Pupa

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pupa márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bellz95, az összetevőket feltöltötte: magichand, Módosítva: 2016. július 25.

Kiszerelés:   2,7 ml
Lelőhely:   Pupa márkaboltok

Tökéletes szemöldök formázás - Extrém tartós formula - Vízálló - Parabén mentes.

5 árnyalatban kapható

AlexaNagy

2017. május 19.

Nagyon jól eldolgozható , tartós krém. Természetes hatást nyújt a jól kiválasztott árnyalat esetén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

Timootea22

2017. május 3.

Nagyon szeretem eddig a legjobb pomade amit hasznaltam. A tartossagaval tudnek vitatkozni ugyanis napkozben ellehet kenni annak ellenere hogy elvileg vizallo. Ezert csak 4*-ot adok, de mindenkinek ajanlom aki szep szemoldokot szeretne, es van mar valamennyi tapasztalata az ecsethasznalattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Rchl

2017. április 29.

Nagyon szeretem! Könnyű vele dolgozni, természetes színek, tartós, szeretem az ecsetét is, viszont a másik felére el tudnék képzelni egy kefés részt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

bbaarrbbii

2017. április 28.

Legjobb szemöldök festék, amit valaha használtam. Természetes szőke hajamhoz a legvilágosabb árnyalatot választottam és nagyon jól tettem. A tégelyben kissé szürkének látszik a színe, de igazából tökéletesen illik a saját szemöldökszőrömhöz. Egész nap tart, nem kenődik el. Nagyon szépen lehet vele dolgozni és a hozzá adott ecset is szuper. Csak ajánlani tudom mindenkinek :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Cukorbogyii

2017. április 18.

T zónában zsírosodik a bőröm és elég nehéz volt olyan terméket találni, ami nem kenődik el rajta a nap folyamán. Mivel mindenki a szemöldök gélekről áradozott, gondoltam én is beruházok egyre és nem bántam meg. Krémes textúrájával egyszerű dolgozni mégis egész nap tart, anélkül hogy megmozdulna az eredeti helyéről, szuper termék . :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

_zsulu_

2017. április 3.

Ez az első krémes termékem, azért szereztem be, mert a ceruza nagyon kényelmes és gyorsan használható, viszont nem túl tartós ami főleg a nyár és a zsírosodó homlok eljöttével lesz kellemetlen. A porokat meg egyszerűen nem szeretem. Az eladó rábeszélésére a 003-as árnyalatot vettem meg, sötétbarna a hajam, viszont a szemöldököm sötét, de inkább szürkés-feketés szálakból áll, amik rohadt hosszúak és ritkák - tuti kombó :D A legtöbb barna szemöldök termékkel az a bajom, hogy vöröses árnyalatúak és nagyon elütnek a saját színemtől, a 003-as még pont határeset, picit vöröses, de 1-2 használat után megszoktam. Ahogy a boltban láttam a 004-es hasonló volt sötétségben, de az inkább volt szürkés talán. Na majd legközelebb.. A termékről: kis gyakorlás után viszonylag könnyű használni, bár rohanós reggeleken még mindig inkább a ceruza után nyúlok. A tartóssága rendben van, szép marad a nap végére is, nem kopik ki a nagyobb hézagokból sem :) Remélem ezt a nyári hőségben is tartja majd. Nekem egy bajom van vele, hogy az állaga picit száraz, mikor belemártom az ecsetet pici morzsákban szedi fel a festéket, és sajnos ezeket elhullajtja az arcomon :( Attól tartok nekem is hamar befog száradni, nem tudom ez min múlik... A problémát úgy orvosolom, hogy először benedvesítem az ecsetet sminkfixálóval, és utána nyúlok a tégelybe, ez némileg segít, viszont így még hosszadalmasabb a folyamat :/ Emiatt csak négyes, de az erősebbik fajtából :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

alexxqqu

2017. április 1.

Első ilyen termékem és már nagyon szerettem volna egy ilyet de mivel az anastasia beverly hills nagyon drága lenne így elsőre ennél maradtam. Sajnos sikerült a sötétebb árnyalatot kiválasztanom de sebaj így is elfogy :)). Nagyon szép eredményt lehet vele elérni.Tervezem az újravételét.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 1.

Naschkatze

2017. március 16.

Hosszas dilemma után a legvilágosabb árnyalatot (001) vettem meg, s nem bántam meg a döntésemet. A színe tégelyben túlságosan világosnak tűnt, s féltem, hogy túlzottan világos lesz felkenve a természetes, sötétszőke hajszínemhez. Felkenve viszont tökéletesen illeszkedik színben, s nagyon szép, természetes hatású végeredményt lehet elérni vele. Edzést is kibírt. :) Ez az első ilyen termékem, így viszonyításom nincs, de tökéletesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

MissL

2017. március 9.

Rendkívül tartós,egész napot simán kibír.Nem kenődik!Az ecset is megfelelő.
Tökéletes termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

Rendkívül tartós,egész napot simán kibír.Nem kenődik!Az ecset is megfelelő.
Tökéletes termék!

oliviabogyo

2017. március 1.

Nagyon tartós, sokáig bírja! Könnyen lehet vele dolgozni, krémes, nagyon jó állagú. Keveset is elég felvenni az ecsetre. Elég tartós is a szemöldökön. Meg vagyok vele elégedve:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 1.

Emolliensek: Isododecane, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Synthetic Wax, Isopropyl Titanium Triisostearate
Emulgeálószerek: Isopropyl Titanium Triisostearate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.