Puma

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Timibaba27, az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2012. június 23.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetétel: bergamott, körte, frézia, rózsa, ibolya, magnólia, szantál

Cactuska

2012. november 28.

Most szaglásztam meg a Rossmannban, nekem nagyon bejött. Aki a könnyed és nem a tolakodó, szúrós, fanyar illatokat szereti, annak fog tetszeni. Illata kicsit citrusos, gyümölcsös, friss, könnyű illat. Sajnos elég gyenge, de most világosítottak fel a boltban, hogy minden sportos illat (Puma, Mexx stb.) gyenge. A Jam-nél nekem is jobban tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 28.

Bogcsika

2012. július 16.

Tegnap kaptam egy 40 ml-set a páromtól, én már régebben kinéztem magamnak, nagyon tetszik az illata, friss nyárias, vidám illat. A Jam-nél szerintem jobb. A Flowing-ot nem fölözi, de mivel 3 üveggel elhasználtam, már attól is forog a gyomrom. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 16.

Tejeskávé75

2012. július 6.

Jellegtelen illat: valami frissesség, valami üdeség nyárra, de sem karaktere, sem tartóssága nincs, én is csak megillatoztam, de jó, hogy a polcon hagytam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 6.

maros97

2012. június 26.

A dm-ben szaglásztam meg szerintem nem valami nagy durranás , olyan mint egy puma jam utánzat .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 26.

melindadd

2012. június 5.

Hát szeretem a Pumát mint márkát és a sárga a kedvenc színem,így hát nagy örömmel emeltem le a drogéria polcáról. Hát mit is mondjak.... hamar elillan és semmi különleges illatvilága nincs számomra. Nekem olyan citrusos illat,de nem tetszik. Hát kinek mi,ez nem jött be. (Maradok a Flowingnál) :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 5.

Antioxidánsok: BHT

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.