Pupa

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bellz95, az összetevőket feltöltötte: magichand, Módosítva: 2016. július 25.

Kiszerelés:   2,7 ml
Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Tökéletes szemöldök formázás - Extrém tartós formula - Vízálló - Parabén mentes.

5 árnyalatban kapható

boglair

2017. december 11.

Szerintem en egy kiszáradtad kaphattam mert nem tudom felvenni semmi ecsettel...

UP: tettem rá még két csillagot, mivel miután egy szemöldökcsipesszel felkapartam a tetejét már használható, bár sokkal szilárdabb mint amire számítottam. Nem egészen vagyok benne biztos, hogy ennek ilyennek kéne lennie, de így már egész jó. Azért nem ér öt csillagot, szülinapi kedvezményes áron megérte, teljesen már nem biztos, hogy ezt venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

Elizabeth

2017. november 16.

Na én is kipróbáltam, sokkal jobban bejött mint a korábban használt ceruzám. Nekem az ecsetével sem volt különösebb problémám, csak begurult a páromnál a szekrény alá és esélyem sem volt onnan kihalászni, ezért az essence tus ecsetével használom, azzal is tökéletesen szuperál. Tartóssága tökéletes, halkan jegyzem meg, hogy egyszer elfelejtettem lemosni és utána nap még mindig a helyén volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

katuc77

2017. október 17.

Első Pupa termékem. Már nagyon rég vágytam rá, és most beváltottam a Glamour kuponomat rá. Egyáltalán nem bántam meg. A 04-es árnyalatot választottam, a szinte teljesen fekete szemöldökömhöz. Tökéletes, nincs vörös beütése, nagyon szépen lehet vele dolgozni, nem maszatolódik el egyáltalán. A nap végén is úgy áll a szemöldököm, ahogy reggel megcsináltam.
A saját ecset nekem egy kicsit puha, én inkább egy másik szemöldök ecsetet használok, de utazáshoz nagyon praktikus megoldás. Előtte már volt két másik márkától is gél állagú szemöldökformázóm, de a közelébe sem értek. Sokkal keményebb állagúak voltak, és nagyon hamar becsomósodtak. Amúgy a csomósodásra is van egy jó praktika, a felvett terméket a kupak belsejében szépen el lehet kenegetni, hogy a csomók szétmenjenek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 17.

allea

2017. október 16.

Nagyon jó termék!
Nekem elég rövidek(/ritkásak) a szemöldökeim ezért már jó pár éve festem őket. Eddig porral csináltam de az nem bírja ugye egész nap.. ez a termék nagyon jó, az aplikátora is jó szerintem. Neken a 005-ös árnyalatban van meg. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

Nagyon jó termék!

Kencefice

2017. október 16.

Az egyetlen sminktermék az alapozón kívül, amit mindennap használok. Teljesen rákattantam, a korább próbálkozásaim szemöldök formázásra tejes kudarcot hoztak és általában három nap után elfejtettem, hogy hol a termék és nem kerestem.
Nagyon természetes, könnyű használni, tartós is lenne, csak sajnos, hajlamos vagyok dörzsölgetni a szemöldököm, ami megakadályozza, hogy egész nap fennmaradjon, de ez az én hibám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 16.

HeniManUtd

2017. október 13.

Ez eddig a legjobb pomade amit használtam szemöldökre. Óvatosan kell bánni a sötétebb színekkel, az ecsete viszont nem valami jól használható, túl vastag. Már lassan egy éve megvettem, de szinte alig fogyott belőle napi használat mellett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 13.

Pupi1984

2017. szeptember 22.

Olaszországban egy Pupa outletben 4, azaz 4 Euróért vettem! Azt hittem rosszul látok, így vettem 4 dobozzal, mert biztos ami tuti! 002, 004-es színek jöttek velem haza és jól tettem! Az ecset amit adnak hozzá nem a legjobb, de használható. A krém az viszont valami tuti! Szépen el lehet dolgozni( nagyon szép természetes szemöldököt tudok vele kreálni), eléggé pigmentált, hamar megszárad, extra tartós és akkor jön le, ha én akarom! Ajánlom mindenkinek! Tuti cucc!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Klau07

2017. július 25.

Nagyon jó! Még nem próbáltam ilyen krémes állagú szemöldökformázót, de valami olyat kerestem, ami természetes hatású és nem kell vele sokat pepecselni. A használata könnyebb, mint gondoltam. A mellékelt kis ecsetet használom, teljesen megfelel, puha szőrű, kis mérete ellenére is kézre áll. Extra tartós, mivel vízálló és még az én zsíros bőröm sem fog ki rajta. Az előző formázómmal - ami egyben életem első próbálkozása is volt - nagyon melléfogtam! Reméltem, hogy ez a termék be fog válni, sikerült!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

kea

2017. július 25.

Csak áradozni tudok róla. 02-es árnyalatom van, sötétbarna hajam, szemöldököm van, színben tökéletes. A saját ecsetével még nem sikerült megbarátkoznom, de fültisztító pálcikával tökéletes ;)

Amióta megvan, szemcseruzát sem használok, ezzel kontúrozom a szemem, és barna szemhéjfestékkel áthúzom néhányszor.Természetesebb, és egész nap tartós..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 25.

emeseee6

2017. július 17.

Egyszeruen szuper! Tartos,nem kenodik,nem maszik. Az ecset is jo hozza,ha megtanul banni vele az ember (ami mellesleg nem nehez). Termeszetes szinek,nagy valasztek. Eddog ceruzaztam,de ezentul csak ezt fogom hasznalni. Egy tegely raadasul szerintem egy eletre eleg :D Mindenkepp megeri a teljes arat is,en raadasul 3-4 euroert jutottam hozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

Emolliensek: Isododecane, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Synthetic Wax, Isopropyl Titanium Triisostearate
Emulgeálószerek: Isopropyl Titanium Triisostearate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.