

Imádtam, megtartottma az üveget is és az illatból is egy kicsit, egy ideig nem láttam a polcokon, szerintem az egyik legkreatívabb és legjobb sportos női Puma illat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 28.

feredith

2012. június 17.

Egyszer nagyon beleszerettem, de nem vettem meg. Még a reklámjára is emlékszem, igazán ötletes volt, az üveg rögtön felimerhető. Egy évvel később karácsony közeledett, amikor kis ajándékcsomagként a drogéria legalsó polcán csücsült visszautasíthatatlan áron. Nem illatoltam meg ott, gondolkodás nélkül a kosaramban landolt. Leginkább sportos, citrusos, kissé kesernyés illatként tudnám jellemezni, talán megváltoztam én is, már az édesebb illatok tetszenek. 4 éve a polcomon árválkodik a 30 ml üvegcse. A gyümölcsös jegyei nem bontakoznak ki rajtam igazán, inkább citrusos-kesernyés. Néha fújok magamra, mikor egy átlagos, nem megjelenős napom van, inkább sportos hangulatban vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 17.