Pupa

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bellz95, az összetevőket feltöltötte: magichand, Módosítva: 2016. július 25.

Kiszerelés:   2,7 ml
Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Tökéletes szemöldök formázás - Extrém tartós formula - Vízálló - Parabén mentes.

5 árnyalatban kapható

zsofi9435

2020. május 19.

Imádom ezt a szemöldökformázót, sajnálom, hogy nem találtam rá előbb. Akciósan vásároltam, de teljes áron is sokkal jobb befektetés, mint az olcsóbb ceruzák, amiket eddig vettem, és szupergyorsan kifogytak. A legvilágosabb árnyalatot használom a szőke hajamhoz, ami szép hamvas, nem olyan vöröses beütésű, mint amikkel eddig találkoztam. A termék csomagolása egészen prémium érzetet kelt, viszont a kis ecset nem a legalkalmasabb a felvitelhez, én egy ferde végű lapos ecsetet használok. Március óta van meg, lassan fogy, és remélem még sokáig nem szárad be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

barbigirl21

2020. április 25.

Régóta vágytam már rá. Fekete szemöldökömhöz a 2. árnyalatot mertem megvenni, hogy ne legyek Kiszel Tünde :D Ez vörösesbarna, így óvatosan kontúrozom vele a szemöldököm, hogy ne üssön el nagyon a feketétől, de szépen lehet építeni attól függően, hogy erősebb vagy visszafogottabb hatást szeretnék-e elérni vele. A kis Essence-es szemöldökecsetemmel gyorsan és könnyen használható. Remélem, nem fog beszáradni, mert biztos, hogy nagyon sokáig elég lesz :) Biztos leverné az ABH, de egyelőre a legjobb termék, amit eddig használtam, a tartósságával is elégedett vagyok, bár 30 fokban még nem teszteltem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

Sosofel

2020. március 16.

Nagyon szeretem: sokáig elég, nem szárad be, nem folyik, nem maszatolódik. 4 csillagot adok,mert az ecset amit adnak hozzá (tök jó,hogy adnak hozzá) de nekem nem elég sűrű és kemény. Viszont a pupa-ban vettem hozzá ecsetet is, azzal használva csoda <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 16.

Vivus94

2019. május 30.

Rengeteg ideig elég, a saját ecsete nem a legmegfelelőbb és kellett egy kis idő mire a tökéletes ecsetet megtaláltam hozzá, de lényegében nagyon szeretem a terméket. Szép természetes hatást lehet vele elérni, és ami a legfőbb oka az érzéseimnek vele kapcsolatban: baromi tartós! Eddig akármivel próbálkoztam, nap közepére a fél szemöldököm hiányzott, viszont ezzel az esti fürdésig gond nélkül elvagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

CandyAndi

2019. március 27.

Nekem, a középbarna/szőkített hajamhoz a legvilágosabb szín tűnt a legmegfelelőbbnek. Milyen igazam volt, tökéletes passzol, nagyon természetes a végeredmény. Először megijedtem a kommentektől, miszerint beszárad egy idő után, de írtátok többen is, hogy melegítéssel újra használható állapotba kerül, remélem sikerrel járok én is, ha bekövetkezne ez az eset. :D Mert nem volt olcsó, de úgy tűnik megéri az árát. Eddig a Trend It Up szemöldökceruzáját használtam, szintén az elérhető legvilágosabb árnyalatban, de még így is sötétnek tűnt, nem volt annyira természetes a végeredmény, mint ezzel a Pupa termékkel. Első pomádé állagú sminkcuccom, de szerencsére gyorsan ráéreztem hogyan lehet a legszebben felvinni. Remélem még sokáig fogom tudni használni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Eszterke9

2019. január 24.

Én esküszöm nem tudom, hogyan viszik fel mások...én próbáltam konkrétan 4féle ecsettel, és egyikkel sem működött. Nem mondom, hogy lehetetlen küldetés, de nekem annyi időt vett el reggelente, mint amúgy az egész sminkelés összességében.
Olyan távol van a gél állagtól, mint Makó Jeruzsálemtől. Kőkemény. Olyan volt mintha egy félig megkeményedett gyantát próbálnék felműteni a szemöldökömre.
Pedig nagy reményt fűztem hozzá.... :( sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Pedig nagy reményt fűztem hozzá.... :( sajnálom.

Nena

2019. január 17.

A márka tekergetős szemöldökceruzáját is szerettem, de ez még ahhoz képest is álom. A megrajzolt vonal nem kenődik, maszatolódik, fakul. Külön öröm, hogy nem csak rajzolni lehet vele, hanem mivel kicsit viaszos, a szálakat is a helyén tartja. A színválaszték nekem furcsa, mert (természetesen) sötétbarna hajamhoz a legvilágosabb árnyalatot vettem meg és ugyan kicsit féltem, de nem lőttem mellé, nagyon természetes a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

mandie

2019. január 13.

Tuti kis cucc, egy dolog miatt 4* - kicsit gyorsan beszárad ahhoz képest, hogy milyen mennyiség. Mivel egy kis melengetés után használhatóvá válik, valószínuleg újravevos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

Hatshepsut

2019. január 4.

Tartós, szépen egységesen fed és örökké elég lesz! nagyon kevés kell belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Tartós, szépen egységesen fed és örökké elég lesz! nagyon kevés kell belőle!

zfruzsi

2018. december 20.

Ez volt az első szemöldök pomádé, amit kipróbáltam és nagyon szerettem is. Aztán vettem egy másikat, ami rávilágított arra, hogy ezt még inkább szeretem, úgyhogy újra fogom venni, mert mostanra sajnos beszáradt. (Nem sminkelek minden nap és már rég vettem.) Viszont a színnel most nem hallgatok az eladóra (akiket amúgy imádok, mert a legkedvesebbek szerintem a Pupások), mert a 001 túl hamvas és világos volt nekem így utólag jól kielemezve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 20.

Emolliensek: Isododecane, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Synthetic Wax, Isopropyl Titanium Triisostearate
Emulgeálószerek: Isopropyl Titanium Triisostearate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.