Pupa

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bellz95, az összetevőket feltöltötte: magichand, Módosítva: 2016. július 25.

Kiszerelés:   2,7 ml
Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Tökéletes szemöldök formázás - Extrém tartós formula - Vízálló - Parabén mentes.

5 árnyalatban kapható

anitaa17

2018. október 24.

Évekig tartó Alverde szemöldökceruza után vettem őt, bár pár éve próbálkoztam egy Nyxes szemöldökporral is, de azt utáltam. A szőke hajamhoz a legvilágosabb színt választottam, ami a tégelyből eléggé sötétnek tűnt, de végülis nem az, felkenve nincs nagy kontraszt. Az állaga első ránézésre megijesztett, szinte fel kell kapargatni az ecsettel (megvettem a hozzá való Pupás ecsetet is, ez jobb mint amit alapból adtak hozzá), bár valószínű annak köszönheti a tartósságát, hogy ennyire sűrű. A legelső használatkor nem voltam benne biztos, hogy szeretni fogom, mert tény, hogy nem 10 mp felvinni, viszont szépen el lehet dolgozni és egy természetes hatású, nap végéig tartó eredményt lehet vele elérni. Kicsit macerésabb, mint a ceruza, viszont megéri szerintem. Egy szemöldökfésűvel ajánlott szerintem átfésülni, hogy egyenletesebb legyen a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

1cukor

2018. június 26.

Előtte a NYX pomade-ját használtam, azt is nagyon szerettem.
Nagyon szeretem ezt a terméket is.
Plusz pont, hogy ezzel én sokkal könnyebben is tudok dolgozni, mint a NYX-es termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Előtte a NYX pomade-ját használtam, azt is nagyon szerettem.
Nagyon szeretem ezt a terméket is.

agoca

2018. június 6.

Nagyon jó kis termék, szerintem a kefeje is használható. Tartós, nem jön le csak ha azt akarom. Nagyon lassan fogy. Árnyalatban nincs nagy választék, nekem pl túl sötét, de ha egy kis szemöldök fésűvel átfésülöm, akkor tökéletes lesz a végeredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 6.

fokidora

2018. június 1.

Abszolút kedvenc!! Már másodszorra veszem újra, mindennap megcsináltam vele a szemöldököm és majdnem félévig kitartott a tégely! ♥ a pici ecset is nagyon praktikus utanáznál. Csak ajánlani tudom!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 1.

gabriella7

2018. május 25.

Tökéletes. Egyszerű dolgozni vele, precíz, természetes hatású, egész nap tartós szemöldököt lehet elérni. Lassan fogy, szóval teljesen megéri az árát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

kolevzs

2018. május 12.

Nagyon szeretem ezt a szemöldök formázó gélt! Maximálisan megvagyok elégedve vele. Könnyen lehet vele dolgozni és tartós a hatása! Csak annyi hátrányt jegyeznék meg, ami nem a konkrét termékkel kapcsolatos hanem a Pupa termèkekkel kollektívan, hogy nehezen elérhetők. Nincs webshopjuk és csak 3 városban van márkaboltjuk. :( Remélem a jövőben fejlődnek e téren! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 12.

pkittip

2018. március 13.

Több éves essence szemöldök ceruza használat után döntöttem úgy, hogy áttérek a tégelyes, ecsetes szemöldökformázásra. Bementem a Pupába körbenézni, és az eladó odalépett (amit általában nem szoktam szeretni, de most kivételesen örültem neki) és segített, valamint ki is próbáltuk. 1 hete használom kb, azt kell mondjam, hogy egyre ügyesebb vaagyok és napról napra jobban sikerült, én meg vagyok vele elégedve, ki kell tanulni és utána nagyon szép szemöldököt lehet vele készíteni :)
Világos/közép barna hajamhoz a 003-as árnyalatot ajánlotta, lehet, hogy legközelebb kipróbálom 002-est, bár a többiek szerinte ez sem sötét, főleg ha nem vastagon teszem és eldolgozom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

Kolett89

2018. március 3.

Nagyon szépen lehet vele dolgozni és egész nap fenn marad, ez kicsit hátránya is mert elég nehéz leszedni, emiatt nekem kicsit több szál hullott ki tőle mint egyébként.
Megvettem hozzá a Pupa-s ecsetet, azzal az igazi.
01 színt használom, ez jól megy a világos barna/ szőke hajhoz.
Nagyon sokáig elég lesz (kb 20 évig :D :D) remélem nem kell kidobni majd fél - 1 év múlva, mert tönkrement.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

Megvettem hozzá a Pupa-s ecsetet, azzal az igazi.
01 színt használom, ez jól megy a világos barna/ szőke hajhoz.

Niuska

2018. február 27.

Én nagyon szeretem,de az alján az van,hogy 6 hónapog használható fel (vicc) el se lehet használni ennyi idő alatt plusz nekem nagyon rossz szaga lett így nem éri meg mert dobhatom ki...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

domcsismiracle

2018. február 27.

Annyi sok jó véleményt olvastam itt erről, hogy muszáj volt megvennem. Tényleg nehéz vele bánni, előtte Maybelline puha ceruzát használtam, és vissza is tértem hozzá. Egyelőre túl kiábrándult vagyok ahhoz, hogy kísérletezgessek vele, úgyhogy most itt pihen, lehet egyszer újra megpróbálom...

UPDATE:
Hát újra megpróbáltam és vagy én vagy ez a cucc változott meg teljesen, de ma reggel boldoggá tett. Mondjuk az elmúlt idő alatt megnéztem egy pár szemöldökformázós videót, így már teljesen más technikával és ecsettel álltam neki, és most az eredmény nagyon dícsérendő. Megnézzük meddig marad fent, de egészen természetes eredményt tudtam elérni vele úgy, hogy amúgy parádésan sok a kitöltendő terület a szemöldököm vége felé, úgyhogy adok neki még 1 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

UPDATE:

Emolliensek: Isododecane, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Synthetic Wax, Isopropyl Titanium Triisostearate
Emulgeálószerek: Isopropyl Titanium Triisostearate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.